Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako ste proveli ljeto??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prošao obalom RH. Ocjena 4, od 1 do 5. Kad bih baš pisao vodič kroz Hrvatsku, od svih mjesta u kojima sam bio istaknuo bih Volosko i Dubrovnik (zašto Volosko, otkrijte sami, a Dubrovnik se u zadnjih par godina popravio - manje turista, malo manje cijene, Dubrovačke ljetne igre sve zanimljivije, i eto, Troubadour - biser hrvatske ugostiteljske ponude. Da, otvorio se i uvjerljivo najbolji hrvatski restoran, Gil's, ali samo za one dubljeg džepa).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Dubrovnik se u zadnjih par godina popravio - manje turista, malo manje cijene, Dubrovačke ljetne igre sve zanimljivije, i eto, Troubadour - biser hrvatske ugostiteljske ponude. Da, otvorio se i uvjerljivo najbolji hrvatski restoran, Gil's, ali samo za one dubljeg džepa).


ne znam bas za zadnjih par godina, ali ove godine definitivno znatno manje turista.. kad oko 10-11h navecer bas problema uvatis stol na stradunu, manje cijene ?? neznam bas ni za to... 30kn pivo, a u trubaduru duplo vece cijene.. pred par godina, oko nove godine, trubadur, navecer, terasa.. praznjikavo.. sjeda nas četvero za visko stol pored vrata.. dolazi konobar (onaj ogromni/debeli)... narucujemo.. kaze on nami... vidim da ste nasi ljudi, pa vam savjetujem da radje sjednete tamo preko puta jer su vam cijene znatno manje. i poslusasmo ga Smile

err.. o Gilsu cu samo reć; 3 kamenice = 40evra !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E da, i ako vas put nanese za vrijeme igara.. svakako pogledat Ekvinocijo na Lokrumu... fenomenalan dozivljaj, scenografija na stjenama, pozadina more, glumci odlični !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2007. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Prošao obalom RH. Ocjena 4, od 1 do 5. Kad bih baš pisao vodič kroz Hrvatsku, od svih mjesta u kojima sam bio istaknuo bih Volosko i Dubrovnik (zašto Volosko, otkrijte sami, a Dubrovnik se u zadnjih par godina popravio - manje turista, malo manje cijene, Dubrovačke ljetne igre sve zanimljivije, i eto, Troubadour - biser hrvatske ugostiteljske ponude. Da, otvorio se i uvjerljivo najbolji hrvatski restoran, Gil's, ali samo za one dubljeg džepa).



nekih cca 40 km sjeverozapadno od Dbk je po meni najbolji rest.taverna,konoba-Bota Šare(Mali Ston). ma koji fency restorančići, Rolling Eyes drvena klupa i plata tradiconalno pripremljenih plodova mora je zakon!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2007. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): › E da, i ako vas put nanese za vrijeme igara.. svakako pogledat Ekvinocijo na Lokrumu... fenomenalan dozivljaj, scenografija na stjenama, pozadina more, glumci odlični !



Ekvinocijo je gotov ak' se ne varam,zadnja repriza je bila 8.og...a ja se bojim one priče o Lokrumu... Confused


Zadnja promjena: marrai; 24.08.2007. 10:26; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Circa je napisao/la: ›
Sve u svemu jedno od boljihj ljeta ikad, a sada jos pocinje Pannonian i u ranu jesen planiram jos jedno putovanje u unutrasnjost Istre...

ja sam prvi put ovo ljeto malo obišla istru i oduševila se!! imaš blizu pazina mjesto koje se zove zarečki krov - jezero, slap i ogromna stijena za skakanje, savršeno!!! obišli smo i novigrad, poreč, motovun, rovinj....ma bjutiful Smile
cijeli 7. mj. sam rintala po tisuću stupnjeva, ali su zato ta 2 tjedna godišnjeg sve nadoknadila. plus malo mira na lošinju, sve baterije napunjene... osijek031.com smile


Ima i pored Pule par kilometara onaj park prirode rt. Kamenjak, nema plaže, onak su stijene, ima i jedna stijena za skakat, ludilo, bio tamo ove godine.Svima preporučujem koji idu u Istru da odu tamo na jednodnevni izlet, stvarno je odlično, ima i birtija u nekom žbunju u hladu mislim da se zove caffe bar Safari, pristupačna cuga, ima se i za pojest.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›

Ekvinocij je gotov ak' se ne varam,zadnja repriza je bila 8.og...a ja se bojim one priče o Lokrumu... Confused


Bilo je jos 9og, zbog otkazane jedne (?) izvedbe zbog vjetra, ali sam mislio nagodinu.. ako je bude, a kontam da hoce... pa nece izbacit najbolju dramsku predstavu, pa nije Prlender lud !? Smile

da, prica.. kome god da ju ispricam, pokusam ga nagovoriti da ju provjerimo... al niko nece. oš ti ? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›

nekih cca 40 km sjeverozapadno od Dbk je po meni najbolji rest.taverna,konoba-Bota Šare(Mali Ston). ma koji fency restorančići, Rolling Eyes drvena klupa i plata tradiconalno pripremljenih plodova mora je zakon!


Nema do Lokande Peskarije ! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›

Ima i pored Pule par kilometara onaj park prirode rt. Kamenjak, nema plaže, onak su stijene, ima i jedna stijena za skakat, ludilo, bio tamo ove godine.Svima preporučujem koji idu u Istru da odu tamo na jednodnevni izlet, stvarno je odlično, ima i birtija u nekom žbunju u hladu mislim da se zove caffe bar Safari, pristupačna cuga, ima se i za pojest.


Aaa, restorancic mi se svidja... mućo Smile a s stjene sam skakao.. il sa neke identicne,, isto nadomak pule.. nemerem se sjetit kako se zove taj dio, ali tamo u blizini je, ili je bila.. neka vojna baza/poligon il nesto tako.. sjecam se da je pred nekoliko godina u blizini bila zica..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›

Ima i pored Pule par kilometara onaj park prirode rt. Kamenjak, nema plaže, onak su stijene, ima i jedna stijena za skakat, ludilo, bio tamo ove godine.Svima preporučujem koji idu u Istru da odu tamo na jednodnevni izlet, stvarno je odlično, ima i birtija u nekom žbunju u hladu mislim da se zove caffe bar Safari, pristupačna cuga, ima se i za pojest.


Aaa, restorancic mi se svidja... mućo Smile a s stjene sam skakao.. il sa neke identicne,, isto nadomak pule.. nemerem se sjetit kako se zove taj dio, ali tamo u blizini je, ili je bila.. neka vojna baza/poligon il nesto tako.. sjecam se da je pred nekoliko godina u blizini bila zica..


Ne znam jesi bio tu ak nisi obavezno moraš otić stvarno sam se oduševio, upad u park je 20kn, mislim, dobiješ vreću za smeće i cijeli dan mozak na pašu, ima crnih udovica Very Happy (pauka), kažu da je bilo i dinosaura prije, sangrija je mislim 10-15kn, pivo isto, ima domaće rakije, travarice, medice, biske, more je super, malo je pristup u more zajeban al ništa posebno, kad ti dopizdi sunce zabiješ se u kafić u hlad i uživancija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2007. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: ›

Ekvinocij je gotov ak' se ne varam,zadnja repriza je bila 8.og...a ja se bojim one priče o Lokrumu... Confused


Bilo je jos 9og, zbog otkazane jedne (?) izvedbe zbog vjetra, ali sam mislio nagodinu.. ako je bude, a kontam da hoce... pa nece izbacit najbolju dramsku predstavu, pa nije Prlender lud !? Smile

da, prica.. kome god da ju ispricam, pokusam ga nagovoriti da ju provjerimo... al niko nece. oš ti ? Smile


vidim kontaš se u teatar,znam,znam offtop Smile ...ako do godine ne smjene intendanta,opstat će predstava,nadam se.voljela bih to pogledati,Olga Pakalović me glumački fascinira Smile a onda možda provjerim i priču o Lokrumu...možda

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TEDDYPICKERR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milnu na braču ću preporučiti .predivno malo mjestašce sa svim za sjajan odmor ima čak i jedan klub/disco koji radi dugo za izaći, restorančića dosta ,malo turista-dovoljno,ok je ekipa,. ali eto veliki minus su cijene i zaista je to veliki minus .
poslje toga omiš isto za pohvalu i bez ovog zadnjeg minusa. pravi mali gusarski gradić.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Prošao obalom RH. Ocjena 4, od 1 do 5. Kad bih baš pisao vodič kroz Hrvatsku, od svih mjesta u kojima sam bio istaknuo bih Volosko i Dubrovnik (zašto Volosko, otkrijte sami, a Dubrovnik se u zadnjih par godina popravio - manje turista, malo manje cijene, Dubrovačke ljetne igre sve zanimljivije, i eto, Troubadour - biser hrvatske ugostiteljske ponude. Da, otvorio se i uvjerljivo najbolji hrvatski restoran, Gil's, ali samo za one dubljeg džepa).



nekih cca 40 km sjeverozapadno od Dbk je po meni najbolji rest.taverna,konoba-Bota Šare(Mali Ston). ma koji fency restorančići, Rolling Eyes drvena klupa i plata tradiconalno pripremljenih plodova mora je zakon!
toni je napisao/la: ›
marrai je napisao/la: ›

nekih cca 40 km sjeverozapadno od Dbk je po meni najbolji rest.taverna,konoba-Bota Šare(Mali Ston). ma koji fency restorančići, Rolling Eyes drvena klupa i plata tradiconalno pripremljenih plodova mora je zakon!


Nema do Lokande Peskarije ! Smile


Dobra je i vaša procjena, međutim radi se o konobama, a ne restoranima (u užem smislu). Možda pokrenem i novi topic, jer je tema gastronomije uvijek zanimljiva, a imao sam prilike posjetiti štošta.

Ekvinocijo sam gledao, ambijent odličan, predstava, ah, pa, radi se o Ivi Vojnoviću, čiji fan nikako nisam. Olga Pakalović, svakako.

Inače, spomenuo sam Volosko, jer do ove godine, što je prava rijetkost za Hrvatsku, tamo nisam bio. Radi se o najugodnijem iznenađenju, koje sam posjetio isključivo da bih ručao u Plavom podrumu. Idilično mjestašce, prava mala ulična galerija slika (hrpa slikara na jednom mjestu radi na obali, a nisam nigdje pročitao da se radi o nekoj organiziranoj koloniji). Ugodna glazba svira usred lučice, nema gužve, pogled 5, Opatija i Rijeka 5 min., a uz to i 3 iznimna restorana (Le Mandrač, Plavi podrum i Amfora). Došlo mi je da odmah kupim kuću, da ne košta 3-4 milje eura kvadrat. Samo je frka s parkingom.

A Dubrovnik? Kad otjeraju cruisere, poboljšat će se 20-30%. Još i malo internacionalne večernje ponude ne bi škodilo, makar je i ovako uvjerljivo najkvalitetnije turističko odredište u ovom dijelu Mediterana. Da, i poslugu drastično poboljšati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2007. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2007. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
a imao sam prilike posjetiti štošta.


Svakako, ako vec nisi bio, posjeti Konavoslke dvore... u Konavlima, jelte Smile

teletina ispod peke, mljac.. krumpi.. uuu.. preporuca se prethodna najava telefonom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: