Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako istrijebiti narodnjake u Osijeku???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Kostur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 97
Lokacija: Osijek grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2007. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo nekako se ova vijest prirodno nadovezuje na topic Smile

http://forum.burek.co.yu/index.php/topic,250448.0.html

Mislim da cete se morati registrirati na Burek forum, za one koji ne zele prenosim vijest u cijelosti

Policija u Takomi, u američkoj državi Vašington, smislila je novu taktiku kako bi se obračunala sa uličnim kriminalom - puštanje klasične muzike na javnim mestima.

Gradske vlasti nameravaju da na pojedinim autobuskim stanicama, gde se okupljaju maloletni prestupnici, instaliraju zvučnike iz kojih će odjekivati melodije Bahovih, Betovenovih i Bramsovih kompozicija.

Vlasti se nadaju da će klasična muzika - za koju pretpostavljaju da nije baš najomiljenija medju kriminalcima - uspeti da sa tih područja rastera lokalne bande čiji članovi rasturaju drogu i maltretiraju stanovništvo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2007. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kontam si da bi kod nas pokrali i zvučnike i žice il bi neko presjeko kablove i montiro ih na neki svoj mp3 i pušto dobro poznatu Pazi s kime spaaaavaaaaaš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2007. 17:09 
Naslov:  Re: Kako istrijebiti narodnjake u Osijeku???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Ma da, al grunge je trajao cca 10 ak god max i praktički nesto, dobro i ja dan danas poslušam Nirvanu, al ovi nikak da prestanu jebote, krenuli prije 100 godina i još lome čaše ruke im krvare, još se sedišta tresu u mercedesu, još vole čačak čačak šumadijski r'n'r i pazi s kime spaaavaaaaaš, katastrofa, kontam da se toga nikad nećemo riješit.

mrziš cajke, a raspolažeš priličnim brojem refrena Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2007. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pustite ljude da uživaju.
svako glazbu osjeća na svoj način,neko na dubok a neko na vrlo površan.nekom je to samo moda a nekom stil života.netko se za tim povodi,zbog društva,da se ne ističe.jednako kao i Thompson.ljudi se otkače na koncertu a nakon toga su prazni kao da im se nije ništ dogodilo.
vele neki sociolozi da je to samo ispušni ventil.ne mo'š uz neki rock rezat vene, razbijat čaše.
uostalom,da ih nema čemu bi se sprdali?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2007. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
vele neki sociolozi da je to samo ispušni ventil.ne mo'š uz neki rock rezat vene, razbijat čaše.
uostalom,da ih nema čemu bi se sprdali?


Zašto bi itko uopće rezao vene i razbijao čaše? Zašto bi se itko povodio za tekstovima pjesama koje pozivaju na nacionalni i međuspolni šovinizam? Ne znam kako to uopće može biti uživanje. Ajd' da su nekakvo ludo pleme koje jede svaki drugi začeti fetus i žive 12k km od mene, al' ovi su ovdje, žive kraj nas, rade s nama...
Ne palim se baš na zamisao da me danas-sutra neki kreten propuca jer je rafalno pucao u svoju curu koja ga je, eto, prevarila...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2007. 18:52 
Naslov:  Re: Kako istrijebiti narodnjake u Osijeku???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Ma da, al grunge je trajao cca 10 ak god max i praktički nesto, dobro i ja dan danas poslušam Nirvanu, al ovi nikak da prestanu jebote, krenuli prije 100 godina i još lome čaše ruke im krvare, još se sedišta tresu u mercedesu, još vole čačak čačak šumadijski r'n'r i pazi s kime spaaavaaaaaš, katastrofa, kontam da se toga nikad nećemo riješit.

mrziš cajke, a raspolažeš priličnim brojem refrena Rolling Eyes


Kako i ne bi raspolagao kad iz svake druge birtije i iz svakog drugog auta trešti na sav glas neka cajka, pa kad nešto čuješ 1000 puta uđe ti u uho, a onda Loituma i ispiranje mozga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2007. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neka ljudi slušaju šta hoće, samo da ima sadržaja i za nas ostale. osono ne volim narodnjake, nemaju mi previše smisla u nikakvom pogledu, ali opet ni black metal većini nema nekog smisla pa ga i ja ponekad slušam po par mjeseci konstantno...
al najkrvavije mi je kod ljudi koji slušaju narodnjake, kad ih pitaš šta slušaju obično je odgovor "pa svašta" ili "domaće" ,a najbolji od svih "narodnjake ali slušao sam ti ja i metallicu prije znaš one lagane"...

_________________
Jesus loves you!...Everyone else thinks you´re an asshole!

http://obnevidjelicuvar.blog.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2007. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gospodar majmuna je napisao/la: ›
neka ljudi slušaju šta hoće, samo da ima sadržaja i za nas ostale. osono ne volim narodnjake, nemaju mi previše smisla u nikakvom pogledu, ali opet ni black metal većini nema nekog smisla pa ga i ja ponekad slušam po par mjeseci konstantno...
al najkrvavije mi je kod ljudi koji slušaju narodnjake, kad ih pitaš šta slušaju obično je odgovor "pa svašta" ili "domaće" ,a najbolji od svih "narodnjake ali slušao sam ti ja i metallicu prije znaš one lagane"...
hm..neki znaju reći i da su prerasli nirvanu pa sad kontaju d ima dobrih cajki!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2007. 23:41 
Naslov:  Re: Kako istrijebiti narodnjake u Osijeku???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam kako istrijebiti narodnjake, jedino mogu staviti najbolji komentar o onima koji ih vole i slušaju, onaj Matakovićev



0183007.26.jpg
 Opis:
 Veličina:  148.37 KB
 Pogledano:  85 put(a)

0183007.26.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bezveze_netko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2007. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemoguće je.

većina ljudi je "stoka" odnosno bezmoždani sisavci.

To je sada "in" , i ljudi se povode. Neki zbog glazbe, a većina zbog .,

Jedeš sendvič na onom za cvijeće točno ispred vrata sa frendom koji papa burek. A , ljudi bleje.
Pa šta gledaš , ovo je selo seljačino....

Peace

_________________
Right now i'm having amnesia and deja vu at the same time. I think I've forgotten this before...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2007. 7:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma mene ne smeta što ljudi slušaju narodnjake, baš me briga tko što sluša kao što me ne zanima ni što oni misle o glazbi koju ja slušam. Ono što me smeta je što su zauzeli najbolje klubove i kafiće u gradu, a to nisu krivi ljudi koji slušaju narodnjake nego mi ostali jer nismo pravili dovoljno velik promet. Ttako nam i treba, a sada se potrudite da s Bastionom isto ne završi na već opisan način...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PuKoTiNa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 286
Lokacija: Avalon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2007. 2:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Ne znam kako istrijebiti narodnjake, jedino mogu staviti najbolji komentar o onima koji ih vole i slušaju, onaj Matakovićev


CAREEEE!!!!!!

_________________
Céad míle fáilte, póg ma thoin
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.09.2007. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko te netjera da ideš u narodnjačke klubove.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: