Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Peračice stakala na benzinskim crpkama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
snoopy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.08.2007. 22:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radila sam taj posao cijelu srednju školu, svako ljeto.. nisam imala nikakvu štelu, prijavila sam se uvijek u 2,3 mjesecu i kad su se svi izredali sa tom štelom došao je i red na mene.. ne kužim uopće ljude koji prigovaraju,pa jel netko nekoga možda tjera da da kakvu lovu.. ljubazno odbiješ i to je to.. 4000kn??? ni blizu te zarade.. možda sada al tada nitko nije mogao toliko zaraditi!! i tom poslu se nikad više ne bi vratila, jer ako negdje ima zadrtih i isfrustriranih ljudi, onda je to na benzinskoj.. svašta si uzimaju za pravo, a da ne pričam o komentarima.. pozdrav Ljubi!!!

_________________
Nitko i ništa nije vrijedno da pokvari moj mir..... osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.08.2007. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › eh, a po pitanju oblačenja: na našim bp zabranjeno je nositi hlačice iz kojih viri pol dupeta kao i sve vrste minica i sličnih krpica..


danas sam na trpimirovoj vidio curu u vrucim hlacicama kako pere stakla (ali i prije par dana isto) pa ne vjerujem da im nesto brane

...skoro je zapalila benzin, bilo me strah za zivot osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.08.2007. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
Loona je napisao/la (Pogledaj post): › eh, a po pitanju oblačenja: na našim bp zabranjeno je nositi hlačice iz kojih viri pol dupeta kao i sve vrste minica i sličnih krpica..


danas sam na trpimirovoj vidio curu u vrucim hlacicama kako pere stakla (ali i prije par dana isto) pa ne vjerujem da im nesto brane

...skoro je zapalila benzin, bilo me strah za zivot osijek031.com smile osijek031.com smile


zabranjeno je samo što ih ne stignemo mi iskontrolirati sve a dečkima na pumpi ili je neugodno to reći ili im se jednostavno sviđa pogleda pa ih baš briga..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2007. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja im ostavim par kuna (2,3) jer mi ih je žao...bar se trude! A sad kako operu stakla, ni ovako mi nisu ništa bolja....

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.08.2007. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
PsychoSoldier je napisao/la: ›
Loona je napisao/la (Pogledaj post): › eh, a po pitanju oblačenja: na našim bp zabranjeno je nositi hlačice iz kojih viri pol dupeta kao i sve vrste minica i sličnih krpica..


danas sam na trpimirovoj vidio curu u vrucim hlacicama kako pere stakla (ali i prije par dana isto) pa ne vjerujem da im nesto brane

...skoro je zapalila benzin, bilo me strah za zivot osijek031.com smile osijek031.com smile


zabranjeno je samo što ih ne stignemo mi iskontrolirati sve a dečkima na pumpi ili je neugodno to reći ili im se jednostavno sviđa pogleda pa ih baš briga..


Što je prija oku, to se gleda.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mimi031
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2007. 0:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa to i nije baš neki posao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mimi031 je napisao/la: ›
pa to i nije baš neki posao

reci ti njima ... Pretpostavljam tvoj identitet! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: