Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Požar - izgorjeli Dom obrtnika i Ober Piko

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
žak
Offline
Ukupno postova: 80
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2007. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da tebi barem Baksi oće kuća ili stan goriti pa da vidiš kakva je vatra vrag i kakva je borba potrebna. Ja živim preko puta i smatram da su dečki to super odradili,na vrijeme došli i dali sve od sebe.A evo sada je 18 sati i još uvijek je miris paljevine i dim postoji, a smatra se ugašenim. Dakle, ponavljam se vatra je vrag i ljudska ruka je ponekad nedovoljna da ju može savladati..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2007. 19:18 
Naslov:  Re: Požar - izgorjeli Dom obrtnika i Ober Piko
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BAKSI je napisao/la (Pogledaj post): › A ŠTO SU RADILI VATROGASCI OD 3 SATA UJUTRO DO 5 SATI????? JE TEK U POLA 7 STIGLA IM JE POMOC! SADA JE SVE GOTOVO I UNISTENO (STARI ARHIV UDRUZENJA,BANKA,PIKO).NAKON UGASENE VATRENE STIHIJE PRSTALE SU CESTITKE VATROGASCIMA STO MISLIM DA TO UOPCE NISU ZASLUZILI.SPASEN JE SAMO JEDAN KOMP. (GLAVNI SERVER) I NESTO SITNO REGISTRATORA. A ONAJ NAJVAZNIJI STARI ARHIV SADA JE U POTPUNOSTI NESTAO.DA SE ODMAH PRISTUPILO ISELJAVANJU VECINA TOGA BILA BI SPASENA. DANAS NIJE BILA VATROGASNA VJEZBA VEC JEDNA KATASTROFA I NEPROFESIONALNOST OSIJECKIH VATROGASACA.VRLO ZALOSNO I TUZNO SA SVE NAS OSJECANE.

Netko se opasno namjerio na vatrogasce... Učinili su što su mogli i spasili su što su mogli. Pohvala im na tome.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jocika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Ljubljana
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2007. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šteta Obera, a za dom visi mi dole, sami tajkuni. Nego kontam, nije to sigurno Dalmoš piroman, oni su nam lege, nego neko iz zapadnog (zg) predgrađa Osijeka, koji nam zavide lijepu našu katedralu. osijek031.com smile

_________________
Evo ti ga na osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zuhra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 327
Lokacija: Rijeka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2007. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Zuhra031
**************
hosting 10gb disk, 10gb bw, sve free
-> regaj se http://api.binhoster.com/redir/95665
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BAKSI
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2007. 11:25 
Naslov:  Re: Požar - izgorjeli Dom obrtnika i Ober Piko
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MA SLAZEM SE JA DA SU VATROGASCI UCINILI SEV STO SU MOGLI.I DA SU KANADERIMA GASILI NE BI UGASILI,JER TI ZIDOVI SU PUNJENI STAJSKOM SLAMOM,DASKAMA I GREDAMA.SAMO ME LJUTI ŠTO SU U 3 SATA UJUTRO DOSLI S PRAZNIM CISTERNAMA I GOVORILI DA NEMA POTREBE IZNOSITI ARHIV VAN JER KAKO SU REKLI LJUDIMA U DOMU (NJIH 11 JE ŠETALO PO HODNICIMA DOMA U 3 UJUTRO) SVE JE POD KONTROLOM I DA JE POZAR LOKALIZIRAN. KAKO SAM DOZNAO POPODNE OD JEDNOG VATROGASCA EKIPA KOJA SE VRACALA IZ DALMACIJE U NOCI JE ODMAH POSLANA NA GASENJE OBERA. SADA SE SMO BOJE URUŠAVANJA ZGRADE JER SU ZIDOVI NATOPNJENI I POCELI SU PUCATI.U PODRUMU ZGRADE JE STARI ARHIV OD 1907.g KOJI JE NATOPLJEN VODOM I DRZAVNI ARHIV MISLI DA CE SE VECINA MOCI SPASITI.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Imagio
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2007. 11:31 
Naslov:  Re: Požar - izgorjeli Dom obrtnika i Ober Piko
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo galerija slika sa naše stranice ( Udružejna obrtnika Osijek )
http://www.uoos.hr/galerija/thumbnails.php?album=25
http://www.uoos.hr/index.php/izgorila-zgrada-udruzenja-obrtnika-osijek/
I samo da kažem da su uz dom obrntika i Obera Pike izgorijele prostorije PBZ-a, Obrtničkog knjigovodstvenog servisa i prostorije umirovljenih obrtnika osijek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.08.2007. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znate kad čitam ja se pitam (vidi pa to je stih). Ljudi pa nitko nije stradao, šteta u lovi je mala u odnosu na lokaciju i žestinu požara. Ajmo malo lakše. Dobro je prošlo.
jocika je napisao/la: ›
a za dom visi mi dole, sami tajkuni.

Obrtnici od svih privatnika jedini nisu tajkuni jer obrtnik radi u svojoj firmi. Ne kažem da drugi ne rade u svojim firmama ali obrtnik mora po zakonu biti iz struke kojom se obrt bavi i mora biti nositelj obrta i odgovara svom svojom imovinom (i nasljedstvom) za poslovanje obrta.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.08.2007. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šteta zgrade, stvarno! mislim da su vatrogascinapravili sve što su mogli... a ti BAKSI prouči pravila ponašanja na forumu I NE DERI SE

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
unLog!c
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2007. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baksi, nemožeš srati po vatrogascima jer su oni odradili svoj posao pošteno i kvalitetno.
Probaj na 5 minuta biti u navali pa onda možeš srati da su radili dobar ili loš posao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BAKSI
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2007. 16:15 
Naslov:  Re: Požar - izgorjeli Dom obrtnika i Ober Piko
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma slazem se ja s tobom unLog!c. moj kum je profesionalni vatrogasac i znam jako puno prica o tome kako vatrogasci to rade. cak mislim i da su pre malo placeni za taj vrlo opasni posao. sve informacije sam pisao za vrijeme i nakon pozara iz prve ruke. cak i vatrogasci su priznali da ih je iznenadila vatra i da i nisu znasli sto se desava i gdje jos gori u zgradi,tek kada su otvorili pod.... imali su sto vidjedi a onda je sve izmaklo kontroli.zgrada se vise nije mogla spasiti i brinuli su samo da se ne prosiri pozar na okolne objekte. (u 3 ujutro 11 ljudi je bilo u zgradi i htijeli su spasavati stvari iz zgrade i povijesni arhiv iz 1907g.). moglo se sve izbacati van i spasiti ali..... zgrada ce se ponovno obnoviti (cak do kraja godine ce vec biti dignut krov)i opet ce mo imati i piku i malu banku itd... ispricavam se svima koje sam uvrijedio! BAKSI.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: