Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dostava Hrane u Osijeku! [catering]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2009. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa sad malo da popljujem. naručujem više od godinu dana pizzu iz la rosse i to sve do danas. od danas pa nadalje neće mi ni čut ni vidjet majku im jebem neprofesionalnu dabogda ih zatvorili. nakon cjelodnevnog nadrkavanja okolo naokolo i nejedenja praktički ničega skapo od gladi i naručio jumbo pizzu za mene i kolegu nebili se najeli. pizza došla, glupa mater uzela da nije vidjela šta je platila jebenih 80kn, da da imaju jebeno najskuplje pizze u gradu i to za 10 kn skuplje od svih drugih da bi na kraju skonto em da je hladna, stara, gumena i nije ona koju sam naručio, dobio sam tijesto s gljivama. telefon u ruke i jebo sam im i oca i mater neprofesionalnog, da me neće više ni čut ni vidjet, a i preporučit ću svima koje znam da ne jedu kod njih jer su govna zadnja na šta mi lik kaže "hvala doviđenja" reko hvala i tebi i kuharu dabogda vam se oči osušile proklete majku vam nabijem na kolac [zvuk telefona]tu tuuuu tu tuuuu[/zvuk telefona]

e tako da znate od koga naručujete hranu i ako naručujete od njih nemojte više naručivat jer će vas prije ili kasnije zajebat i izjebat u mozak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blistav_osmjeh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2009. 15:06 
Naslov:  Re: Dostava Hrane u osijeku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam pobornica karake i el pasa... nisu me jos razocarali, pa ostajem vjerna dok se to ne dogodi Cool a sto se tice nekih cateringa manje frekventnosti dostave i narudzbi... radije ne bih, hvala... kad prodjem i vidim na sta lice te kuhinje, i jos gore kuhari osijek031.com smile osijek031.com smile radije provjereno Smile

_________________
osijek031.com smile Wherever you go, no matter what the weather, always bring your own sunshine. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dambix
Offline
Avatar

Ukupno postova: 137
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.04.2009. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dosad sam naručivao često slavonski sendvič u olivi ali su počeli kasnit i to po sat dva se čeka dostava, pokušajte palace..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2009. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dambix je napisao/la: ›
pokušajte palace..

ja pokušala danas, ne javljaju se na telefon, a mobiteli im nisu u funkciji?!?

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.06.2009. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dambix je napisao/la: ›
dosad sam naručivao često slavonski sendvič u olivi ali su počeli kasnit i to po sat dva se čeka dostava, pokušajte palace..


katastrofa, cijene digli u nebesa, dostava se čeka 45 minuta do sat vremena, a hrana ništ posebno

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.06.2009. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Nadam se samo da ce ista sudbina pogoditi i prepostale skrtaroske cateringa tipa Saloon i Fratelli (da, nekad su oni imali svasta nesto dobro, sada je to obican siromasni drlog, bar sto se dostave tice).


često jedem u saloonu pa moram odreagirat.odma da kažem kako nisam s gazdom frend,niti poznajem ikog tamo,niti sam u ovom poslu...znači totalno objektivno.
Kao prvo saloon nije catering nego pizzeria sa pripadajučim mu ugostiteljskim objektom.
Kao drugo,ne znam zašto spominješ neko škrtarenje..pizza iz saloona je prepuna svega i dobra je..šta bi više za 50 kn koliko dođe jumbo?
jeo sam i onaj njihov odrezak,zagrebački,sendvič,lazanje...i ja koji mogu dost pojest,jednostavno se prežderem i nikad ne ispraznim tanjur...koja škrtost?a hrana,sve je super a taj njihov odrezak je fenomenalan.
da li dostava kasni,ne znam pošto odem sam po pizzu...i bude za 10 min.Više puta, kad sam jeo tamo doživio sam da prestanu primat narudžbe već oko 9 jer jednostavno ne mogu odradit koliko se naručuje..a imaju 3 auta ak se ne varam.trenutno rade možda i najbolje u gradu.

zašto jedem tamo?jer su mi blizu i jer slučajno znam odakle nabavlja meso,koliko često itd itd..i znam da je uvijek svježe!a vi bi se začudili kakve gadarije rade neki restorani ovdije nabrojani i šta zapravo jedete.neću nikom stvarat anti-reklamu..jer me prvog briga šta i kako ako mi je hrana fina.

svatko ima svoj ukus,netko negdje jede čisto jer se tamo ugodno osječa,varijacija je puno..ali napisat da je nešto običan siromašan drlog,stvarno je glupo..daj konkretne primjere.
i, ne znam zašto se ti uopće "nadaš" da će netko propast..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala_20
Offline
Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2009. 23:18 
Naslov:  Re: Dostava Hrane u osijeku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se s tobom.. kad god sam naručila nešto iz saloona stvarno sam bila zadovoljna što za ostale baš i ne mogu reći.. eo sad bi mogla jednu pizzu Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.06.2009. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo!Smile

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2009. 1:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi i danas naručili iz Saloona. Odlične su im pizze i sviđaju mi se jer rajčica koju stavljaju na pizzu nije slatka nego slana. Brzo nam dostave (vjerojatno jer smo blizu, jer smo stalne mušterije...) i definitivno nisu škrti sa sastojcima.
E, sad, jedinu zamjerku imam na sendvič od kulena. Nekoliko sam puta naručivala taj sendvič i dogodilo se da kulen nije oguljen pa dok jedem sendvič iz usta vadim kožu s kulena.
@manice - Znam da im je često gužva. Recimo, ako je velika gužva, znaju nam reći da će pizza doći tek za sat vremena i sl. tako da znamo na čemu smo.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2009. 1:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj da, znali smo i miješano meso naručiti od njih i nekakvu piletinu i baš je odlično.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2009. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je super meksička iz Saloona! Najbolja meksička u gradu, ljuta i puna svega, stave mljeveno meso, ma mljac! osijek031.com smile U Olivi je najbolja njihova, Oliva pizza. A sendviči iz Tiffany-ja. Još nisam jela u Strossmayeru, jer iz principa ne dam toliko para, ali čini mi se da je papica fina, imam flayer i vidim da imaju neke stvari koje nisam vidjela drugdje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cruiser
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2009. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolji sendviči u corolli, a ostala hrana je isto ukusna
karaka

_________________
Motor
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vlaja_
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2009. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dambix je napisao/la: ›
dosad sam naručivao često slavonski sendvič u olivi ali su počeli kasnit i to po sat dva se čeka dostava, pokušajte palace..


katastrofa, cijene digli u nebesa, dostava se čeka 45 minuta do sat vremena, a hrana ništ posebno


Bwahahahahaha!!!! Cijene digli u nebesa....već godinama govorim Vedri da je tupav što ima najniže cijene u gradu, a trpa svima svega. Nakon stotinu provokacija napokon je digao cijene....za 2 kune Razz

Što se tiče dostave, ne vidim nikakav razlog zašto bi netko dobio hranu za 15 minuta od trenutka kad mu prdne u glavu. Pola sata je izvrsno vrijeme, 45 minuta vrlo dobro, a sat je nekakva realna situacija, naročito u zagužvanim situacijama. Još nisu izmislili teleportere jebiga.... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.07.2009. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vlaja_ je napisao/la (Pogledaj post): ›

Što se tiče dostave, ne vidim nikakav razlog zašto bi netko dobio hranu za 15 minuta od trenutka kad mu prdne u glavu. Pola sata je izvrsno vrijeme, 45 minuta vrlo dobro, a sat je nekakva realna situacija, naročito u zagužvanim situacijama. Još nisu izmislili teleportere jebiga.... Rolling Eyes


15 minuta je nerealno da ti stigne hrana, pola sata je optimalno, sve preko 45 min je sramota za catering/piceriju. ne živimo u new yorku, živimo u gradu gdje pješke možeš prijeć cijeli grad za 45 minuta tako da iskreno mislim da je sve preko 45 min jednostavno previše

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.07.2009. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vlaja_ je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dambix je napisao/la: ›
dosad sam naručivao često slavonski sendvič u olivi ali su počeli kasnit i to po sat dva se čeka dostava, pokušajte palace..


katastrofa, cijene digli u nebesa, dostava se čeka 45 minuta do sat vremena, a hrana ništ posebno


Bwahahahahaha!!!! Cijene digli u nebesa....već godinama govorim Vedri da je tupav što ima najniže cijene u gradu, a trpa svima svega. Nakon stotinu provokacija napokon je digao cijene....za 2 kune Razz

Što se tiče dostave, ne vidim nikakav razlog zašto bi netko dobio hranu za 15 minuta od trenutka kad mu prdne u glavu. Pola sata je izvrsno vrijeme, 45 minuta vrlo dobro, a sat je nekakva realna situacija, naročito u zagužvanim situacijama. Još nisu izmislili teleportere jebiga.... Rolling Eyes


usporedi cijene u palasu i npr saloonu i sve će ti bit jasno Wink

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: