Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Peder u Big Brotheru??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2007. 1:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la: ›
Zajebavam?-lega,pa gdje ti živiš??-znam da ti ne mogu utuviti svoje mišljenje u glavu. To nije poteklo samo od mene,već od mog pradjeda,pa djeda,pa starog,pa je došlo i do mene,kužiš - OBITELJSKA STVAR, Cosa Nostra!


Uvjeren sam da se ovaj agent provokator zajebava. Naime, ne vjerujem da netko može ozbiljno napisati ovakve bedastoće. Taman da je i mutant netom pristigao sa opustošenog brda, s namjerom da se ovdje trajno nastani. Srp i čekić, homofobija, pamet naslijeđena od ćaće i đeda, ma to mora biti zajebancija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.09.2007. 1:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledajte... U svijetu haraju jebene oluje, vrijeme je popizdilo, ljudi ginu, jebeni SAD radi sranja po cijelom svijetu, ratovi gdje god se okrenes, stalno neke nove bolesti od kojih umire 70 i vise posto oboljelih....

Mislim kako su i BB i pederi/lezbe trenutno najmanji problem ovoga svijeta...

A moje misljenje u vezi opcenito homoseksualnosti.... pa ljudi moji, 100 ljudi 100 cudi, nitko nije savrsen.... Ja znam sta sam ja i znam da cu uvijek biti takav kakav jesam pa da mi dode ne znam kakav bogati peder i ne znam sta da mi ponudi....

Ali ko voli nek izvoli... ja nemam nista protiv tih ljudi... stovise, divim im se kako se nose u ovakvom svijetu punom primitivaca s tom istinom... skidam im kapu, a pogotovo ovom liku iz BB koji je izasao javno na TV i rekao da je peder....

Da imam prijatelja pedera, imao bi svu moju potporu i znao bi da u meni moze vidjeti prijatelja, a ne nekoga ko ce ga olajavati i gaditi mu se iza leđa...

Toliko od mene...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.09.2007. 1:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i da, zaboravio sam :

osijek031.com smile

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2007. 1:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: › Uvjeren sam da se ovaj agent provokator zajebava. Naime, ne vjerujem da netko može ozbiljno napisati ovakve bedastoće.


Meni se cini da je netko napokon osmislio nekakav "monkey simulator" i pustio ga ovdje na Turingov test. Doduse, ovaj stroj je nesavrsen u dovoljnoj mjeri da se kosi vec sa samom definicijom Turingovog testa.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BLinkica
Offline
Ukupno postova: 43
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2007. 3:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): › Gledajte... U svijetu haraju jebene oluje, vrijeme je popizdilo, ljudi ginu, jebeni SAD radi sranja po cijelom svijetu, ratovi gdje god se okrenes, stalno neke nove bolesti od kojih umire 70 i vise posto oboljelih....

Mislim kako su i BB i pederi/lezbe trenutno najmanji problem ovoga svijeta...

A moje misljenje u vezi opcenito homoseksualnosti.... pa ljudi moji, 100 ljudi 100 cudi, nitko nije savrsen.... Ja znam sta sam ja i znam da cu uvijek biti takav kakav jesam pa da mi dode ne znam kakav bogati peder i ne znam sta da mi ponudi....

Ali ko voli nek izvoli... ja nemam nista protiv tih ljudi... stovise, divim im se kako se nose u ovakvom svijetu punom primitivaca s tom istinom... skidam im kapu, a pogotovo ovom liku iz BB koji je izasao javno na TV i rekao da je peder....

Da imam prijatelja pedera, imao bi svu moju potporu i znao bi da u meni moze vidjeti prijatelja, a ne nekoga ko ce ga olajavati i gaditi mu se iza leđa...

Toliko od mene...


Bravo

Meni je to totaLno ok,moš misLit peder je,svaka mu čast što je ono što je i ne srami se toga. BoLje i tako nego da se ko neki skriva i Laže sve i sebe samoga. I to je dobar potez što je u BBu,zašto bi ih ignoriraLi,i on je čovjek ko i ovi ostaLi. To je reaLnost,oni postoje,eto,sad će to vaLjda neki i shvatit jeote. VaLjda će ga ovi ostaLi prihvatit, baš je Lik Laughing A da je Lezba u pitanju,sumnjam da bi se itko žaLio... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.09.2007. 3:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BLinkica je napisao/la: ›
A da je Lezba u pitanju,sumnjam da bi se itko žaLio...[/color][/b] Rolling Eyes


potpisujem.... osijek031.com smile

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2007. 6:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Doduse, ovaj stroj je nesavrsen u dovoljnoj mjeri da se kosi vec sa samom definicijom Turingovog testa.


Možda je ušao u infinite loop? ;-)
A glede pedera u BB kući, bit' će zakon kad na hrvackom rtl-u bude scene hardcore gay deranja po čmaru, a ovako mi je sve to pomalo mlako... Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2007. 7:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro...ček samo malo,,,obzirom da nisam sionć gledala iako sam planirala, ali sam se slučajno zapila s legom,,,,DAKL, DA LI SE IZJAVIO DA JE HOMOSEKSUALAC? DAKLE DEKLRARIRANI? jel mu ono dečko iz filmića? paaaaaa mislim, ako je, onda ima dobar ukus...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.09.2007. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Zajebavam?-lega,pa gdje ti živiš??-znam da ti ne mogu utuviti svoje mišljenje u glavu. To nije poteklo samo od mene,već od mog pradjeda,pa djeda,pa starog,pa je došlo i do mene,kužiš - OBITELJSKA STVAR, Cosa Nostra!

Blago si ga tebi!
osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2007. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la: ›
Zajebavam?-lega,pa gdje ti živiš??-znam da ti ne mogu utuviti svoje mišljenje u glavu. To nije poteklo samo od mene,već od mog pradjeda,pa djeda,pa starog,pa je došlo i do mene,kužiš - OBITELJSKA STVAR, Cosa Nostra!

ovo je divno. da je mog djedu ucio njegov djeda a njega njegov ....i njega njegov i sad da moj prenosi to znanje na mene ja bi mislila da je zemlja ravna....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.09.2007. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odličan tekst Borisa Dežulovića na BB show

"Znanje je opet in!" - neuvjerljivo nam s televizijskih ekrana porucuje Longliver Mlakar, i tocno se moze vidjeti kako je covjeku neugodno dok to govori. Znanje ne samo da nije in - ljudi koji znaju ista vise od tablice mnozenja kladionicarskih koeficijenata dozivljavaju se kao osobe s tjelesnom manom.

Klinci se tako na zadarskim ulicama okrecu za Mirkom Miocicem i blesavo klibere, a matere ih prijekornim glasom uce kako nije pristojno pokazivati prstom na takve ljude.

Nekad je vrlo popularna bila teorija o glupim Amerikancima koji ne samo da nemaju pojma gdje je Europa, vec ne znaju na karti pokazati ni vlastiti kontinent. Pothranjivali smo mit o nasim zahtjevnim skolama u kojima mali geniji uce rudna bogatstva Burkine Faso, pa kasnije bez problema zavrsavaju Oxforde i Harvarde, na kojima studenti strebaju ono sto se u nas uci u osmom osnovne.

I cijela godisnja kamenoklesarska proizvodnja ne bi valjda bila dovoljna da isklese sve ploce za rodne kuce nasih nobelovaca, samo da nije one podmukle politike Svedske akademije po kojoj Hrvat ne moze dobiti Nobelovu nagradu.

U ta davna vremena sesnaestogodisnji je sampion Kviskoteke Robert Pauletic bio istinska jugoslavenska zvijezda. Danas je takva bizarna situacija - to, naime, da je netko zvijezda zato sto zna kronoloski poredati geoloska razdoblja - posve nemoguca.

Ne zato sto nema djeteta koji zna je li prije bio kenozoik ili mezozoik, nego zato sto bi takvog klinca roditelji poslali ravno u psihologa, iskreno zabrinuti da ce jednog dana zavrsiti kao onaj redikul Miroslav Radman, pa da se s njim zajebava cak i Slaven Letica.

"Sta da radim s malim?", pitat ce ocajna majka. "Nekidan sam ga uhvatila kako cita knjigu." "Knjigu?", prenut ce se dotad nezainteresirani psiholog. "Aha", reci ce ona na rubu suza, "ono s koricama i slovima." "Hm", pogladit ce bradu psiholog, "bojim se da je jedino rjesenje komuna, tamo sad dosta uspjesno rade s takvom djecom." "Gdje, u Spanjolskoj?", zaplakat ce se majka. "Ma ne, ima toga danas i kod nas. I odmah da vam kazem, nece biti lako, tri mjeseca bit ce u potpunoj izolaciji, ali vjerujte, to je malome posljednja sansa."

"Ne mislite valjda...?", prestravljeno ce gospo?a. "Da", prekinut ce je psiholog, "Big Brother kuca." Dva mjeseca kasnije, cak mjesec dana prije roka, zlato mamino izlazi iz BB-kuce kao lijep komad kretena, zahvalni otac nosi na RTL domaci prsut, a ponosnoj majci teku suze dok sin prepricava novinarima onu epizodu kad su za tjedni zadatak rjesavali krizaljku.

"Zivotinja s kucicom, tri slova, prvo slovo P", prica on i uziva u dramskoj pauzi, "znam, kazem ja: pas!" "Kakav si ti kralj!", zadivljeno ga promatra manekenka iz predgrađa koja je odmah jutros odkantala onog nogometasa Hajduka sto je u pristupnicu za zlatnu American karticu upisao ime, prezime i titulu: prvaci Hrvatske 2005.

Vidjeli ste, uostalom i sami: jedna je sirota neobrazovana i polupismena djevojka dogurala do finala Big Brothera i postala autenticna zvijezda iskljucivo svojim kolosalnim neznanjem, pobijedivsi cak i onog tuduma koji se na neciju opasku kako ljudi koriste tek desetak posto mozga zapitao koliko posto mozga covjek uopce ima.

Ona je danas u pravom smislu ono sto je nekad bio Robert Pauletic, wunderkind kojemu tepaju kao "enciklopediji uzaludnih znanja". Ona je tako cool, "kraljica" i "legenda": istinska dakle manekenka retardirane civilizacije neznanja, serijski proizvod idiotustrije koja nas je uvjerila da zaista postoji nesto kao "uzaludno znanje".

Korporacijski sefovi trljaju ruke i zbrajaju zaradu, objasnjavajuci roditeljima da su im djeca po svim istrazivanjima pametnija nego ikad, jer prelaze nivoe teskih igrica kao od sale i znaju razmjenjivati informacije preko Bluetootha. Pa tako pripremljeni za zivot stoje pred pecnicom i cekaju da se kesica s logotipom Dr. Oetkera pretvori u princes-krafnu, a nocu konobare u kaficu i vrebaju iznad glave onaj oblacic sa tisucu bodova pa da skoce na Level Two.

"Mozes li mi na karti pokazati Sjevernu Ameriku?", pita tako uciteljica geografije, a lola iz zadnje klupe, glavni krele u razredu, upire prstom negdje između Zrnovnice i Tugara. Razred napeto iscekuje profesoricinu reakciju, a dripac se preznojava svjestan da je upravo stavio na kocku svoju reputaciju najcool budale, pa bojazljivo, da uciteljica ne vidi, pomice prst prema Trilju i razmislja kako nije valjda te kurceve srece pa da je od svih Amerika na svijetu pogodio bas onu sjevernu.

Kilo mozga dvije marke, najavio je svojedobno i u nas dolazak civilizacije neznanja ugledni antropolog Ivan Milas, sto - obzirom na cinjenicu da je iskoristivo svega deset posto - i nije ispalo tako jeftino kako smo mislili. Kad bismo jos znali koliko posto mozga uopce imamo, lako bi izracunali i kolika je cista zarada od globalnog zatupljenja.

**Boris Dezulovic***

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.09.2007. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): ›
DanicaV je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Otpočetka - eto otkud mi to! Kužiš??? Adam i Eva...ne Adam i Marko(recimo)


Za sve ima mjesta.

Inače, ne vjeruju svi u priču o Adamu i Evi.
-Priča????-dobro,priča je,ali na tome se temelji naš vjera,ipak!!!


Naša vjera? Znaš koliko vjera ima, a tek koliko nevjernika&nevjernica?

Živimo u relativno maloj sredini i za neke ljude otprilike znam da nisu hetero, ali okruženje ih prihvaća sasvim ok. Odnosno, ljudski i kako treba.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.09.2007. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebiga,homoseksualac je,osobno ne volim kad netko kaže za njih da su PEDERI,kao da se u tome vidi nekakvo gađenje prema njima. svaka mu čast što se uopće usudio otići na BB.i to što si rekao da mi nismo spremni za to...slažem se s aethurom da netko treba učiniti prvi korak..
što se mene tiče, homoseksualce ne razumijem,nadam se da ću jednog dana shvatiti čemu sve to,ali da imam nešto protiv njih-nemam.

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2007. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la (Pogledaj post): › Odličan tekst Borisa Dežulovića na BB show ...


Laughing Genijalno! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2007. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da se i ja osvrnem.
Inače sam protiv homoseksualizma kao takvog.
(Da ne idem u detalje....)
glede dečka iz big brothera "DIVA"
skidam mu kapu zato što je priznao da je derpe! Što je otvoreno izjavio da ima dečka ...
Jer je to pomalo teško u našoj sredini (tj. treba imati hrabrosti)
Ali kao i uvijek NISU NJEGA BEZ VEZE IZABRALI...
Ljudi kontaju da će zbog derpea biti več gledanost, čak štoviše ako sam dobro primjetio... smanjili su broj kreveta u sobi tako da (vjerojatno povečaju gledanost aka DIVA) kontaju da će DIVA nekome uvaliti metak!
Heh...
Uglavnom baš zbog toga što je priznao da je derpe najviše će i popušit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: