Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Očekuje se 50.000 vjernika u Aljmašu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2007. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svašta, Steam, fino su se pomolili nakon toga i nikom ništa. A bilo je i janjetine.

Ne želim uvrijediti vjernike.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cibura1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 146
Lokacija: osk-rtf
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2007. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Allende je napisao/la: ›
cibura1 je napisao/la: ›
evo ja stigu kuc malo prije i tolko sam umoran od hodanja(do aljmasa 7 i pol sati),sva sreca pa su vozaci gpp-a bili susretljivi pa nas pustili iako nismo imali kartu,i sada idem spavati do sutra ujutro... Zijev


Daj molim te objasni meni kaurinu....kako se to ide pjeske autobusom GPP-a?
vjerujem da je mislio na put nazad.

Ja sam donijela konačan zaključak da je u Aljmašu puno ljepše kada nema nikoga, tj svog tog cirkusa. Bar se možeš prošetati u miru, obići sve...
Sve je to lijepo, hodočašća, moljenje trala la la..ali ovo je previše...toliko ljudi, s jedne strane janjetina, s druge prasetina, pa štandovi, kafovi, a ispred svega misa. Sve u svemu, ne možeš doživjeti cijelu bit da si ne znam šta!


pjeske do aljmasa...poludio prolazeci kroz ono brdo...nazad busom...a sada opet spavat

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2007. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mišino brdo, to ko da je neka bitka tamo bila

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2007. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: › Mišino brdo, to ko da je neka bitka tamo bila


Tako je! Prije ohoho godina Mišo je sam ušao u bitku s 300 Turaka. Završila je tako što je Mišo uskočio u Dunav, preplivao na drugu stranu te im se beljio i pokazivao stražnjicu. Turci su bili gnjevni, ali su ipak odlučili otići.

Mišo se kasnije odao alkoholu i umro je sam...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2007. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke, jesi se ti malo danaske odao alkoholu?

300 Turaka, ovo je super... Very Happy

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.08.2007. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › ja.bi.išla.ali.radim.sutra.grrrrrrrrrrrrrrrr...
al.je.mala.gospa.16.u.mom.selu.pa.ću.se.tamo.pomoliti...........za.sve....pa.čak.i.za.alleina


fakat nisam vjernica, ali mislim da je 16.8. sv. Rok a ne mala Gospa koja je 8.9.

(znaš onaj kirvaj u Višnjevcu Exclamation Idea )


znam da je u višnjevcu tad,govorim za đak.satnicu,tamo je 16.8 mala gospa.

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2007. 6:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hahahaha! Ne mogu vjerovati, jope su svastiku krivo okrenuli!
"UBI SRBINA" - kontam da su južnosrpski četnici pismeniji od ovih, pa makar pisali na ćirilici... Ne zvao se ja bazuka_džo!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2007. 7:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › znam da je u višnjevcu tad,govorim za đak.satnicu,tamo je 16.8 mala gospa.


U Satnici je kirvaj za sv. Roka, a u Semeljcima i Višnjevcu Mala Gospa 8.9.

Malo mi nelogično da su dva sveca isti dan pa priupitah tete iz tog kraja. Rolling Eyes

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2007. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S obzirom na to kolko sam ja pijanih hodočasnika mlađih od 18 godina vidio u razdoblju 0000-0030 dok sam prolazio po gradu, uopće me ne čude oni silni grafiti. Ionako se pravi Arvati definiraju kao kao katolici i mrzitelji Srba i....ustvari, to je to, tu definicija staje. Ništa drugo nije potrebno
:bljak:

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2007. 14:18 
Naslov:  Re: Očekuje se 50.000 vjernika u Aljmašu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cibura1 je napisao/la (Pogledaj post): › evo ja stigu kuc malo prije i tolko sam umoran od hodanja(do aljmasa 7 i pol sati),sva sreca pa su vozaci gpp-a bili susretljivi pa nas pustili iako nismo imali kartu,i sada idem spavati do sutra ujutro... Zijev

Do Aljmaša ti je trebalo 7 i pol sati??? Jesi ti puzao ili što? Ja stigla za 4 sata s tim da nisam nigdje stajala, tj. sjela i odmorila, jer iz iskustva znam da je teže krenuti kad se malo odmoriš. Bolje je ne stajati uopće do Aljmaša, lakše je. I mogao si prije Mišina brda skrenuti lijevo i ići kroz šljivik. Lakše je, nije toliko monotono i stigneš puno prije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snoopy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2007. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nama je isto trebalo 4 sata krenuli smo s Juga 2, i taman stigli na prvu misu, meni je to drugi put da sam išla, i moram priznati da mi je prošli put bilo puno,puno bolje... nisam ni mogla uživati u tome svemu od tolike dernjave i gomile ljudi, s jedne strane mi je drago što je bilo toliko ljudi, jer to puno govori samo za sebe o tome svemu, al s druge strane jedva čekam slijedeći vikend kada ću otići sama sa svojom ekipicom i u nekom svom miru to sve proživjeti... jer tamo je stvarno predivno...

_________________
Nitko i ništa nije vrijedno da pokvari moj mir..... osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cibura1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 146
Lokacija: osk-rtf
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.08.2007. 1:19 
Naslov:  Re: Očekuje se 50.000 vjernika u Aljmašu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ana18os je napisao/la (Pogledaj post): ›
cibura1 je napisao/la (Pogledaj post): › evo ja stigu kuc malo prije i tolko sam umoran od hodanja(do aljmasa 7 i pol sati),sva sreca pa su vozaci gpp-a bili susretljivi pa nas pustili iako nismo imali kartu,i sada idem spavati do sutra ujutro... Zijev

Do Aljmaša ti je trebalo 7 i pol sati??? Jesi ti puzao ili što? Ja stigla za 4 sata s tim da nisam nigdje stajala, tj. sjela i odmorila, jer iz iskustva znam da je teže krenuti kad se malo odmoriš. Bolje je ne stajati uopće do Aljmaša, lakše je. I mogao si prije Mišina brda skrenuti lijevo i ići kroz šljivik. Lakše je, nije toliko monotono i stigneš puno prije

krenili iz retfale ujutro u pol dva i stiglu i devet...u tih sedam i po sati me je lega zivciro koji se napio te se gego(do nemetina) i nismo mogli ici brze.nakon toga opet nesuglasice u ekipi te se kod stuca rastajemo...nakon polusatne potrage krecemo(ostatak svoje ekipe nestao),te nakon opojnih mirisa kroz nemetin(lega se od njih i otrijeznio) stizemo oko 6 u sarvas te se tamo odmaramo oko pola sata.krecemo kroz bjelo brdo komentirajuci one natpise te stizemo do misinog brda i skrecemo lijevo u sljivike te jos dva sata kroz te sljivike i napokon tabla aljmas i ispijanje u tom trenutku drage kave...sa ostatkom ekipe se sastajemo u aljmasu i svi smo bili sretni i puni snage i truli...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: