Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



pedofilčina ili kako god...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2007. 16:28 
Naslov:  Re: pedofilčina ili kako god...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
vjerujem da ce svaki potencijalni počinitelj kad ovo pogleda pet puta razmislit prije nego sto počini takav zločin.

dakle, na kojem si ti planetu? Wink
Možes si mislit što će razmislit...

Iz tvog posta...hebo lud zbunjenog!
No da ne komentiram dalje, ja sam u svakom slučaju da se takve siiiirote bolesnike, istrunuli negdje da Bog da, da ih se pohvata kako god!
Ali s obzirom na naše zakone i realiziranje kazni...... ni ne spominjat!

_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Burence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 143
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.09.2007. 16:32 
Naslov:  Re: pedofilčina ili kako god...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da, još mi nešt nije jasno u ovom našem krasnom zakoniku.. recimo, uzmem pištolj, ispalim par metaka prema nekome, promašim, čovjeku ne bude ništa al opet će se meni suditi zbog pokušaja ubojstva! pa šta? pucao sam al nema žrtve, nema slučaja... ili ne? zašto nam sude zbog prijetnji?? recimo, kažem đapiću da ću ga prebit na mrtvo ime, i evo meni sutra murije na vratima i drito na sud! a nisam ništa napravio, samo sam mu "šapnio" nešto... ma jebo zakon kad je pun bugova!

_________________
www.pivopije.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2007. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
A kako bi ti molim te njih uhvatila osim namamila u klopku?
ispitivala djecu po igralištu..
Novinara je prvi kontaktirao ljigavac ako se dobro sjećam.
Tko god bio inicijator ,halo de pedofil je odrasla ,punoljetna i trebao bi biti odgovorna osoba za svoje postupke.
Čekaj što oni nisu svjesni da to što rade nije u redu i da su bolesni?Što onda sami ne potraže pomoć?


moja se primjedba odnosila samo na onaj dio gdje ga novinari pozivaju da se vrati. sve drugo je, koliko sam shvatila bilo na njegovu inicijativu. ali tu su ga, po mom mišljenju, trebali pustit da ode. ako je čovjeku proradila savjest, strah, ili nešto peto, pusti ga nek ide svojim putem. a sve one gadarije koje je pisao na net nek objave, i to već puno govori o njemu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2007. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Burence je napisao/la: ›
I da, još mi nešt nije jasno u ovom našem krasnom zakoniku.. recimo, uzmem pištolj, ispalim par metaka prema nekome, promašim, čovjeku ne bude ništa al opet će se meni suditi zbog pokušaja ubojstva! pa šta? pucao sam al nema žrtve, nema slučaja... ili ne? zašto nam sude zbog prijetnji?? recimo, kažem đapiću da ću ga prebit na mrtvo ime, i evo meni sutra murije na vratima i drito na sud! a nisam ništa napravio, samo sam mu "šapnio" nešto... ma jebo zakon kad je pun bugova!



mozda zato sto u ovom slucaju si ti pucao u NEKOGA ili prijetio nekom,a ovdje nema zrtve!! ta djevojcica ne postoji, to bi bilo kao osudimo nekoga jer je pomislio da ce nekoga ubiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2007. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›


No da ne komentiram dalje, ja sam u svakom slučaju da se takve siiiirote bolesnike, istrunuli negdje da Bog da, da ih se pohvata kako god!



Vidiš, tu se naše mišljenje razlikuje. Ja sam za to da se bolesnim ljudima pomogne, a da se zločinci kazne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Burence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 143
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.09.2007. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): ›
Burence je napisao/la: ›
I da, još mi nešt nije jasno u ovom našem krasnom zakoniku.. recimo, uzmem pištolj, ispalim par metaka prema nekome, promašim, čovjeku ne bude ništa al opet će se meni suditi zbog pokušaja ubojstva! pa šta? pucao sam al nema žrtve, nema slučaja... ili ne? zašto nam sude zbog prijetnji?? recimo, kažem đapiću da ću ga prebit na mrtvo ime, i evo meni sutra murije na vratima i drito na sud! a nisam ništa napravio, samo sam mu "šapnio" nešto... ma jebo zakon kad je pun bugova!



mozda zato sto u ovom slucaju si ti pucao u NEKOGA ili prijetio nekom,a ovdje nema zrtve!! ta djevojcica ne postoji, to bi bilo kao osudimo nekoga jer je pomislio da ce nekoga ubiti.


u pravu si ali poanta je u tome da sam ja pokušao nešto isto kao i on samo što je kod mene osoba stvarna ali štete nema! on je svjesno išao u stan misleći da se tamo nalazi stvarna osoba, 13-ogodišnja djevojčica; što znači da je pokušao nešto! da je tamo i bila ta djevojčica, morali bi ga pustiti da ju siluje i da nastane žrtva tako da ga mogu osuditi...

trebali su ga po njegovom postupku: uzeti tu bombonjeru, njega u krilo, skinit ga i strpat mu tu bombonjeru u pedu i onda lagano "ritmičnim" pokretima opleti! a pošto mu je to prvi put tj. nevin, strpat mu je do kraja!! i ponovit!! ja bi mu zabio eksere pod nokte!! gnjusoba!

_________________
www.pivopije.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2007. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam riječi kojima bih opisao pedofile.
A i način na koji bi ih kažnjavao nije primjeren da ga opisujem na forumu.
Recimo samo da se dr. Mengele ne bi posramio.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2007. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Anita_os je napisao/la: ›


No da ne komentiram dalje, ja sam u svakom slučaju da se takve siiiirote bolesnike, istrunuli negdje da Bog da, da ih se pohvata kako god!



Vidiš, tu se naše mišljenje razlikuje. Ja sam za to da se bolesnim ljudima pomogne, a da se zločinci kazne.

Možda, jer ja pedofiliju ne doživljavam kao bolest!
I mislim da u biti nikada nisam čula da se pedofiličar išao liječiti! Šta da mu kažu? "no-no male pice dirati!"
Isto kao i oni koji su izrezali par ljudi i pojeli ih za doručak..možda jesu bolesni, ali zločin su već napravili, neće ih sigurno staviti u bolnicu i pričati kako to nije dobro i kojekakve slične gluposti!
To su jednostavno ljudi kojima nije žao zbog svojih djela! Uživaju u njima i učinit će ih ponovo.
I kao takve ih treba zatvoriti.

_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2007. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Anita_os je napisao/la: ›


No da ne komentiram dalje, ja sam u svakom slučaju da se takve siiiirote bolesnike, istrunuli negdje da Bog da, da ih se pohvata kako god!



Vidiš, tu se naše mišljenje razlikuje. Ja sam za to da se bolesnim ljudima pomogne, a da se zločinci kazne.

Možda, jer ja pedofiliju ne doživljavam kao bolest!
I mislim da u biti nikada nisam čula da se pedofiličar išao liječiti! Šta da mu kažu? "no-no male pice dirati!"
Isto kao i oni koji su izrezali par ljudi i pojeli ih za doručak..možda jesu bolesni, ali zločin su već napravili, neće ih sigurno staviti u bolnicu i pričati kako to nije dobro i kojekakve slične gluposti!
To su jednostavno ljudi kojima nije žao zbog svojih djela! Uživaju u njima i učinit će ih ponovo.
I kao takve ih treba zatvoriti.


prije ili nakon što počine zločin?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2007. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›

Možda, jer ja pedofiliju ne doživljavam kao bolest!
I mislim da u biti nikada nisam čula da se pedofiličar išao liječiti!



normalno da se neki idu liječit, al nije da se tim hvale.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2007. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Anita_os je napisao/la: ›

Možda, jer ja pedofiliju ne doživljavam kao bolest!
I mislim da u biti nikada nisam čula da se pedofiličar išao liječiti!

Nisam napisala da nije, već da ju ja ne doživljavam tako..po meni je daleko iznad tog pojma. Možda jer uopće ne žalim takve ljude..ali ni malo.

_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2007. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
Anita_os je napisao/la: ›

Možda, jer ja pedofiliju ne doživljavam kao bolest!
I mislim da u biti nikada nisam čula da se pedofiličar išao liječiti!

Nisam napisala da nije, već da ju ja ne doživljavam tako..po meni je daleko iznad tog pojma. Možda jer uopće ne žalim takve ljude..ali ni malo.

Ja ih jako žalim. Ali njihove žrtve puno više.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2007. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›
Isto kao i oni koji su izrezali par ljudi i pojeli ih za doručak..možda jesu bolesni, ali zločin su već napravili, neće ih sigurno staviti u bolnicu i pričati kako to nije dobro i kojekakve slične gluposti!
To su jednostavno ljudi kojima nije žao zbog svojih djela! Uživaju u njima i učinit će ih ponovo.
I kao takve ih treba zatvoriti.


Smatram da bi bilo skroz oke smisliti nekakav, bilo kakav program rehabilitacije pedofila. Bilo to zatomljavanje spolne želje ili nešto drugo, svejedno je. Ova emisija nije ništa drugo dokazala osim da će se velika većina 'njih' pred vratima okrenuti i otići doma te se više nikada ne javljati. Zapravo sam na neki način ljut na ekipu Nove TV i njihov način mamljenja. Kvragu, ja bih možda pomislio (prema glasu one cure) da se radi o zrelijoj djevojci koja, eto, voli malo roleplayati. A ona pritvorena vrata - no comment.
Slažem se sa Poppy, totalno očajničko i nemoralno vabljenje nevinih ljudi. Nova TV je još jednom dokazala kako bi prodala vlastitu majku za nekakvu 'šokantnu' priču. Ovo jučer nije bilo novinarstvo, to je bilo čisto svodništvo.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porto
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2007. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kastrirati, odrezati prste, osijepiti i dati lavovima da se igraju s njim. Da! I snimiti to...te slijedećem prikazati...prevencije radi..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2007. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim, hrvati na ovom forumu ne skrivaju svoje iranske korijene... Laughing

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: