Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Radić najavljuje najbolji Advent na istoku Hrvatske; Advent se vraća u Tvrđu?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65430
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2021. 16:30 
Naslov:  Radić najavljuje najbolji Advent na istoku Hrvatske; Advent se vraća u Tvrđu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako smo već pisali, danas je održana 3. sjednica Gradskog vijeća na kojoj se, između ostalog, razgovaralo i o sve aktualnijem pitanju kako nam se približavaju Božić i Nova godina, a to je popularni osječki Advent.

Jedno od pitanja vijećnika na „aktualcu“ bilo je upravo što će biti s Adventom i hoće li se on i ove godine održati, posebno imajući u vidu lošu epidemiološku situaciju u Osijeku ali i cijeloj Hrvatskoj.

Dobra vijest: gradonačelnik Ivan Radić potvrdio je odgovarajući na vijećnički upit kako se Advent planira i za ovu godinu i to u suradnji Grada i Turističke zajednice. Grad je za ovogodišnji Advent osigurao 450.000 kuna iz proračuna, a TZ 300.000 kuna.

Radić je ekskluzivno najavio i kako se ove godine po prvi put u organizaciju osječkog Adventa uključuje i Županija, što će značiti više novca za njegovu organizaciju, ali i još bolju i sadržajniju ponudu.

Pitanje lokacije i koncepta manifestacije još nije konačno riješeno. „Obzirom da će se 22. ovog mjeseca održati Headonist u Tvrđi, ja mislim da je najljepši Advent bio u Tvrđi, znamo da su tamo u tijeku radovi, vidjet ćemo kako će proći Headonist, pa ćemo na temelju toga i planirati koncept Adventa. Imamo više rješenja“, rekao je gradonačelnik.

Na primjedbu vijećnika kako se Zagreb i Split već uvelike pripremaju za Advent, Radić je istaknuo da „koliko dobro rade neka procjene njihovi građani, ja se ne bih držao njih. Mislim da mi moramo imati najbolji Advent na istoku Hrvatske, kao najveći grad istoka Hrvatske i sve ćemo učiniti da to tako i bude“, zaključio je gradonačelnik.


Tekst: Osijek031.com
Foto: Antonela Martinčević, Teuta Stazić, Inja Pavlić/Foto-arhiv031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: