Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nenad Bjelica: "Dobili smo najtežeg suparnika"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65699
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2021. 9:00 
Naslov:  Nenad Bjelica: "Dobili smo najtežeg suparnika"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nenad Bjelica dobro poznaje Pogon iz Szczecina koji mu je bio suparnik dok je vodio Lech Poznan.

Kuglice u Nyonu definitivno su mogle biti sretnije za Bijelo-plave, Pogon iz Szczecina je bio, po kvaliteti, najteži mogući suparnik Osijeka, ali… Nenad Bjelica itekako respektira prvog suparnika na europskom putu Bijelo-plavih, radi se o momčadi čije kvalitete dobro poznaje što može biti i olakotna okolnost u pripremi dva ogleda na rasporedu 22. i 29. srpnja.

Gorgon i Stipica

Što je tu je. Sigurno smo dobili najtežeg suparnika od svih koje smo mogli dobiti. Znamo da su kvalitetni pa ćemo se dobro pripremiti za njih. Dosta dobro poznajem tu momčad jer sam ih pratio, znam trenera, pa Alexandera Gorgona koji je igrao za Rijeku a danas je jedan od njihovih boljih pojedinaca i Dantea Stipicu koji je bio vratar Hajduka. Zadnje dvije, tri godine igraju stvarno na visokoj razini, momčad su koju maksimalno respektiramo.

Spremni do 22. srpnja

Nema sumnje da će trećeplasirana momčad jake Ekstraklase predstavljati veliki izazov za osječku svlačionicu.

To je suparnik kojeg smo po kvaliteti momčadi mogli dobiti i u trećem pretkolu. Možda nemaju mogućnost igranja europskih utakmica, međutim radi se o jako dobro posloženom klubu, imaju kontinuitet struke. Znamo otprilike što mogu i kako igraju, pripremit ćemo se na najbolji mogući način i pokušati proći dalje. Nadam se da će svi igrači koji se trebaju priključiti pripremama doći zdravi i da ćemo 22. srpnja biti spremni.

Uz navijače do prolaza

Prva utakmica igra se u gostima, uzvrat u Gradskom vrtu.

Mislim da je bolje igrati drugu utakmicu kod kuće. Nekoliko puta sam igrao u Szczecinu s Lechom, bilo je različitih rezultata, pobjeda i poraza. Znam i da grade stadion, imat će predivno zdanje, nadam se da će biti publike i u Szczecinu i u Osijeku i da će nas naša publika voditi do pobjede – zaključio je Bjelica.



Tekst: NK Osijek
Foto: Zvonimir Haramustek/Foto-arhiv031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: