Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



prvi put...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2007. 23:12 
Naslov:  prvi put...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako vam je bilo prvo sexualno iskustvo?
hebanje Fight ili vođenje ljubavi osijek031.com smile ?
s koliko godina ste to napravili? da li Crying or Very sad zato što ste to napravili s tom osobom ili se toga sjećate sa Very Happy na licu?
gdje je to bilo? na moru, kao novo poznanstvo ili dugogodišnja veza...? jeste se zaštitili?
za cure jel bolilo? za dečke,jeste lagali možda da vam nije 1. put, a zapravo i za curke??
raspišite se!!!!!!!
pa ću i ja.. osijek031.com smile


Zadnja promjena: ---s; 07.08.2007. 23:39; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2007. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo je to davno... al sjećam se da su me moje frendice djevice, izgarajući od znatiželje pitale kako je bilo... ja rekla: "normalno"! I danas me zajebavaju za to! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sa 17 i pol. bilo uzasno. Very Happy

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2007. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa de,raspišite se...ljudi?

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.08.2007. 0:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ovaj evo pisem, a bilo je to ovako vrlo mastovito i jedne strane vrlo cudno, voljela sam tu osobu, a danas je mrzim, kak kazu vrlo je mala granica izmedu ljubavi i mrznje, al stvarno smo si odgovarali kao partneri, kad smo se jednom opet bili maznuli, bili smo odusevljeni, al nismo jedno za drugo, sta je jos bilo pitanje, jel boljelo, pa je, vise neki cudan jebeni osjecaj,nastavit cu za par min dalje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2007. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sister je napisao/la: › pa de,raspišite se...ljudi?
Cekamo tebe...

Ugh, nije to bas bilo nedavno, ali kako sam onda imao nesto vise mozdanih stanica nego danas (danak dekadenciji), bolje se sjecam tog dogadjaja, nego mnogih drugih koji su se dogodili kasnije.

Netom napunjenih 18 godina, ljeto, Lloret i crne rupcage proporcionalne ispijenim kolicinama alkohola. Pun nade u spolnije sutra, cijele praznike siljih kitu za orgazmicke olimpijske igre o kojima svi toliko pricaju. Dvije u jednoj noci, tri u jednoj noci kazu, ribe se bacaju pod jaja k'o leminzi u provaliju. Yeah, right!

Iako je bilo nekog muvanja s raznim ribama, prvi dani su bili provedeni u kvalitetnoj zajebanciji, cetvorenju od alkohola, budjenjima na rucak i trijeznjenjima u valovima otvorenog Mediterana. Tek predzadnji dan skontah da pravi igraci igraju na vise frontova, pa tu vecer odlucih otvoriti tri (bi ja i vise da se moglo). Dvije priznale frajere (ali ih to nije smetalo), a treca je bila ljepsa dok ju pijan mazih na plazi za mladog mjeseca (instant diskvalifikacija je dosla s uspjesno fokusiranim pogledom i prvim zrakama sunca). Jedna od dvije zauzete je imala znatno veci atributni koeficijent, ali tu noc me (umjesto plavojke bajne) zajasila Vila Crne Rupe i svoje cini popustila tek pred jutro, u hotelu nepoznatog imena i nepoznatog dijela grada. Sve tri, ali i jos 15 drugih ljudi lezalo je oko mene. Svi odjeveni, osim moje zasukane nogavice - spremne za brijanje.

Kontah si da je to to - iz pohoda s kojih su se svi vracali bogatog plijena i svjetlucavih niski dzana, vratit cu se suva kurca k'o zadnji levat koji se dao upecati u spletku i zavrsio kao maskota plemenskog obreda i potencijalni objekt sprdnje. "Dzaba sam siljio!" - razmisljah dok lutajuci ulicama pratih mahovinu i trag drevnih asteckih znanja da sunce izlazi na istoku, a zalazi na zapadu.

Zadnji dan odlucih pokloniti samo sebi, legosima i Bakhu. A onda, kao strijela koja ti probode srce u predejakulatornoj trzavici, stize mi info-tip od lege i suborca da bi me plava htjela vidjeti tu vecer, uz tapsanje po ramenu i nudjenje gnijezda za mrijest. Kontah si - "lega, bit ce kao i do sada - pucanj u prazno, zavrsit cu u kazanu... ali vrijedi probati".

Ne vjerujuc u pouzdanost zenskih iskaza, i tu sam vecer dobrim dijelom proveo s drugarima, lokajuci, plesuci, kreveljeci i prepiruci s Britancima. A onda, u sasvim slucajnom prolazu na dogovorenom mjestu i u dogovoreno vrijeme, pojavi se ona sa svojim legicama, jureci mi u [ovdje bi sad rijec snosaj bas dobro legla, ali jebiga, ne jos...] narucje. Djidji-midji, dodji-vamo, birtija, cuga, ples, separe... zavrsismo u polozajima koje prisutno gledateljsvo smatrase opscenim. Bilo je krajnje vrijeme za privodjenje u hotel...

U hotelu, vec na ulazu u lift nesto je smrdilo. Ne, nisu bile njene sise, mekani pupcic ili ostaci variva od rucka, bio je to (kako ce se kasnije pokazati) lega iz sobe. Moje sobe. Sobe u kojoj ce se upravo trebati odigravati prvo kolo snosajne lige.

Pokucah, vrata se otvorise, poluuginuto truplo lege razvaljeno na mom shag-padu, mjestu izgubljenih nada, istrunulih latica srece. A kita zulja hlace.

Ali...

Sjetih se rijeci mudrog kurira, pohitah do njegove sobe, kuc-kuc... hm, nitko ne otvara, bit ce da je on priveo onu svoju. Hm, nema veze, tucat cemo se u foyeru, ovdje se ionako svi to rade, nitko nece ni primjetiti. <skviiik> Otvore se vrata, krmeljavi lega i prve zrake sunca s prozora iza njega ulete nam oci. Pogledao me, nasmijao se i pozvao ekipu iz sobe na spavanje u foyer. Sta ti je drugar...

Sjecam se njenog sjebanog remenog mehanizma, sjecam se plave kose, sjecam se i cudnog naglaska. Sjecam se i da me u pola mazenja pred bitku prekinuo lega koji je zaostao u evakuaciji iz sobe... procesljavanja sobe, njenog golog tijela i poluredjenog mufa. Umjetna plavusa. Ne znadoh tada koliko su jeti mufovi nesvakidasnja pojava.

Sjecam se i mog znojanja, glavobolje (i danas mrzim pijani seks zbog ovoga), maratonskog guslanja i razmuljanog sjemena po tijelima. Zastitili smo se jorganom. ;-) Sjecam se i kucanja raske za budjenje i spremanje pred polazak. Oprostanja u kasnu zoru i hrpe kenjaza o tome kako ce se javiti kad dodje na studij u Osijek. Javila se vise puta, ali prijemni polozila nije. I zarucila se. ;-)

Nisam joj rekao da mi je bilo prvi put, a po njenom ponasanju ni bih rekao ni da je pomislila...

Hebanje ili ljubav?! Hmmm... Nikad to ne radim bez ljubavi, makar i kratkotrajne. ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.08.2007. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo dalje, da bilo je vodenje ljubavi, a ne jebavanje, bilo je u os, bila je veza,eto, jos nest?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BlackxXxDevil
Offline
Ukupno postova: 198
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 2:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@leteci mungos...
svaka ti čast za ovu priču... imaš dara

_________________

pridruzite se preko 700.000 igraca diljem cijelog svijeta...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 2:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila je to davno. Bila je veza, čak štoviše prva ljubav. Dotad su mi sve cure bilo onako. Bilo mi je 15. I bilo je ok za prvi put. I meni i njoj je bilo prvi put.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2007. 7:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo je totalno bezveze,,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.08.2007. 12:47 
Naslov:  Re: prvi put...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

presramežljivi? Embarassed


Zadnja promjena: ---s; 02.01.2008. 0:41; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.08.2007. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteći, priča je super! Priznaj, već je bila napisna, uredno otipkana na kompu, čekala da netko otvori ovu temu! Wink

Btw, nakon Mungosove priče dođe mi da nekog djevca oslobodim muka! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BlackxXxDevil
Offline
Ukupno postova: 198
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › Leteći, priča je super! Priznaj, već je bila napisna, uredno otipkana na kompu, čekala da netko otvori ovu temu! Wink

Btw, nakon Mungosove priče dođe mi da nekog djevca oslobodim muka! Smile

mungos stvarno nadahne ljude...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 18:03 
Naslov:  Re: prvi put...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

leteći šta je je stvarno imaš talenta za literarno ćalabrazanje osijek031.com smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slatka_20
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2007. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo je to mjesec dana prije mog 18. rođendana, bili smo mjesec dana u vezi, on je stariji od mene 8 godina i on je prije mene spavao s njih otprilike 30 ,što mi i danas smeta, jer smo još uvijek zajedno, sad već godinu dana živimo skupa i seks nam je puno bolji sada nego onda, jer sam sada puno slobodnija, a tada nisam imala niti iskustva, a bilo me i stah, ali ostalo mi je u lijepom sjećanju, bio obziran, i nismo se zaštitili, a ne radimo to ni danas, bilo bi preskupo, računaj dvije i pol godine, svaki dan po 3-4 puta...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: