Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OLJK danas - ponedjeljak 11. srpnja - program

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2005. 9:42 
Naslov:  OLJK danas - ponedjeljak 11. srpnja - program
11.07.2005. 20:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

20 sati
Skupina autora: Plaža, dramska predstava
komedija o nesnošljivosti
Teatar Exit, Zagreb, reedatelj: Sunny Suninsky
Barutana

21 sat
Radio String Quartet: The Art of Tango
koncert
Beč, Austrija
Dvorište Rektorata 1

22 sata
Božena Končić Badurina:
Svečanost
performans
Barutana

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2005. 23:53 
Naslov:  Kako doznati gdje će biti održan koncert na OLJK-u?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Došao kući s posla, pojeo, odmorio i odem pogledati što se nudi od sadržaja u gradu večeras...

OLJK - 21:00 - Art of tango... ajde, bio sam prošle godine na nečemu sličnom, bilo dobro, otići ću... ali - piše lijepo u programu dvorište Rektorata ili HNK...

Ok, padala je kiša, ali se razvedrilo pa nisam bio siguran gdje će biti koncert... čovjek bi pomislio da je doznati informaciju o trenutno najvećem kulturnom događaju u gradu vrlo jednostavno... i čovjek bi se gadno zajebao Confused

Prvo i osnovno - web - no, nisam se previše nadao jer je obavijest o premještanju koncerta Moses u HNK bila objavljena na webu dan NAKON koncerta Rolling Eyes - jasno, nema ničega...

Drugi korak - zovem Press centar OLJK-a oko 17:45 - nitko se ne javlja

Treći korak - zovem Gradsko poglavarstvo da me dobri portir spoji s nekim tko bi možda mogao imati informaciju, ali dobijem samo još jedan čavao za zakucati u lijes svojih nadanja da je u Osijeku nešto konačno dotaklo najnižu razinu profesionalnosti: "Nema sad nikog od organizatora, ali bili su pa su uzeli ključeve od press centra i otišli... A nema ih tamo???"

Četvrti - ovo već podsjeća na HITRO.HR - zovem HNK - javlja mi se (nakon 5-6 zauzeća) lik u panici koji odmah govori da ništa ne zna, nitko njemu nije ništa javio, a već je puno ljudi pitalo isto... to je već negdje 18:15

Već lagano isfrustriran odem do trgovine i, onako usput dolazim do HNK i pitam portira/zaštitara ima li kakvih novosti i on me prosvijetli: "Bit će u HNK!!!" Cool

E, sad, znam da su na Slavonskom radiju objavili baš negdje u to vrijeme gdje će biti koncert, ali ne želim biti ograničen na informacije koje mi Big OLJK Brother daje na kapaljku - ako već postoji press centar zašto popodne nitko u njemu ne radi??? I ne kaže mi npr. - ohani, bolan, evo upravo zasjeda Vijeće staraca OLJK-a, nazovi za 30, 60, 90 minuta... Zvao sam nekoliko puta, by the way, ne samo onaj prvi - svaki put isto...

OLJK je odličan, sadržaji su kvalitetni i nitko ne može reći da se u Osijeku ništa ne događa... ali zašto moramo padati na ovakvim glupostima??? Jebote, ja sam sat vremena tražio na 4 mjesta podatak i nisam ga mogao dobiti... čisto iz zajebancije sam nazvao i 981 koji bi trebali imati podatke o kulturnim događanjima, ali ona mi je samo pročitala ono što piše u programu - nitko njima ne javlja ako dolazi do promjena...

Koncert je, by the way, bio jako dobar, iako pred polupunim gledalištem... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kyoto
Offline
Ukupno postova: 80
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2005. 7:25 
Naslov:  Re: OLJK danas - ponedjeljak 11. srpnja - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koncert je do 18:15 sati još uvijek trebao biti u dvorištu Rektorata odnosno na otvorenom, što je i koncepcija Ljeta kulture, tako da se informacija o promjeni mjesta nije ni znala u vrijeme kada si zvao sve živo. Budući da prognoza vremena u 18:15 nije bila dobra, a to je i bilo krajnje moguće vrijeme za odluku o promjeni zbog toga što je određeno vrijeme potrebno za tehniku (uglavnom rasvjetu), tek tada je koncert premješten u alternativni prostor.
Gledatelja je bilo oko 250 na koncertu, te još 300-tinjak na predstavi u Barutani.

btw...večerašnji balet je sigurno u HNK Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2005. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kyoto je napisao/la (Pogledaj post): ›
Koncert je do 18:15 sati još uvijek trebao biti u dvorištu Rektorata odnosno na otvorenom, što je i koncepcija Ljeta kulture, tako da se informacija o promjeni mjesta nije ni znala u vrijeme kada si zvao sve živo.


Ma to je Ok, ali zašto nema nikoga u press centru popodne da mi to kaže? Ljudi koji rade informiraju se o događanjima poslije posla, a nema nikoga tko bi im mogao dati informaciju. I onda se oslone na web, a tamo isto tako ništa.

Samo bih volio da jedan takav događaj bude na svim razinama odrađen profesionalno... ne znam, možda sam picajzla... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2005. 9:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo je rečeno na radiju...

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tanja11
Post Postano: 12.07.2005. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cijenjeni,
ispričavamo se što niste nakon nekoliko pokušaja uspjeli doznati gdje je koncert, Press centar ljeta kulture otvoren je sat i pol prije događaja svakodnevno, a budući da ste sigurno primjetili da su tekstovi o događajima i fotografije već u noći na web stranici, razumjet ćete da se trudimo da imate sve informacije na vrijeme. U onome trenutku kad doznamo gdje se program održava odmah obavjestimo sve radio postaje, a potrudit ćemo se da informaciju postavimo i na web stranicu. Za sve dodatne informacije slobodno se obratite na 098/962 33 57. Zahvaljujem na razumijevanju. Voditeljica press centra.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2005. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mozda da se na Osijek031.com salju informacije?! ;-) hehe... Smile

Nego, jucerasnji koncert je navlakusha bila. Ja kont'o da ce to biti kao prosle godine (koncert koji sam propustio zbog Toma Gotovca koji je uperio svjetleci falus u nebo) kad sam si jaja htio otkinuti sto sam propustio dobar mjuz.

A ono - Kardeljevo...

Iako nisu ni ovi bili losi... fino su mi omeksali tkivo za lakse utonutje u san...

Cuo sam da je Plaza bila jebeno dobra. Zar cu si opet pozeljeti otkinuti jaja zbog krivog izbora? ;-)

Kyoto, ti si dio OLJKa?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2005. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Cijenjeni,
ispričavamo se što niste nakon nekoliko pokušaja uspjeli doznati gdje je koncert, Press centar ljeta kulture otvoren je sat i pol prije događaja svakodnevno, a budući da ste sigurno primjetili da su tekstovi o događajima i fotografije već u noći na web stranici, razumjet ćete da se trudimo da imate sve informacije na vrijeme.


Eto, svaka čast... Smile I želim vam svima puno sreće u nastavku, pogotovo s vremenom.

@Leteci - svi smo mi dio OLJK-a Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2005. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@42, dobar ti je avatar... hihihih... ;-)

Btw. nitko nije odgovorio kakav ce biti projektor i kinu? Hoce li biti isto smece kao i prosle godine? Ili mozda cak i losiji?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 12.07.2005. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A niko ne kaže ništa za onog Šinceka?
kakav idiot

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kyoto
Offline
Ukupno postova: 80
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2005. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @42, dobar ti je avatar... hihihih... ;-)

Btw. nitko nije odgovorio kakav ce biti projektor i kinu? Hoce li biti isto smece kao i prosle godine? Ili mozda cak i losiji?


Projektor je isti kao i prošle godine, no prošle godine problem je bio u lampi projektora.
Kupljena je nova te bi kvaliteta projekcije trebala biti znatno bolja.
Dođite večeras i uvjerite se!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2005. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Kyoto, tnx na informaciji, moje oci i moj mozak znaju u cemu je bio problem. ;-) Steta sto su tako dobri filmovi bili negledljivi. Drzimo fige da ove godine na pada kisa na projekcijama, i onda bi valjda sve trebalo biti super! ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2005. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
A niko ne kaže ništa za onog Šinceka?
kakav idiot


Jel' bio tko na njegovom performansu? Kazu da je otkazan...

Btw. Sincek je kvalitetan, samo sto neki nisu navikli na tako nesto. Pogotovo oni koji zavide sto je pozvan na venecijanski Bienalle.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2005. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
A niko ne kaže ništa za onog Šinceka?
kakav idiot


Jel' bio tko na njegovom performansu? Kazu da je otkazan...

Btw. Sincek je kvalitetan, samo sto neki nisu navikli na tako nesto. Pogotovo oni koji zavide sto je pozvan na venecijanski Bienalle.


Ma ofkors...lik je super...usmrkava lajne, a ljudi bulje i plate mu masno da to radi pred njima.
Jebote, kak je to cool. Jebote kak mu svi zavide...i kak je kvalitetan...prava alternativa.
Na to treba fakat naviknuti.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2005. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sta naviknuti...treba se navuc.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: