Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Biste li prijavili...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Biste li prijavili ilegalnog iznajmljivaca?

Da!
23%
 23%  [ 5 ]
Ne!
57%
 57%  [ 12 ]
Ne znam...
19%
 19%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 21


Autor Poruka
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2007. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bih prijavio jer zašto da jadničak plaća porez koji ide u ko zna čiji džep.Ako prijavim iznajmljivača onda moram prijavit i državu jer je ona opet ukrala novac od tog poreza

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2007. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shadow Striker je napisao/la (Pogledaj post): › Ne bih prijavio jer zašto da jadničak plaća porez koji ide u ko zna čiji džep.Ako prijavim iznajmljivača onda moram prijavit i državu jer je ona opet ukrala novac od tog poreza


Država ukrala porez? Ma daj?
Pa to je kao kad djeca u vrtiću na pitanje što policija radi odgovaraju: "Policija hvata i ubija zločeste čike..."
To ti se momak zove pijaca.
Idi lijepo na piju s bakama, neka te nauče elementarnim stvarima.

Kad ovakve budalaštine pročitam, pomislim da bi možda stvarno bilo dobro da se na Balkanu odigralo takvo krvoproliće koje bi sve nas dovelo na stadij prvobitne zajednice. Onda preko anarhije, despocija, monarhija, komunizma možda stignemo do republika sami. I naučimo cijeniti neke vrijednosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2007. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne želim sad opet vaditi citate....pa odgovarati...
...moj komentar u vezi države i poreza...je taj.....
dokle god imamo nesposobne ljude koji vode ovu državu....a iz te nihove nesposobnosti proizlazi i nezadovoljstvo građana koji opet na nacin da ne placaju državi porez osjecaju neku zadovoljšinu...jer su sjebali kretene......sve se vrti u krug......
....ipak mislim da prekid tog zacaranog kruga ne treba tražiti u obicnim građanima......vec upravo od samog vrha.....jer kako uvjeriti nekog covjeka da treba biti pošten....kad onaj tko mu govori o poštenju je najveci lopov......Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2007. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › jer kako uvjeriti nekog covjeka da treba biti pošten....kad onaj tko mu govori o poštenju je najveci lopov...


Lega, jesi ti pošten zbog svoje savjesti ili zbog drugih? Zbog političara koji ti govore kako i šta?

Ako se zakoni poštuju samo zato što je tako neka budala napisala, a druga pošarala ispod - onda možemo ponvno razdjelit puške među taborima i u otimanje.

Nešto mi govori da bi' ja znao solidno ukrast.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2007. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....moja savjest je cista.....al to nije tema.....
...cinjenica je da smo još uvijek pod velikim utjecajem politicara koji su do nedavno samo preobukli uniforme......i sad nam opet pametuju što je za nas najbolje.......dokle god se ne promjeni kompletna garnitura politicara (kriminalaca)...i narod ce se tako ponašati.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2007. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam ponosan što mogu svojoj zemlji plaćati porez. Stvar je u tome da bih bio jednako ponosan i kada bih plaćao polovicu tog iznosa.

A. Godfrey

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2007. 0:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam ponosan što mogu svojoj zemlji plaćati porez. Stvar je u tome da bih bio jednako ponosan i kada bih plaćao polovicu tog iznosa.
A. Godfrey


Pola iznosa = pola zemlje. Godfrey nije bio nimalo matematičan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2007. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Korupcija potječe iz naroda i u narodu mora postojati interes za njeno iskorjenjivanje. Borba protiv korupcije počiva na svijesti pojedinca i njegovoj spremnosti da keže: "Hej, to je kriminal!"

To je citat jednog nizozemskog teoretičara... Dodao bih samo da samo solidno sebična i glupa populacija jer vidimo samo kratkoročne koristi tipa (uštedio sam 2€ po noćenju jer nisam platio boravišnu pristojbu, kako sam ja pametan)
A s druge strane zanemarujemo masovnost te pojave i kamione novaca na Jadranu od kojih bi neki možda stigao i do Os, Vk, Bm, Vu... I gradili vrtiće, škole, gasili bi se požari, ne bi se rušili helikopteri...

Ako mislite da ne treba, nemojte prijaviti. Šta vas briga. Vi ste najpametniji.

Istina! Glavno da su svima puna usta korumpiranih političara i javnih djelatnika. Ali nitko ne polazi od sebe. Ako si sretan sa "ušteđena" 2 Eura, što bi tek napravio da imaš priliku "uštedjeti" 2 milijuna? Prilika stvara lopova...

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: