Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Peračice stakala na benzinskim crpkama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.07.2007. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije problem što zarađuju toliko nego je problem što ne možeš bez štele upasti na to radno mjseto

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.07.2007. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma bez štele ne možeš više ni na wc..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2007. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › ma bez štele ne možeš više ni na wc..

pogotovo na Trpimirovoj, tamo svi idu pod moj prozor osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.07.2007. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da a ka dja dođem pumpat gume od bicikla nitko me ne pita da mi ga opere... evo žudi jadan

da 'oće dala bi im medeka

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2007. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam jučer kao "cura koja ne zna tenkirat" zamolila radnika na ini da mi tenkira a dotle sam uzela sama onu kantu i kao oprala sama prozor. malo su me gledale ispod oka al ko ih j.. ima onih koji razmišljaju donjom glavom pa nek ih plaćaju

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jocika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Ljubljana
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2007. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve je to ok kad ti peru ovakve cure da pustiš slinu, al kad staneš na autoputu na kavu dotrče neki obojeni sa vedrom i krpom koja nije isprana ko zna koliko vrijemena i onda ti još više uprljaju auto, a kad njim daš pet kuna samo da imaš mira da ti ne ispumpaju gume, počnu da te vrijeđaju i traže da im daš još... marš Fight

_________________
Evo ti ga na osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2007. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i baci još i cigansku kletvu neku, tipa da bogda ti djeca ušima hvatala MTV ili tako nešto slično.. osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2007. 14:30 
Naslov:  Re: Peračice stakala na benzinskim crpkama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Kakve su vaše "impresije"? Dajete li novac? Ako dajete koliko? Kako gledate na njih? Upravo čitam da obično dobiju 10-20 kuna po pranju. Mjesečno zarade 4-5000 kuna...Ja dok sam im davao to je bilo 4-5 kuna. Kad sam poslije saznao kako dolaze na te benzinske crpke, koliko zarađuju, prestao sam im davati novac i uljudno ih odbijem Razz A i što se tiče posla ,traljavo ga obavljaju. Možda misle da im zapravo treba platiti pogled na njihova polugola tijela a ne za mrljažu koju dobar dio njih napravi na staklima auta? Shocked
ma da 10 do 20 kuneka, pa to je stvarno puno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.08.2007. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moje sestrične su to radile i kažu da se da zaraditi

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljubi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.08.2007. 23:55 
Naslov:  Re: Peračice stakala na benzinskim crpkama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao ˝bivša peračica stakala˝ mogu iz vlastitog iskustva reći da se bez štele može upasti ali ako se prijaviš bar 4mj prije, što se tiče zarade ja sam u dva tjedna zaradila 2000kn, nekad sam znala dobiti i 50kn za jedno staklo i da stvar bude čudnija uvijek su više davali ljudi slabijeg ekonomskog statusa(sudeći po tipu automobila) nego tatini sinovi u benđolama! ne mogu reći da lova nije dobra ali mi je drago što to ne moram više raditi jel posao je lagan fizički ali te psihički ubiju u pojam komentarima tipa :˝da si više učila ne bi morala radit tu˝(btw. radila sam to na prvoj i drugoj god. faksa), a da ne spominjem napaljene klince i dedice! vjerujte nije nikakav gušt prati blato i ptičija sranja sa vjetrobranskih stakala dok ti neki seljo ˝ hvali ˝pozadinu! tako da svi oni koji pljujete po tim curkama odite na pokusni rad bar tjedan dana pa ćemo vidjet hoće li vam 2000kn bit puno !pozdrav svim peračicama!! Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2007. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poison girl je napisao/la: › kao što sam navela u prošlim komnetarima trebalal bi raditi prvenstveno djeca iz domova a zatim oni slabijeg imovinskog statusa...

pa ja bi takvima dala malo bolju priliku da se dokažu i po mogućnosti steknu neka poznanstva koja im možda pomognu jednog dana..
jer i tako mogu na ulici prositi (što mi je jednako ovom "poslu")..
u americi na taj način beskućnici prosjače po ulicama velikih gradova za vrijeme velikih traffic jamova... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2007. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja na svom autu ne perem šajbu mjesec dana, i kad se lijepo nakupi pticji izmet, onda ga odvezem na neku od benzijskih postaja da mi cure operu šajbu...nek vide da nije lagano zaradit novac.... Very Happy

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2007. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
nisam vozač tako da mi ne mogu prati stakla...jedino na naočalama osijek031.com smile
btw što se tiče zarade,ja sam na početku srednje radila na ininoj tamo u donjem gradu neka vukojebina i kontala da neće bit posla....kurac...svaki dan cca 250 i to prva dva tjedna,onda je netko odustao pa sam radila još dva tjedna i to je dosta novaca Embarassed i upala sam preko veze....jer drugačije nisam mogla....
-DE DOBRO JE!HAHAHA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2007. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la (Pogledaj post): ›
poison girl je napisao/la: › kao što sam navela u prošlim komnetarima trebalal bi raditi prvenstveno djeca iz domova a zatim oni slabijeg imovinskog statusa...

pa ja bi takvima dala malo bolju priliku da se dokažu i po mogućnosti steknu neka poznanstva koja im možda pomognu jednog dana..
jer i tako mogu na ulici prositi (što mi je jednako ovom "poslu")..
u americi na taj način beskućnici prosjače po ulicama velikih gradova za vrijeme velikih traffic jamova... Rolling Eyes
po meni nijedan posao nije sramotan, a pogotovo ne ovaj gdje, pretpostavljam, moraš slušat raznorazne gluposti kojekavih luđaka 8 sati na dan. kod mene to pranje inače dolazi u obzir samo kad je financijska situacija malo bolja, student sam pa se isprsim s nekih 5 - 10 kn. ako nemam, vozim usran auto po 3-4 mjeseca dok ga ne otfuram u praonicu

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2007. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
game je napisao/la (Pogledaj post): ›
poison girl je napisao/la: › kao što sam navela u prošlim komnetarima trebalal bi raditi prvenstveno djeca iz domova a zatim oni slabijeg imovinskog statusa...

pa ja bi takvima dala malo bolju priliku da se dokažu i po mogućnosti steknu neka poznanstva koja im možda pomognu jednog dana..
jer i tako mogu na ulici prositi (što mi je jednako ovom "poslu")..
u americi na taj način beskućnici prosjače po ulicama velikih gradova za vrijeme velikih traffic jamova... Rolling Eyes
po meni nijedan posao nije sramotan, a pogotovo ne ovaj gdje, pretpostavljam, moraš slušat raznorazne gluposti kojekavih luđaka 8 sati na dan. kod mene to pranje inače dolazi u obzir samo kad je financijska situacija malo bolja, student sam pa se isprsim s nekih 5 - 10 kn. ako nemam, vozim usran auto po 3-4 mjeseca dok ga ne otfuram u praonicu

ja svoj nisam prao u praonici već nekoliko mjeseci... a niti na benzi... kiša ga uvijek opere...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: