Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Skuterima po Kopiki

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2007. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ček kako to da su prije oni famozni Milicajci sa onom starim bembarama stajali kod ulaza na kopiku. I kad neko apenkom "Dojuri" ,ovaj fino zvizne kaznu i mir.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2007. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A gdje je policija?

Kad kod mene dječaci nižih razreda voze Automatika, onda se manekeni pojave...

Ovo je Južna Amerika.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pašće
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: tu negdje
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2007. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vlale je napisao/la: ›
ah, htjela sam reći da postoji "kvartovski policajac" (iliti kontakt policajac), ali niti jedan ne pokriva lijevu obalu Drave...ali možda ih se može nazvati i pitati 031/237-256
A kako da reagiraju kad i sami se provozaju po kopici u slobodno vrijeme

_________________
njuškom naprijed,pa kud me odvede
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2007. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Situacije je malo zamrsenija.
Naime, policajci ne mogu pisati kazne za prometni prekrsaj jer se radi o povrsini za koju policija nije nadlezna. Za sigurnost se treba brinuti vlasnik (Grad), ali ocito nema zelje, volje, para...

Policija moze reagirati tek kada se utvrdi da se usprkos upozorenjima i znaku zabrane klinci voze, ali vlasnik objekta je taj koji mora pozvati policiju..



...ne kužim baš ovaj dio gdje se kaže kako policajac ne može ništa....jer koliko me pamcenje služi....na ulazu u kopiku kad se dolazi promenadom....ima prometni znak zabrana za motore i bicikle.....
a koliko sam ja upucen u prometna pravila....kazna za nepoštivanje prometnog znaka je 500 kunica.....koju ti naplati ciko u plavom......Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.07.2007. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Situacije je malo zamrsenija.
Naime, policajci ne mogu pisati kazne za prometni prekrsaj jer se radi o povrsini za koju policija nije nadlezna. Za sigurnost se treba brinuti vlasnik (Grad), ali ocito nema zelje, volje, para...

Policija moze reagirati tek kada se utvrdi da se usprkos upozorenjima i znaku zabrane klinci voze, ali vlasnik objekta je taj koji mora pozvati policiju..



...ne kužim baš ovaj dio gdje se kaže kako policajac ne može ništa....jer koliko me pamcenje služi....na ulazu u kopiku kad se dolazi promenadom....ima prometni znak zabrana za motore i bicikle.....
a koliko sam ja upucen u prometna pravila....kazna za nepoštivanje prometnog znaka je 500 kunica.....koju ti naplati ciko u plavom......Cool


Da, ali...
Zamisli da je Kopika necije dvoriste, npr. tvoje.
I sada, ti mozes stavit prometnu signalizaciju kojom nalazes da se treba voziti u rikverc, lijevom stranom i pri tome stalno trubiti...
Policiju boli briga sto ti radis u svom dvoristu. No, ako netko udje u tvoje dvoriste i pocne krisiti pravila ponasanja koja si ti, kao vlasnik, odredio stvar se mjenja.
Zoves policiju koja pocinitelja ne kaznjava za prometni prekrsaj vec ometanje privatnog posjeda, ugrozavanje necije sigurnosti i bla bla bla ili nesto trece, cetvrto.
Dakle, Grad, odnosno Športski objekti, odgovorni su za svakog motorista koji se vozika Kopikom, a policija se ne brine za tudja dvorista dok se susjedi ili vlasnik ne pozale na problematicne individualce...
Policija se brine za promenadu, i nakon poziva službeniku za prometnu preventivu dobio sam obecanje da ce ih tamo nemilosrdno derat...
Uf...
Nadam se da sam pojasnio...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2007. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...skužio sam.....
onda nam ne preostaje ništa drugo nego da zapjevamo onu pjesmu....
kad se male ruke slože...
sve se može
sve se može...

...te kad naiđe neki balavac kojem je stari kupio skuter jer mu je ovaj obecao da se nece drogirati......ili je uspio proci razred sa dvojkom....
skinit ga sa skutera....i priljepit ga na onaj vreli auspuh....iliti ispušni lonac......tako da ima lijepu i nezaboravnu uspomenu....pod nazivom ljeto 2007.

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2007. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja ih ne volim vidjeti ne samo na kopici nego bilo gdje u gradu..mrzim kad mi se priljepe za auto s bilo koje strane. strašno. ili kad mi u neko doba noći prdi pod prozorom

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2007. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Situacije je malo zamrsenija.
Naime, policajci ne mogu pisati kazne za prometni prekrsaj jer se radi o povrsini za koju policija nije nadlezna. Za sigurnost se treba brinuti vlasnik (Grad), ali ocito nema zelje, volje, para...

Policija moze reagirati tek kada se utvrdi da se usprkos upozorenjima i znaku zabrane klinci voze, ali vlasnik objekta je taj koji mora pozvati policiju..



...ne kužim baš ovaj dio gdje se kaže kako policajac ne može ništa....jer koliko me pamcenje služi....na ulazu u kopiku kad se dolazi promenadom....ima prometni znak zabrana za motore i bicikle.....
a koliko sam ja upucen u prometna pravila....kazna za nepoštivanje prometnog znaka je 500 kunica.....koju ti naplati ciko u plavom......Cool


Da, ali...
Zamisli da je Kopika necije dvoriste, npr. tvoje.
I sada, ti mozes stavit prometnu signalizaciju kojom nalazes da se treba voziti u rikverc, lijevom stranom i pri tome stalno trubiti...
Policiju boli briga sto ti radis u svom dvoristu. No, ako netko udje u tvoje dvoriste i pocne krisiti pravila ponasanja koja si ti, kao vlasnik, odredio stvar se mjenja.
Zoves policiju koja pocinitelja ne kaznjava za prometni prekrsaj vec ometanje privatnog posjeda, ugrozavanje necije sigurnosti i bla bla bla ili nesto trece, cetvrto.
Dakle, Grad, odnosno Športski objekti, odgovorni su za svakog motorista koji se vozika Kopikom, a policija se ne brine za tudja dvorista dok se susjedi ili vlasnik ne pozale na problematicne individualce...
Policija se brine za promenadu, i nakon poziva službeniku za prometnu preventivu dobio sam obecanje da ce ih tamo nemilosrdno derat...
Uf...
Nadam se da sam pojasnio...


Stvarno ih divljački i nemilosrdno deru. Kao i onih par skuteraša u vodi, koji izvode egzibicije pred publikom, a policija se busala u prsa da ove godine nema glisiranja u gradskom dijelu Drave.

Stoga se, nažalost, moramo strpiti dok netko ne nastrada, jer u Hrvatskoj se tek onda stvari mijenjaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2007. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A u cemu je problem stat na ulaze kopike oko pola 7 i polako svi koji idu doma prvo platit kaznu a onda kud oces

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.07.2007. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
A u cemu je problem stat na ulaze kopike oko pola 7 i polako svi koji idu doma prvo platit kaznu a onda kud oces

Ovo mi se svidja, jednostavno i ucinkovito rjesenje, osim ako skuterasi krenu cestom...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2007. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
skinit ga sa skutera....i priljepit ga na onaj vreli auspuh....iliti ispušni lonac......tako da ima lijepu i nezaboravnu uspomenu....pod nazivom ljeto 2007.

pa to sam ja lijepo rekla na samom početku osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2007. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la: ›
A u cemu je problem stat na ulaze kopike oko pola 7 i polako svi koji idu doma prvo platit kaznu a onda kud oces

Ovo mi se svidja, jednostavno i ucinkovito rjesenje, osim ako skuterasi krenu cestom...


Pa ima samo tri ulaza, a mixerom se nesmije vnutra.
to je cca 15 policajaca da bude prohodnije ko na traci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2007. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebem li ga ja ako na skuterima nisu oni divljaci iz Kohorte! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stolni biljar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Graškograd
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 21.07.2007. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma najbolje da svatko ponese na kupanje neku ppaliju i kada se zaleti lik na toj rerni pored njega fino ga opali po sred fanfulje da mu vise nikada ne padne na pamet da sjedne na motor...

_________________
Letu muve letu avioni
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2007. 2:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Jebem li ga ja ako na skuterima nisu oni divljaci iz Kohorte! osijek031.com smile

Ti si neki provokator, pa kohortaši nemaju vozačke jer oni bojkotiraju zakone, a sigurno ne bi znali ne upravljati tim mlincima za kavu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: