Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Psi u azilu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2007. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DojaJa je napisao/la: ›
031OS je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam uzeo jednog malog crnog stenca... preslatka je. skoro je crkla jer je pokupila svakakve bolestine tamo ali sada je pravi mali vrag! ako tko treba djukca neka ode u azil i izabere jednoga... tim psicima stavrno treba puno topline i kao da razumiju kasnije da ste ih "spasili"

Volim te!


I meni si uljepšao dan! Hvala ti! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2007. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onaj tko nema uvjeta za jednog malog/velikog pasića...
primaju i donacije u vidu hrane za ćuke, keksića - kupite ono veliko pakovanje, starih deka,tepiha da imaju gdje spavati...
a imaju i broj računa na koji se primaju uplate...
naravno, i dvije dobrovoljačke ruke uvijek dobro dođu...

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031OS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2007. 2:08 
Naslov:  Re: Psi u azilu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo slicica mog malog smrada kako spava kod mene... prevelika je maza



mali smrad.jpg
 Opis:
 Veličina:  121.43 KB
 Pogledano:  170 put(a)

mali smrad.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031OS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2007. 2:12 
Naslov:  Re: Psi u azilu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....i kako se vozi sa mnom u autu Smile



07-04-07_1651.jpg
 Opis:
 Veličina:  30.2 KB
 Pogledano:  166 put(a)

07-04-07_1651.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2007. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma vidi ti te okice! srećković mali! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2007. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zvjerkica Smile

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031OS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2007. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

otisli ste malo u off topic...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DojaJa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2007. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

predivan ti je taj psić...ja idem u ponedjeljak po jednog jeeeeeeee...ne znam ko će bit sretniji ja il on..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
...t00_perfect...
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Lokacija: ...rEtFaLa ~ MeTr0p0La...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.07.2007. 13:08 
Naslov: Note 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...i ja sam uzela sa iz azila. rasni je pas, ali mi je draze sto sam ga spasila nego da sam platila za njega neznam kolko. situacija u azilu je strasna, Crying or Very sad kad vidite sve te oci koje vas gledaju i mole da ih povedete kuci, ne bude vam bas svejedno... Rolling Eyes
ako netko trazi psa, nek ode u azil. sigurno ce naci nekog za sebe... a to malo stvorenje ce vam vratiti deseterostruko... Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031OS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2007. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...t00_perfect... je napisao/la: ›
...i ja sam uzela sa iz azila. rasni je pas, ali mi je draze sto sam ga spasila nego da sam platila za njega neznam kolko. situacija u azilu je strasna, Crying or Very sad kad vidite sve te oci koje vas gledaju i mole da ih povedete kuci, ne bude vam bas svejedno... Rolling Eyes
ako netko trazi psa, nek ode u azil. sigurno ce naci nekog za sebe... a to malo stvorenje ce vam vratiti deseterostruko... Embarassed


drago mi je da je jos netko tako udomio psica! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.07.2007. 11:57 
Naslov:  Re: Psi u azilu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DojaJa je napisao/la: ›
predivan ti je taj psić...ja idem u ponedjeljak po jednog jeeeeeeee...ne znam ko će bit sretniji ja il on..


Ja bi rado uzeo jednog ali jednostavno nema nekog tko ce se brinuti za njega dok me nema. Sad

Ipak ne mozes ostaviti psa cijeli dan samoga. Imam i dvoriste sve 5 ali vise bi mu nastetio nego bio od koristi. Uglavnom imam macora, macku i 4 macica (sve zenke Evil or Very Mad ) koje su mi itekako previse al sta da radim... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2007. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DRUGI ETHNO-OS FESTIVAL 6. I 7. RUJNA U OSIJEKU
Koncerti Hanke Paldum i Jelene Radan za pomoć azilu

“Drugi Ethno-Os festival održat će se 6. i 7. rujna u Osijeku, a u dva dana posjetitelji će imati priliku uživati u izuzetnim koncertima. Tako će prvoga dana nastupiti Hanka Paldum, a drugoga Jelena Radan”, istaknuto je konferencija za novinare u povodu skorašnjeg festivala. Glavni organizator je Udruga Život, a sponzori su Turistička zajednica grada Osijeka, Old Bridge Pub i Restoran Ravlić. Damir Macanić, direktor TZ grada Osijeka, istaknuo je kako ovaj festival potiče etičnost i multikulturnost u gradu te je stoga pohvalan. “Također je i humanitarnog karaktera, budući da sav novac koji se skupi idu za pomoć azilu u Nemetinu. Turističkoj zajednici je bitno da grad izgleda uredno i lijepo, a psi koji bez vlasnika šeću gradom, sigurno ne predstavljaju lijep prizor, a niti siguran. Stoga se nadam da će prikupljena sredstva biti dovoljna za pomoć azilu”, rekao je Macanić. Osim glazbenog dijela, festival će obilježiti i razne radionice i izložba slikarskih radova akademskog kipara Nikola Falera. Iako je kipar, za ovu prigodu, napravio je kolekciju slika “Tko sam ja”, gdje je slikao svoj portret, ali u razlitčim kulturama. Izložbu je pobliže objasnila Ljiljana Olujić iz Prvog hrvatskog clustera ekološke proizvodnje. “Slike su pop-artističkog stila, i prikazuju Nikolu kroz različite kulture, od Kineza, Japanaca do Eskima. Osim, izložbe, bit će organizirane i razne radionice koje će se održati u prostorijama clustera, Sunčana 18. Jedna od radionica je i “Neka nova kuhinja” u kojoj ćemo promovirati žitarice i njihove vrijednosti. Također bih istaknula kako svi proizvodi koji će biti izloženi na radionicama imaju ekološki certifikat”, rekla je Olujić. Svi koncerti će se održati u prostoru bivšeg kluba “Vega”, Fakultetska 2, a Davorko Feil iz udruge “Život” je napomenuo kako Osijek kao središte Slavonije i sjecište mnogih kultura je idealno mjesto za održavanje ovakvog festivala te je izrazio nadu da će festival pomoći da se azil uredi.

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2007. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je sjajno! valjda će bit nešto od toga!

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.08.2007. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja još uvijek žicam staru da si nabavimo kera...ovo sa azilom je predobra ideja...bolje tako spastiti kera...ajme .. aovaj mali crni je presladak... sad ću tek žicat staru još više---
...t00_perfect... je napisao/la: ›
...i ja sam uzela sa iz azila. rasni je pas, ali mi je draze sto sam ga spasila nego da sam platila za njega neznam kolko. situacija u azilu je strasna, Crying or Very sad kad vidite sve te oci koje vas gledaju i mole da ih povedete kuci, ne bude vam bas svejedno... Rolling Eyes
ako netko trazi psa, nek ode u azil. sigurno ce naci nekog za sebe... a to malo stvorenje ce vam vratiti deseterostruko... Embarassed


ajuj... vjerujem... Embarassed Embarassed

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2007. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo narode....nek mi netko sad objasni gdje se nalazi taj azil.
Ja bi sad otišla po jednog. Al dobro mi objasnite jer dobro da znam gdje je uopće nemetin. Neidem baš na onu stranu

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: