Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nigdje.....

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2007. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ionako ne izlazim unutra. to jest izlazim van ali nigdje ne ulazim unutra. Very Happy

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PuKoTiNa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 286
Lokacija: Avalon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2007. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gospodar majmuna je napisao/la: ›
Boogie je napisao/la (Pogledaj post): ›
gospodar majmuna je napisao/la (Pogledaj post): › recite vi šta hoćete ali meni fali Nessi...ni cadillac nije više što je bio, gamad nabili cijene na pivo a nemaju ni osječko...cccc...amsterdam je dobar ali je mal a i kratko rade pa onda domaće vina i nebeske kole pa u park, draže mi je tamo sjediti i pričati s nekim nego otići u birtiju...


istina

otkad smo ostali bez nessi-a vise nista nije isto. pokusali smo sa rudnikom pa smo i to pretvorili u pizzeri-u Very Happy

ostaju nam samo parkovi

sudbina nam je da sve birtije pretvaramo u zalogajnice...i za rock se pričalo da će biti neka pekara, sad ne znam šta je tamo, čuo sam čak i verziju u kojoj je rock kupio borbaš pa će tamo otvoriti neki narodnjački klub...e sad koliko je to istina

shto ne bi ni najmanje chudilo.... XD meh, potpisujem ovo za Nessi... otkako su to zatvorili, stvari krenushe nizbrdo za nas raju koja ne voli prekodrinski melos...

_________________
Céad míle fáilte, póg ma thoin
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: