Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mamić je PIČKA

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2007. 11:45 
Naslov:  Re: Mamić je PIČKA
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

'Vještačenje će pokazati da je moj IQ kao Einsteinov u odnosu na tužitelja. Ja sam važna persona u ovom društvu', vrištao je Maminjo nakon što je doznao da mora na psihijatrijski pregled.

Zdravko Mamić održao je novi show program tijekom postupka zbog incidenta iz travnja 2004. godine.

Tada se, podsjetimo, u uredu bivše gradonačelnice Vlaste Pavić, ogorčen negativnim mišljenjem Zavoda za planiranje razvoja grada i zaštitu okoliša za izgradnju nebodera u Trnju, potukao s pročelnikom Miljenkom Mesićem.

Nezadovoljan činjenicom što je sudac Općinskog suda Marijan Bertalanič odobrio njegovo psihijatrijsko vještačenje, Maminjo je ponovo potpuno izgubio kontrolu:

"Hoćete reći da sam ja lud? Ja sam važna persona u ovom društvu. Može vas biti sram!", započeo je obraćanje sucu i tužitelju Silviju Sušecu.

"Tužitelj je toliko bešćutan i bezobrazan da traži moje vještačenje. A ono će pokazati da je moj IQ u odnosu na njega kao Einsteinov", nastavio je.

Potom se ipak smirio i svima ispričao, te ustvrdio da nije prijetio Mesiću, budući da to jednostavno nije u skladu s njegovom naravi.

"To je nemoguće. To je meni neprimjereno. To je nespojivo s mojim karakterom", uvjeravao je, iako su nazočni koji minutu ranije gledali drugačiju sliku.

I u trenutku kada se učinilo da će završetak rasprave ipak proći u miru, izvršni dopredsjednik Dinama ponovo je puk'o k'o kokica:

"Kapa vam do poda. Neka vam to služi na čast. Egzibicionisti!", odbrusio je sucu i tužitelju, pa i unatoč tome što ga je vlastiti odvjetnik preklinjao da šuti, prenose Jutarnji i Večernji list.

Net.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2007. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Zdravko Mamić održao je novi show program tijekom postupka zbog incidenta iz travnja 2004. godine.


Što je najgore, u cijelom tekstu ovo je najtužnija činjenica Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2007. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mamić ZNA ! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2007. 15:52 
Naslov:  Re: Mamić je PIČKA
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Među prvima koji su pohodili Pleso bili su trojac iz Dinama: braća Mamić i trener Branko Ivanković. Nakon što ih je službenica aerodroma upozorila da će morat malo pričekati, Zdravko je odmah ljutito uzvratio: "Jel' ti to meni govoriš da će moj trener čekat, trener koji je Dinamo uveo u Europu". To je bilo dovoljno da se stvar ubrza, a postiđena službenica je odlazeći u nevjerici korila samu sebe što joj je to palo i na pamet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel1989
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2008. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mamic je mafijasina teska!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2009. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 




Posebno mi je zanimljiv onaj dio koji počinje oko 2:10 min

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: