Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nova naplatna parking mjesta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
meduza_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Josipovac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2007. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sranje...platiti cu 50 kn i onda mi jos nitko ne garantira da cu naci slobodan parking.Nisu neki novci,ali vec znam da cu parkirirati svagdje samo ne u istarskoj!!

_________________
Bolje biti malo lud nego malo pametan...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.07.2007. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam sigurna kako stvari stoje za one koji tamo rade.... jer ja kod kupovine mjesečne uvijek moram pokazati prometnu i osobnu, kao dokaz da tamo stanujem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2007. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da...mi u krežminoj 50 kn osijek031.com smile
baš me zanima hoće li i dalje biti velike gužve u mojoj ulici..

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 348
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sto se mene tice mislim da ce posjecenost tih parkiralista biti ista kao i svih ostalih naplatnih mjesta u gradu (ne, nisu tamo samo parkirani oni s tri slova i zvjezdama u imenu marke). Naime, tim novim naplatnim lokacijama stanari ce dobiti jednostavniji pronalazak (i nesto skuplji) slobodnog par. mjesta.
S druge strane svjedocio sam situaciji kada je pauk podigao "pametno rijesenje" auta bez tablica pa onda i to nesto vise kosta kada dodjes po njega (lezarina itd...). Pravno su i tu nasli pokrice (na cemu im ne zamjeram).
A na pitanje gdje cu parkirati kad idem raditi - bez uvrede, smjesno je i odgovarati. Znam, netko ce me odmah napasti sto si ja to mislim, da ne bi bilo zabune, ja sam jedan od onih komotnih koji bi parkirali ako ne u kafic onda pred sam ulaz:)
U tvrtki u kojoj sam ja radio i USA (kao i u vecini velikih kompanija) postoji pravilo da ako imaju 500 zaposlenih nemaju vise od 100-120 parkiralisnih mjesta - opravdanje - auto ima 5 sjedala i postoji javni prijevoz. Veliki sam zagovornik javnog prijevoza iako ga sam ne koristim nikada jer mi je u opisu posla auto i fleksibilnost/mobilnost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@duje, od carpoolinga smo udaljenih nekih 30ak godina. Kultura prosječnog Hrvata je takva da se auto mora imati i da se mora parkirati pod prozor kafića/radnog mjesta/šoping centra koji se posjećuje. Sačuvaj Bože da se šeta ili koristi gradski prijevoz. O biciklima da i ne pomišljamo.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo sam i očekivala,samo neznam kako im prije nije palo na pamet,što se tiče javnog prijevoza hvala lijepa probala u nekoliko navrata i dobila slom živaca ujutro..za GPP je vozni red totalna nepoznanica..dakle ostaje bicikl ili pješaka..sam ne GPP ni u ludilu...

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2007. 7:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Strašno..znači koliko sam shvatila kad dođe vrijeme gripe i gužve u domu zdravlja...ovi u modulu će trljati ruke..
Bicikl je dobra solucija...samo što nam grad nije baš popunjen biciklističkim stazama..

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2007. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma voziš pločnikom,šta sad. jedino paziš na prolaznike i gotovo.
kad pogledaš,ja biciklom dođem do grada prije netko autom. i ne moraš još tražit parking

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2007. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neznam šta mi je gore ić ujutro busom sa starim babama i slušat kako je današnja mladež neodgojena..jer joj se nisam ustala u busu u kojem ni iglu nemoš udenuti..ili žicat strau da mi da afto za grad ... i šta onda di da parkiram ??? na pješački most...koliko znam tam još ne naplaćuju??? Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2007. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel zna netko kad to počinje sa naplatom??
I kakva je procedura ako ja npr. parkiram na tzv. zelenu površinu koja je bila zelena prije nekih 65 godina. Naime, ispred zgrade nemamo parking i zemljište nije naše već od grada (valjda) i nije asfaltirano već ona utabana zemlja.
Sad tano svi parkiramo al dokle?

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.08.2007. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ennna je napisao/la: ›
ma voziš pločnikom,šta sad. jedino paziš na prolaznike i gotovo.
kad pogledaš,ja biciklom dođem do grada prije netko autom. i ne moraš još tražit parking


voziš pločnikom, naiđe policajac i naplati ti kaznu od 400kn. voziš cestom, zakači te auto i na kraju vjerojatno ti ispadneš kriv.

ne moraš tražit parking? zbilja? a di ostaviš bicikl? na ramenu?!



krađe bicikala, pogotovo na onim mjestima gdje nije parking mjesto za iste (jer ga "ne moraš ni tražit"), ne moram ni spominjat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2007. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma bike je zakon, stigneš puno brže nego bilo čim drugim. A novi bic košta oko 300 kuna, takav si uzmeš za široku upotrebu pa ako ga netko mazne - nije normalan, a tebe izađe kao prijevoz za dva mjeseca ili tako nešto. A i to ti baš neće maznuti. Jedini pravi problem je kiša i eventualno -10 stupnjeva.
U Zg nije ništa bolja situacija, samo što ti ga tamo maznu usred bijela dana ispred nacionalne knjižnice ako je neki iole bolji bike. Parking je duplo skuplji, javni prijevoz vozi puno više ali je puno veća gužva u tramvajima, a i na cesti, još uvijek je Osijek neusporediv sa situacijom tamo. Ali ja sam se dvije godine vozio biciklom umjesto tramvajem, bio je Limex pa ga nitko nije htio maznuti, i puno bolje sam prošao nego one 4 godine kada sam se vozio tramvajem.

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.08.2007. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aha, treba bit nečija budala pa kupovat bic od 300kn svaki put kad ti ga ukradu?

newsflash, baš je bio neki članak nedavno (u Glasu, bit će) o tome kako podjednako kradu jeftine i skupe bickle.

ja sam za gradski prijevoz. bez brige i pameti. samo se treba dobro organizirat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2007. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nije istina ovo za jeftine bicikle, a neće ti takav bike ukrasti svako malo, to ako se jednom dogodi u par godina...

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2007. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mojoj mami su ukrali staru poniku! A kako je bila neutješna tata joj je kupio auto. Sad smeta na cestama i svjesna je toga. Hebiga. Ja sam protiv-nek se zna.

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: