Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Da su danas lokalni izbori...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Za koga biste glasovali (da su danas lokalni izbori)?

HSP
25%
 25%  [ 67 ]
HDSSB
10%
 10%  [ 28 ]
HDZ
6%
 6%  [ 17 ]
HSLS
3%
 3%  [ 9 ]
SDP
20%
 20%  [ 53 ]
HSS
1%
 1%  [ 5 ]
HSU
0%
 0%  [ 2 ]
neka od nezavisnih lista
1%
 1%  [ 4 ]
ni za koga (ne bih izašao)
12%
 12%  [ 33 ]
HNS
17%
 17%  [ 47 ]
Ukupno glasova : 265


Autor Poruka
Deez
Offline
Avatar

Ukupno postova: 414
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2007. 1:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
super_leptir je napisao/la: › HNS... pa sjetio sam se njih... ali oni imaju biraca isto koliko i HSU otprilike... ili manje... jer kontam da su se na drzavnoj razini isto jako iskompromitirali... posebno sa "gospodinom" cacicem.


Gospodin ili ne, čovjek razumije gospodarstvo. Pogledaj kako se Varaždinska županija razvija. Ne priča o tome tko je gdje bio '91, ne maže oči da je brodogradnja "delikatno" pitanje, već odmah kaže da će ukinuti 2 brodogradilišta čim dođe na vlast. Rijetko kad sam imao dojam da mulja. Nedostatak mu je manjak prefriganosti koja je potrebna za dobitak glasa glupog naroda koji ništa ne razumije...

Pa jel nije HSLS u Varaždinu na vlasti?

_________________
www.excalibur.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2007. 4:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): ›
super_leptir je napisao/la: › HNS... pa sjetio sam se njih... ali oni imaju biraca isto koliko i HSU otprilike... ili manje... jer kontam da su se na drzavnoj razini isto jako iskompromitirali... posebno sa "gospodinom" cacicem.


Gospodin ili ne, čovjek razumije gospodarstvo. Pogledaj kako se Varaždinska županija razvija. Ne priča o tome tko je gdje bio '91, ne maže oči da je brodogradnja "delikatno" pitanje, već odmah kaže da će ukinuti 2 brodogradilišta čim dođe na vlast. Rijetko kad sam imao dojam da mulja. Nedostatak mu je manjak prefriganosti koja je potrebna za dobitak glasa glupog naroda koji ništa ne razumije...
Ali bio je dovoljno prefrigan za namještanje poslova svojim firmama dok je bio ministar. Možda je sposoban, ali je pošten koliko je i Đapić magistar.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2007. 4:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Deez je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bilke je napisao/la: ›
super_leptir je napisao/la: › HNS... pa sjetio sam se njih... ali oni imaju biraca isto koliko i HSU otprilike... ili manje... jer kontam da su se na drzavnoj razini isto jako iskompromitirali... posebno sa "gospodinom" cacicem.


Gospodin ili ne, čovjek razumije gospodarstvo. Pogledaj kako se Varaždinska županija razvija. Ne priča o tome tko je gdje bio '91, ne maže oči da je brodogradnja "delikatno" pitanje, već odmah kaže da će ukinuti 2 brodogradilišta čim dođe na vlast. Rijetko kad sam imao dojam da mulja. Nedostatak mu je manjak prefriganosti koja je potrebna za dobitak glasa glupog naroda koji ništa ne razumije...

Pa jel nije HSLS u Varaždinu na vlasti?
U gradu HSLS, u županiji HNS.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2007. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ironično da u Glavaševom gradu, njegova stranka tek na trećem mjestu... općenito, ako bih komentirao dosadašnje glasovanje ( a eto hoću), ne čudi me što je HSP na prvom mjestu... građani su vidjeli da se radi u gradu otkada su na vlasti (hm, barem dok su bili) i time su zaslužili povjerenje... SDP pak, ima novog lidera, čovjeka u kojeg mnogi vjeruju, pa je razumljivo da mnogi njegovu stranku žele vidjeti na čelu grada... no...smatram kako gradski SDP ipak nema dovoljno kavalitetnih ljudi... osim one njihove predsjednice i predjednika mladih, sumnjam da je itko dovoljno kompetentan za upravljanje gradom... jedino je razočaravajuće što mnogi ne žele još uvijek na izbore... bez obzira na manjak kavalitetnih ljudi općenito u strankama, treba izići i dati svoj glas nekome... pa makar i samome sebi (osijek031.com smile)...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2007. 7:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko nema dovoljno kompetentnih ljudi, a ponajmanje Hsp. Pogotovo kad su ga napustili dva od tri kompetentna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2007. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): › Ironično da u Glavaševom gradu, njegova stranka tek na trećem mjestu... općenito, ako bih komentirao dosadašnje glasovanje ( a eto hoću), ne čudi me što je HSP na prvom mjestu... građani su vidjeli da se radi u gradu otkada su na vlasti (hm, barem dok su bili) i time su zaslužili povjerenje... SDP pak, ima novog lidera, čovjeka u kojeg mnogi vjeruju, pa je razumljivo da mnogi njegovu stranku žele vidjeti na čelu grada... no...smatram kako gradski SDP ipak nema dovoljno kavalitetnih ljudi... osim one njihove predsjednice i predjednika mladih, sumnjam da je itko dovoljno kompetentan za upravljanje gradom... jedino je razočaravajuće što mnogi ne žele još uvijek na izbore... bez obzira na manjak kavalitetnih ljudi općenito u strankama, treba izići i dati svoj glas nekome... pa makar i samome sebi (osijek031.com smile)...

mislim da ova anketa i nije baš mjerodavna, a bojim se da bi odaziv na izbore mogao biti još i manji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2007. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
aethur je napisao/la (Pogledaj post): › Ironično da u Glavaševom gradu, njegova stranka tek na trećem mjestu... općenito, ako bih komentirao dosadašnje glasovanje ( a eto hoću), ne čudi me što je HSP na prvom mjestu... građani su vidjeli da se radi u gradu otkada su na vlasti (hm, barem dok su bili) i time su zaslužili povjerenje... SDP pak, ima novog lidera, čovjeka u kojeg mnogi vjeruju, pa je razumljivo da mnogi njegovu stranku žele vidjeti na čelu grada... no...smatram kako gradski SDP ipak nema dovoljno kavalitetnih ljudi... osim one njihove predsjednice i predjednika mladih, sumnjam da je itko dovoljno kompetentan za upravljanje gradom... jedino je razočaravajuće što mnogi ne žele još uvijek na izbore... bez obzira na manjak kavalitetnih ljudi općenito u strankama, treba izići i dati svoj glas nekome... pa makar i samome sebi (osijek031.com smile)...

mislim da ova anketa i nije baš mjerodavna, a bojim se da bi odaziv na izbore mogao biti još i manji.

istina, nije mjerodavna, ali svako istraživanje sadržava u sebi neke dijelove prave situacije i mišljenja u gradu...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2007. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zadnja Pulsova pokazuje da u 4. jedinici Sdp vodi ispred Hdz-a i Hsp-a, dok Hdssb ne prelazi prag.

Nije bas Gallupova, ali nije ni loša.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2007. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Nitko nema dovoljno kompetentnih ljudi, a ponajmanje Hsp. Pogotovo kad su ga napustili dva od tri kompetentna.
Da, ovo je točno. Neće im biti lako na izborima...

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
flak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Lokacija: jug/2 osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2007. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
HDSSB. Čist iz razloga što su riskirali još 2godine mirnog sjedenja u foteljama zbog razotkrivanja istine oko dvorane. Iako su neki analitičari upozoravali da to ne bi bilo pametno tj. da bi im rejting mogao pasti svejedno su bili odlučni.
U potpunosti se slažem.Za razlilu od bivšeg gradonačelnika( čitaj pobjegulje)kojemu je draža fotelja i novci od potreba grada kojem je bio na ćelu.Čovjek koji javno izjavljuje da navija za Dinamo ne zaslužuje biti prvi čovjek u gradu.HSP će biti prava stranka kad se riješi to nemoralnog lika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.09.2007. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDSSB?
Ljudi, jeste vi svi skupa slijepci???
Necu se vise javljat u ovom topicu, ali prije toga svima govorim da nam je tocno onako kako zasluzujemo...

Ovim putem apeliram na mlade i razumne ljude da izadju na sve izbore koji ce uslijediti, makar samo unistili listic jer je i to vasa duznost...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2007. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ostavljam otvorenu mogućnost da se radi o mojoj gluposti Rolling Eyes ali kako se, zaboga, glasuje na ovu anketu??
kako god okrenem, u topicu, na naslovnici, ovako ili onako... uvijek dobijem samo gotove rezultate, ni jedan link za glasove... hmmm? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2007. 13:40 
Naslov:  Re: Da su danas lokalni izbori...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To bi značilo da si glasala ili su ti ukrali glas Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2007. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
To bi značilo da si glasala ili su ti ukrali glas Very Happy

možda jesam, pa sam zaboravila (to će biti najvjerojatnije objašnjenje osijek031.com smile ) ali šta je onda s tim kad se odlogiraš? gosti ne mogu glasovati??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.09.2007. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
lufus je napisao/la: ›
To bi značilo da si glasala ili su ti ukrali glas Very Happy

možda jesam, pa sam zaboravila (to će biti najvjerojatnije objašnjenje osijek031.com smile ) ali šta je onda s tim kad se odlogiraš? gosti ne mogu glasovati??

Tako je, gosti odmah vide rezultate i nemaju mogucnost glasanja

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: