Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zagreb - Houston - Bagdad - pustinja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pustinjska zmija
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2007. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...affirmative, Sir....Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Klon
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2007. 18:00 
Naslov:  Re: Zagreb - Houston - Bagdad - pustinja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ipak preferiram deve....Mogu se- za razliku od ovaca- jahati, imaju vise mesa, a- vjerujem- od koze im se da napraviti fin tepih..... Laughing
Vidim da si se naljutila, pustinjska zmijo, a otrova mi dosta u zivotu...malo sam te htio razveseliti...Da, da, imam defektan smisao za humor...ne pali kod tebe, vidim.
Htjedoh reci- slazem se sa Danicom...Svijet se vec godinama vrti puno brze oko nas i nase male zemljice negoli mi to znamo i zelimo priznati... Lova je na razne nacine, fino ili profano (svejedno je) usla u metabolizam lijepe nase...a "mrs" kupe velike tate iz politike i sa njima povezana djecica iz svijeta krupnog gospodarstva.... "Raja" dobiva mrvice... Uvjeren sam da je tvoj ugovor u tome pogledu ipak malo vise nalik na "mrs" nego na "mrvicu"...hocu reci, blize si loncu iz kojega se kuha, bez puno posrednika i tatica koje bi tvoj radni uspjeh mogli proslaviti kao jos jedan svoj veliki politicki uspjeh (i "mrknuli" ti koju tisucicu dolara sa mjesecne place)...
Knjiga? Kad ja ne znam krace...
Klon

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.07.2007. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zmijice, samo pazi da te Ameri ne optuže za špijunažu Cool

znaš da oni moraju imati crvenu, žutu, zelenu.... ljubičastu... ne znam kakvu opasnost, o čemu snimaju filmove i drže "naciju" na uzici, pa da ne bi mi o tebi gledali neki film.... Wink ako se budeš previše raspitivala za podatke.
jesmo znatiželjni, ali ne baš da ti nastradaš.

hm, pijanka.... Very Happy

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pustinjska zmija
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2007. 6:11 
Naslov:  Re: Zagreb - Houston - Bagdad - pustinja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Klon je napisao/la (Pogledaj post): › Ipak preferiram deve....Mogu se- za razliku od ovaca- jahati, imaju vise mesa, a- vjerujem- od koze im se da napraviti fin tepih..... Laughing
Vidim da si se naljutila, pustinjska zmijo, a otrova mi dosta u zivotu...malo sam te htio razveseliti...Da, da, imam defektan smisao za humor...ne pali kod tebe, vidim.
Htjedoh reci- slazem se sa Danicom...Svijet se vec godinama vrti puno brze oko nas i nase male zemljice negoli mi to znamo i zelimo priznati... Lova je na razne nacine, fino ili profano (svejedno je) usla u metabolizam lijepe nase...a "mrs" kupe velike tate iz politike i sa njima povezana djecica iz svijeta krupnog gospodarstva.... "Raja" dobiva mrvice... Uvjeren sam da je tvoj ugovor u tome pogledu ipak malo vise nalik na "mrs" nego na "mrvicu"...hocu reci, blize si loncu iz kojega se kuha, bez puno posrednika i tatica koje bi tvoj radni uspjeh mogli proslaviti kao jos jedan svoj veliki politicki uspjeh (i "mrknuli" ti koju tisucicu dolara sa mjesecne place)...
Knjiga? Kad ja ne znam krace...
Klon


...ma, kako bih se na tebe mogla naljutiti....kad jedemo iz istog lonca... Twisted Evil ...a isto tako sam svjesna da su ove moje tisucice samo dio milioncica koje isti poslodavci dobivaju za mene...samo, kao sto velis, predaleko smo od velikih tata, oni ne jedu prasinu... Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pustinjska zmija
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2007. 6:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..zvjezdice, napravila sam vec prekrsaj samim tim sto sam uopce postala ovo...ali pravila su tu da se krse...Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2007. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pustinjska zmija je napisao/la (Pogledaj post): ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › gaap, zmijo... ne budite sebični i javite obavezno kad i gdje usvinjavanje takes place! osijek031.com smile osijek031.com smile


...dogovoreno, samo se nadam da ces imati dovoljno snage pratiti... Shocked ...prosli puta je bio zestoko... Cool ...neki su i odustali...al necemo spomenuti tko... Twisted Evil

hajde sad! Shocked neki nisu ni krenuli,mora neko ostati normalan:)))))

Kako već rekoh.Karanac,cigani i mi te čakamo!
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Zadnja promjena: ela; 25.07.2007. 12:42; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2007. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pustinjska zmija je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › gaap, zmijo... ne budite sebični i javite obavezno kad i gdje usvinjavanje takes place! osijek031.com smile osijek031.com smile


...dogovoreno, samo se nadam da ces imati dovoljno snage pratiti... Shocked ...prosli puta je bio zestoko... Cool ...neki su i odustali...al necemo spomenuti tko... Twisted Evil

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pustinjska zmija
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2007. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hehehe, dogovoreno......jedva cekam...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2007. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

a šta to radi ovaj zadnji čiko?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pustinjska zmija
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2007. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...slicno onom sto rade i prethodna dva, samo malo jace...Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2007. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

a šta to radi ovaj zadnji čiko?!

bože moj, pa usisava! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.07.2007. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neko, zmijice... tolko finih frajera tamo... imal kakvih udvarača?! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pustinjska zmija
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2007. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....buahahahaha, odlicno pitanje....ovdje nas ima sveukupno oko 200tinjak u selu....od toga ima 20tak zena....od tih 20tak 7 voze kamione i tako i izgledaju.....Smile...
....dakle, udvaraca ima na doslovce svakom koraku.....ako volis profil heavy truck drivera...Smile..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.07.2007. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pustinjska zmija je napisao/la: ›
....buahahahaha, odlicno pitanje....ovdje nas ima sveukupno oko 200tinjak u selu....od toga ima 20tak zena....od tih 20tak 7 voze kamione i tako i izgledaju.....Smile...
....dakle, udvaraca ima na doslovce svakom koraku.....ako volis profil heavy truck drivera...Smile..


čuj... ima jedan vic: dođe žena u muški kupleraj i kaže: ja bi se željela malo zabavit, al nemam baš puno novaca, evo 50 eura... Čovjek ju ljubazno primi i kaže: nema problema gospođo, imamo nešto baš za vas. Odvede ju do jednog muškarca i kaže: evo ovo je doktor XY, on će vas zabavljat večeras. Gospođa se smete i kaže: ali kud meni doktora, pa rekla sam vam da imam svega 50 eura! Na to će domaćin: a šta bi vi za 50 eura, šoferčinu?!! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pustinjska zmija
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2007. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..Leteci, evo ti malo statistika:

-ovdje imas brojku od 415 poginulih placenika od 2003-2007, pise gdje i na koji nacin:
http://icasualties.org/oif/Civ.aspx

....do realnih informacija o tocnom broju placenika nisam uspjela doci, jer to kao ulazi u povjerljive informacije (???!!!), ali brojka se vrti izmedju 60-80 tisuca civila zaposlenih uglavnom na poslovima osiguranja, zastite i transporta...moja je firma najveca medju njima i ima oko 20 tisuca zaposlenih ovdje + Afgan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: