Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zagreb - Houston - Bagdad - pustinja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2007. 7:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Podrzavamo svi taj rezim bili svjesni ili ne. Gledali simbol tog rezima u zgradi HNK ili ne... osijek031.com smile

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pustinjska zmija
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2007. 8:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...@Danice, uopce se ne zamaram tudjim nacinima na koji dolaze novci, bitno mi je da oni sjedaju moj racun...vazno mi je samo imati dobar plan za potrositi ih...Smile
...kada bi se svi zapitali na koje sve nacine poslodavci dolaze do novaca koji zavrsavaju na nasim racunima kao placa, ne bi daleko dogurali...
...iako je @debeli u pravu, zaradjivanje novaca preko rata je najkrvaviji nacin....samo, velim - ne gledam to tako.....i da sam 5 x placenica americke vlade, ne znaci da ju podrzavam...prije bih rekla da iskoristavam situaciju...i tudju nevolju samim time, ali eto...hebi ga.... Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.07.2007. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pustinjska zmija je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Jedino opravdanje za pomaganje američanima u tom prljavom načinu da se domognu nafte je novac,
tako da se nadam da ćeš ga imati prilike potrošiti. Samo nemoj zaboraviti da je krvav.
Btw svaka čast treba imati hrabrosti otići u Irak.


...tnx...samo..ne razmisljam toliko u sirinu o novcu kao krvavom, jer sam placenica, kao i svi ostali ovdje...i sve dok mi iljade dolara sjedaju mjesecno na racun, ne zelim se zamarati nacinom na koji moj poslodavac (koji je btw. American government) dolazi do novca...
...jedino sto razmisljam je da ga JA zaradjujem na jedan vrlo tezak nacin, sama na svijetu i odvojena od obitelji...bez obzira sto me nitko nije tjerao na to...

nemoj to zaboraviti,na kako težak način si ga zaradila,kapa dolje curo,čuvaj nam se tamo

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2007. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

respect, ženo, respect!!!
...nisam znala da imaš muža i klince... još i to.
osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pustinjska zmija
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2007. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...dosta hvale vise, neugodno mi je....Smile...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.07.2007. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne možeš nam ništa...... Very Happy

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.07.2007. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hej zmijice... kad je taj tvoj prvi godišnji od deset dana da se usvinjimo malo u ovoj maloj balkanskoj krčmi

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pustinjska zmija
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2007. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...xexexe, dragi gaap...uskoro, krajem 9. mjeseca....i budi siguran da se necemo malo usvinjiti, treba nadoknaditi sve ovo propusteno vrijeme u pustinji...Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2007. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap, zmijo... ne budite sebični i javite obavezno kad i gdje usvinjavanje takes place! osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ed Wood
Offline
Avatar

Ukupno postova: 144
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.07.2007. 12:34 
Naslov:  Re: Zagreb - Houston - Bagdad - pustinja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene zanima jedna stvar.
Svatko tko ide kao plaćenik u Irak trebao bi biti svjestan da stavlja glavu u torbu za svežanj dolara.
Užasno mi je patetično bilo kada su one kamiondžije ostale bez glave u Iraku način na koji je prikazivana njihova smrt u medijima.
Kao, jadni ljudi, pa zašto baš oni, kakva nesreća, strašno...
Pa ako ideš u jebeni Irak gdje dnevno strada 100 ljudi i nisi svjestan da je rizik od pogibije velik, i ako nisi to ukalkulirao u računicu profit vs. rizik onda si idiot.
I nemoj se iznenadit ako se živ ne vratiš.
Kako ti na to gledaš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pustinjska zmija
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2007. 15:00 
Naslov:  Re: Zagreb - Houston - Bagdad - pustinja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ed Wood je napisao/la (Pogledaj post): › Mene zanima jedna stvar.
Svatko tko ide kao plaćenik u Irak trebao bi biti svjestan da stavlja glavu u torbu za svežanj dolara.
Užasno mi je patetično bilo kada su one kamiondžije ostale bez glave u Iraku način na koji je prikazivana njihova smrt u medijima.
Kao, jadni ljudi, pa zašto baš oni, kakva nesreća, strašno...
Pa ako ideš u jebeni Irak gdje dnevno strada 100 ljudi i nisi svjestan da je rizik od pogibije velik, i ako nisi to ukalkulirao u računicu profit vs. rizik onda si idiot.
I nemoj se iznenadit ako se živ ne vratiš.
Kako ti na to gledaš?



...osobno sam vrlo svjesna gdje sam i u sto sam se upustila....a obzirom da sam poslovno vrlo povezana s transportom i vozacima, znam da su i oni isto tako svjesni istog....ali svi ovdje zbog istog razloga - novaca....i to zaista velikih...i ne salim se kad kazem da smo placenici, jer bas to i jesmo....i kalkulacija profit vs. rizik se isplati ako mozes to tako gledati, odnosno ako si dovoljno lud da se upustis u to...nitko nas nije tjerao da dodjemo ovdje, vec sam to rekla...samo sam postavila ovo kao priliku za zaradu....a to sto mediji naprave takvu sliku kakvu ti kazes da naprave, nije ni do koga ovdje...zao mi je ljudi koji ostave glavu ovdje na cesti, ali kut gledanja Dnevnika iz dnevne sobe i same situacije ovdje je totalno drugaciji...
...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pustinjska zmija
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2007. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › gaap, zmijo... ne budite sebični i javite obavezno kad i gdje usvinjavanje takes place! osijek031.com smile osijek031.com smile


...dogovoreno, samo se nadam da ces imati dovoljno snage pratiti... Shocked ...prosli puta je bio zestoko... Cool ...neki su i odustali...al necemo spomenuti tko... Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2007. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko ima "placenika" u Iraku?! Koja je stopa smrtnosti? Koliki je zapravo taj rizik?!

Btw. za usporedbu, vojni placenici - legionari (Legija stranaca) prihvacaju rizik od 10% da nece zivi skoncati petogodisnji ugovor.

S druge strane, gotovo 100% je sigurno da ces se namlatiti para u Iraku...

Tja. prije 15tak godina nam je glava visila o daleko tanjem koncu i to za k*rcevo zdravlje, a ne za megapare...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pustinjska zmija
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2007. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne znam bas detaljno sve statistike, Leteci, daj mi dan-dva i dobiti ces ih....
...ono sto znam zasigurno je da stopa smrtnosti ovisi o dijelu zemlje u kojem jesi ili kojim putujes...na jugu postoji recimo samo dio po kojem tuku citavo vrijeme, ostatak je miran...oko Bagdada je gadno, samo malo sjevernije je mirnije...uz samu granicu na sjeveru je ludilo, npr...za ostale informacije cu saznati ovih dana, bas dobro da si pitao...Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2007. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad si vec odlucila saznati, onda se svakako koncentriraj na "placenike". Vjerujem da nije u cijeloj zemlji jednako (tja, i za Domovinskog rata se u nekim dijelovima ginulo svakodnevno, a u drugima se proglasavala kataklizma zbog dvije raketice), a i nisu svi poginuli bas placenici.

Dakle, nas ovdje sada zanima stopa rizika jednog "placenika", a ne stopa rizika stanovnika ili vojnika.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: