Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zaintereresirani za piknikovanje pred Old Bridge-om

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
MissConception je napisao/la: ›
Iskreno, meni ideja zvuči kao da se netko pokušava osjećati bolje u svojoj ne-fensi šmensi koži osijek031.com smile

i ja imam sličan dojam. kako je već konstatirano u jednom drugom topicu (naravno da nemam pojma kojem) - čini se kako su mnogi ne-fensi-šmensi likovi malčice opterećeni svojom opuštenošću i furanjem na "kontra stav".
dok ti fensi-šmensi o kojima se tu piše puno više gledaju svoja posla... zanimljiv fenomen, ali se svako malo teorija potvrđuje.


Eto bar se u jednoj stvari slazemo. Smile

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 17:23 
Naslov:  Re: Zaintereresirani za piknikovanje pred Old Bridge-om
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ CatCloe: Hehe...znam na koji topic misliš, baš je bio veseo hehehe Smile


Bolje pričekajte s nekim dokazivanjima i protestiranjima, jer su mi u subotu rekli da se OBP prodaje i cajkaroši dobivaju još jedno fino mjesto za raspašoj Wink Nešto u vezi ugostiteljskih objekata koji godinu dana po otvaranju ne moraju plaćati porez pa kad to vrijeme istekne onda vlasnici mahom prodaju svoje lokale... ma nemam pojma nešt tak uglavnom Laughing

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissConception je napisao/la: ›
Bolje pričekajte s nekim dokazivanjima i protestiranjima, jer su mi u subotu rekli da se OBP prodaje i cajkaroši dobivaju još jedno fino mjesto za raspašoj Wink
Shocked Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissConception je napisao/la: ›
Bolje pričekajte s nekim dokazivanjima i protestiranjima, jer su mi u subotu rekli da se OBP prodaje i cajkaroši dobivaju još jedno fino mjesto za raspašoj Wink
Shocked Shocked

I know.

Nadam se da je patka. Jako se nadam. Sad buba sa strane gdje je "Q", ak počne i s ove druge... we're doomed!

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 19:27 
Naslov:  Re: Zaintereresirani za piknikovanje pred Old Bridge-om
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oh Bože, u što li se na kraju pretvorila moja potpuno nedužna ideja... u ljude koji nisu fensi šmensi, pa se kao nešto dokazuju... whatever... ???!!! ljudi, pa to je bila samo zeka... jojjjjj.... Crying or Very sad A piknik je nekad (obično uvijek ?!) samo PIKNIK.. protestirati ćemo bolje pred Starčevićem... No hard feelings, people! A ovo za O:B: da će postati cajkaroško mjesto... pa to je strašno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 19:28 
Naslov:  Re: Zaintereresirani za piknikovanje pred Old Bridge-om
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

isuse bože pa gdje ću ja izlazit!!!!!!!!!! Crying or Very sad pa cijeli os opsjedaju ti narodnjaci!!!nemoguće da to svi slušaju!!znam da nije tako!!meni se OBP čini preelitno za cajke!!! jednostavno to nije njihov stil???
SmokeY je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
vi mislite da se ja zezam, ali ja ozbiljno razmišljam o tome već neko vrijeme.. Osijeku fali nekih šokantnosti, zar ne? Da Glasu popravimo rejting čitanosti Smile ovo je za ozbač.. ! Smile ma uostalom, može i bilo gdje... jel možda netko živi u onoj kući preko puta Bridge-a, pa da kod njega u dvorištu, da bude malo suptilnije.. ako vam je na cesti baš toliki bed... pozzzz Sunčanica Smile


Sve 5, mada mi piknik zapravo vise zvuci na neku pobunu protiv necega.
Mislim, znam da je banana u tvrdji ali znam i da se necu osjecati bolje ako dodjem tamo i podrigujem kobasice uz osjecko koje sam kupio u trgovini za 4.30 Kn bez kaucije. Znam sta ce ljudi misliti, "vidi klosara" i zivo me zaboli za to...
Ajmo bolje upasti u OBP sa jednom bosom nogom!

ovo je odlična ideja!!!!!! Bravo osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja sam za to da se svi fino nađemo, uhvatimo za ruke ili zagrlimo, ispred, ili ne-ispred Old B.-a i na hipijevski miroljubiv način protestiramo protiv možebitnih narodnjaka u O.B.-u .. ili jednostavno (možda i najbolje) uđemo u O.B. sa jednom bosom nogom.. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 19:41 
Naslov:  Re: Zaintereresirani za piknikovanje pred Old Bridge-om
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e pa totalno-ajmo protestirat!!!uvijek su mi se sviđali ti hipiji!!!svi sjest na trgu, zapalit frule, skinit se, svi poje.. i okrivit parfem Laughing ,ovaj narodnjake...buahahahaha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hipijevski način razmišljanja mi je uvijek bio drag.. pogotovo frule, ''frulanje'' (one way or another Cool Laughing a ak dođu cajke i tamo, pa ništa, odselit ćemo se i ok, sve pet.. pa ni OS jedini grad na svijetu, sigurno ih ima još ''nezagađenih'' cecom i inima.. I hope?! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 348
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za pol sata smo u OBP u izvidanju situacije pa navratite da skontamo sto nas ceka u doglednoj buducnosti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.07.2007. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fora ... hehe ... Smile

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissConception je napisao/la: ›
Bolje pričekajte s nekim dokazivanjima i protestiranjima, jer su mi u subotu rekli da se OBP prodaje i cajkaroši dobivaju još jedno fino mjesto za raspašoj Wink


Noooooooooooooooooooo

E sad mi je stvarno dosta.

Posto vise nemam ideje gdje da ispadnem jer ja uvijek nadjem neko mjesto pa se udomacim a trenutno nemam nijedno onda neka cijaa tvrdja postane cajka place pa se mozda uz konkurenciju
koji kaf i zatvori.

Ali evo ne krivim vlasnike kafica, evo istini za volju Q je krcat, Oks nemam pojma ali znam od legice da ni oni ne posluju lose. I sta da sad napravi vlasnik da privuce ljude u veci ambijent poput OBP-a? Mislim cijenama nece nista postici jer meni osobno platiti rundu prije za 4 osobe cirka 32 kune mi je bila ok za razliku od sada kad moram izdvojiti 56 Kuna a popio sam jedno pivo a o tufni da ni ne pricam. Ove cijene samo navode ljude da se okupljaju po parkovima, benziskim pumpama i lokalnim trgovinama bez obzira na godisnje doba.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2007. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, ma bed je stvarno.. ono, stvarno je too much za cugu.. otužno je stvarno što se većina izlazaka na kraju stvarno i svede na sjedenje na nekakvim klupicama.. (park preko puta Cadillaca je krcat i na minus 15 Question Rolling Eyes Exclamation ) Ah kad se sjetim onih dana kad se u Q nije moglo ući u patikama.. those were the days, my friend Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 23:31 
Naslov:  Re: Zaintereresirani za piknikovanje pred Old Bridge-om
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sister je napisao/la (Pogledaj post): › isuse bože pa gdje ću ja izlazit!!!!!!!!!! Crying or Very sad pa cijeli os opsjedaju ti narodnjaci!!!

nije točno.
sister je napisao/la (Pogledaj post): › nemoguće da to svi slušaju!!znam da nije tako!!

aaa... ipak nešto znaš. evo ti korisna informacija:
www.myspace.com/klubminiteatar

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: