s PLANTida [2021.][program] [1/1]
Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

PLANTida [2021.][program]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54527
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2021. 15:24 
Naslov:  PLANTida [2021.][program]
03.07.2021. 18:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U suradnji s ekološkom udrugom Vodenica Osijek i Građanska inicijativa "Bijela lađa" nastala je PLANTida. PLANTida će se održati u subotu, 3. srpnja 2021. na prostoru Solarskog trga, Gornjodravske obale i Vodenice.

Primarni cilj događaja je istaknuti glavne okolišne probleme i potaknuti razumijevanje uloge i odgovornosti u promišljanju održivog razvoja, educirati građane i navesti ih na odgovorno ponašanje za očuvanje planeta i to kroz aktivnu ulogu u održivom i ravnomjernom razvoju. Neki od podciljeva su i razmjena iskustava, obogaćivanje ekološko-kulturnih sadržaja u gradu te međugeneracijska solidarnost.

PLANTida će obuhvatiti niz aktivnosti za različite generacije te vas pozivamo da povedete djecu, prijatelje, bake i djedove i pridružite nam se u ovoj zelenoj pustolovini.

Program:

18:00 - 01:00 sati - PLANTfeast: (Vegapčići, OPG BRISUDA, OPG JURKOVIĆ, Herbie, Plodovi. hr, Sativa Harvest Slavonija, Udruga Pobjede, Dom za starije i nemoćne Osijek, Craftpunk 21

*GREENspin - zavrtimo zelene priče (Vodenica):
19:00 sati - Filozofski Cafe: Filozofija rijeke (Udruga Generator)

*Chill zona - LANDovina (Solarski trg, Vodenica):
18:00 – 21:00 sati - Buvljak Lajka laje na mjesec, Dedine prnje
18:00 - 20:00 sati - Radionica „Kako su mljeli naši stari“ (Ekološka udruga Vodenica)
18:00 - 01:00 sati - „Piktoresnost rijeke Drave“- izložba akademske umjetnice Ivone Matoušek (Vodenica)
19:30 - 21:30 sati - PS Shine- plesni performansi
20:00 sati - „Vučja priča“- predstava (Udruga Plantaža)
21:00 sati - „Istok u objektivu“- izložba fotografija ( Vodenica)
18:00 - 21:00 sati - DJ Deni Gavnutri
21:00 - 01:00 sati - DJ Armando

*ZELENgrad - dječji kutak (Solarski trg):
18:00 - 20:00 sati -
Radionica bojanja klorofilom (Udruga Kreaktiva)
Štafeta, utrka razvrstavanja otpada (Udruga PLANTaža, Rođendaonica Felix)
Hranilice za ptice od recikliranog materijala (Udruga PLANTaža)
Ukrašavanje metalne ambalaže (Udruga PLANTaža)
Izložba učeničkih radova (OŠ Sveta Ana, OŠ Retfala, OŠ A. Cesarića)
Slack line
*Zlatne godine - kutak za umirovljenike (Solarski trg)

18:00 - 20:00 sati -
Razmjena sjemena
Radionica Oslikavanje cekera
Radionica terarija
Radionica „Svi smo mi glumci“


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: