Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U Osijeku otvoren novi centar za rehabilitaciju, dijagnostiku i kondicijsku pripremu - Patela Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOva tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65740
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.11.2021. 15:43 
Naslov:  U Osijeku otvoren novi centar za rehabilitaciju, dijagnostiku i kondicijsku pripremu - Patela Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Mall-u Osijek održano svečano otvorenje uz prigodni domjenak Patele Osijek. Otvorenje novog centra za rehabilitaciju, dijagnostiku i kondicijsku pripremu podržao je i gradonačelnik Grada Osijeka Ivan Radić, inače veliki ljubitelj osječkog sporta, kao i brojni drugi osječki sportaši.

Patela Osijek nastala je kao rezultat dugogodišnje suradnje Saše Bašćevana, doktora kineziologije i suvlasnika Poliklinike Patela, i Dine Krole, kondicijskog trenera Nogometnog kluba Osijek, a sada i vlasnika Patele Osijek, primarno na području sportske rehabilitacije.

Sašu poznajem još iz dana kada sam se kod njega liječio nakon ozlijede. Već sam tada uvidio da kod nas na području Osječko-baranjske županije nedostaje jedan takav centar gdje sve imate na jednome mjestu. Centar u kojemu se nadopunjuju elementi fizioterapije, kineziterapije i kondicijske pripreme.“ rekao je vlasnik Patele Osijek, Dino Krolo pa još jednom istaknuo: „To je ono po čemu se Poliklinika Patela razlikuje od drugih – kod nas možete dobiti kompletnu uslugu.

Njihov je rad do sada prepoznalo preko tisuću pacijenata s različitim ozljedama: „Mnogi su upravo iz Osijeka i okolice, kao i ja, morali ići u Zagreb na rehabilitaciju, a znam koliko bi mi bilo lakše da je tada u Osijeku postojao centar takve vrste.

Vođen tim iskustvom odlučio sam u suradnji sa Sašom Baščevanom otvoriti podružnicu Poliklinike Patela – Patelu Osijek, jer Osijek i Slavonija to trebaju.
“ objašnjava Krolo.


[Dino Krolo i Saša Bašćevan]


[Sponzorirani članak]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: