Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



UN dijeta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2007. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
s obzirom da radim do kasno u noć nisam u stanju rolati se poslije....zato ću do daljnjega voziti sobni bicikl Very Happy


Nakon posta "Priseksalo mi se", jasno je zašto ne skidaš kile.

Evo barem imaš i temu novi sex shop, možda imaju sobni bicikl s dildom na sicu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2007. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najbolje se skidaju ako uopce ne jedes... Zapravo okoncaj si zivot, tako ces biti sigurna da neces dobiti ni gram...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2007. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sport,sport i opet sport! Nikakva dijeta,pogotovo ne ta UN... moja frendica je bila na toj famoznoj UN dijeti..istina skinula je 15 kg i to u tih 90 predviđenih dana,ali nakon 2 godine ih je dobila nazad + bonus od 5kg...sad ima problema sa štitnjačom i čini se da će doživotno piti te tabletice za reguliranje rada štitnjače...

najjači su mi definitivno oni što konstantno uzimaju light proizvode od samo 0.1% mliječne masti...zabludnjaci teški,nisu ni svijesni koliko ti proizvodi štete,pogotovo kod ženske populacije..vjerovali ili ne, radi se u učestalosti spontanih pobačaja koje su po istraživanjima imale žene koje su težile tim light proizvodima..

e sad i dalje čuvajte liniju s "lajtićima" i čudite se za koju godinu...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.07.2007. 2:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne jedem puno,ali stvarno ne jedem,nikad ne doručkujem jer prespavam jutro,ručam nešto malo a ne večeram nikad,,,ali nekad znam kad se vraćam iz noćnog života oko 5,6 maznuti burek....inače nikad...a opet kile dolaze same od sebe...jedino što me veseli je to što evo radim već tjedan i pol i skinila sam 2kg... Very Happy Very Happy Very Happy nisam doma,ne crkavam i ne stavljam kojekakva sranja u usta dok gledam tv ili prčkam nešt na kompu...
bez sramote ću reći,visoka sam 175cm možda i malo više,i teška oko 60-61kg... i što god pojedem ide u dupe Sad a kad skinem kg skida se sa stomaka Sad
dok recimo moj burajz je oko 200cm Smile i težak oko 80kg on je mršav i izgleda ko dijete iz konc logora a on bez jebemti pojede cijelo pile za ručak,kg krumpira,sve živo i neživo i njemu se ništa ne vidi,a ja pojedem jedan burek i odma dobijem 1kg Sad NE ŽELIM TOOOOOOO

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2007. 7:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
ja ne jedem puno,ali stvarno ne jedem,nikad ne doručkujem jer prespavam jutro,ručam nešto malo a ne večeram nikad,,,ali nekad znam kad se vraćam iz noćnog života oko 5,6 maznuti burek....inače nikad...a opet kile dolaze same od sebe...jedino što me veseli je to što evo radim već tjedan i pol i skinila sam 2kg... Very Happy Very Happy Very Happy nisam doma,ne crkavam i ne stavljam kojekakva sranja u usta dok gledam tv ili prčkam nešt na kompu...
bez sramote ću reći,visoka sam 175cm možda i malo više,i teška oko 60-61kg... i što god pojedem ide u dupe Sad a kad skinem kg skida se sa stomaka Sad
dok recimo moj burajz je oko 200cm Smile i težak oko 80kg on je mršav i izgleda ko dijete iz konc logora a on bez jebemti pojede cijelo pile za ručak,kg krumpira,sve živo i neživo i njemu se ništa ne vidi,a ja pojedem jedan burek i odma dobijem 1kg Sad NE ŽELIM TOOOOOOO


Izbaci hamburgere u ponoć i smanji alkos i da vidiš manekenku Very Happy Wink

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2007. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
bez sramote ću reći,visoka sam 175cm možda i malo više,i teška oko 60-61kg... i što god pojedem ide u dupe Sad a kad skinem kg skida se sa stomaka Sad


Ajme, pa ne treba ti dijeta, samo malo sporta.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2007. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Sport,sport i opet sport! Nikakva dijeta,pogotovo ne ta UN... moja frendica je bila na toj famoznoj UN dijeti..istina skinula je 15 kg i to u tih 90 predviđenih dana,ali nakon 2 godine ih je dobila nazad + bonus od 5kg...sad ima problema sa štitnjačom i čini se da će doživotno piti te tabletice za reguliranje rada štitnjače...


Uf, već nakon dvije godine?? Smile Pa to je stvarno loše onda.

Greška koju svi rade jeste da jedva čekaju da se završi s 90dnevnom 'dijetom' pa da onda dalje mogu marisati po krumpirima, janjetini, podrigušama, masnim burecima iz Colibrija u pet u noći, sladoledima i kolačima kao da ih nikad u životu nisu jeli. Čak i kada se završi s propisanih 90 dana, postoje neka pravila za nastavak. Ključna stvar je da se i dalje vodi računa o tome šta se jede, kada se jede, koja količina, koje namirnice....I rok koji si navela - 2 godine - mi zvuči prevelik da bi mogla reći 'e baš je undijeta kriva za to!'.

Što se tiče štitnjače, to mi je žao što se dogodilo, ali ne mora biti izravno vezano za dijetu.

Citat: › najjači su mi definitivno oni što konstantno uzimaju light proizvode od samo 0.1% mliječne masti...zabludnjaci teški,nisu ni svijesni koliko ti proizvodi štete,pogotovo kod ženske populacije..vjerovali ili ne, radi se u učestalosti spontanih pobačaja koje su po istraživanjima imale žene koje su težile tim light proizvodima..


Erm. O čem ti pričaš? Smile

Najjače je bilo prije godinu i nešt, neka voda koja je išla u 'Light' izdanju Smile) Možda se još i uvijek prodaje doduše....

@legica, time što preskačeš doručak si činiš puno veću štetu nego burecima u noći. Al ako ćeš za eventualnu štetu svom tijelu i ti okriviti undijetu, onda je to valjda ok Wink

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2007. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm. Svi se uhvatili te UNdijete (kao prvo potpuno krivo imenovane, al kad ljudi ne paze na pojedinosti),

pa nije krivo imenovana. zove se dijeta Ujedinjenih naroda, ili UN-DIET, odnosno ne dijeta. dakle, i jedno i drugo valja. zato sam i stavila gore link da svi to vide Wink

Dakle, negdje krajem petog mjeseca sam poslije cijele zime fitnessa i plesa vidio da sam razvio muskulaturu, malo se oblikovao i razgibao, ali da težinu baš i nisam skinuo

opće poznata činjenica je da su mišići dosta teži od sala, oliti masnih naslaga, tako da te ne bi trebale zabrinjavati kile. nemoj se držat vage ko pijan plota. što se mene tiče, ja gledam kako izgledam, jel imam gdje viškova...kakva vaga. hehe.

a preko Indire(iz Colonie) ti je ova dijeta i postala poznata. dijeta je stara 2 godine, a tek sam prošle godine u 10mj saznala za nju Wink

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2007. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ennna je napisao/la (Pogledaj post): › Hm. Svi se uhvatili te UNdijete (kao prvo potpuno krivo imenovane, al kad ljudi ne paze na pojedinosti),

pa nije krivo imenovana. zove se dijeta Ujedinjenih naroda, ili UN-DIET, odnosno ne dijeta. dakle, i jedno i drugo valja. zato sam i stavila gore link da svi to vide Wink


Kao što je Mungos već rekao - dijeta nema nikakve veze s Ujedinjenim narodima. Zove un-diet ili undiet, ovisno o pisanju zato što je poanta u tome da to nije dijeta u kojoj se ti moraš nečega odreći, izbaciti nešto iz prehrane nego samo pazit što i kada jedeš. Šta ćeš kad imamo sposobne prevoditelje u Cosmu i Mili pa čim vide 'un' odmah se pali lampica za razvikani pojam 'Ujedinjeni narodi' i onda natandrče takav naslov koji bi znali da je krivi, samo da su pročitali članak do kraja...

Citat: › Dakle, negdje krajem petog mjeseca sam poslije cijele zime fitnessa i plesa vidio da sam razvio muskulaturu, malo se oblikovao i razgibao, ali da težinu baš i nisam skinuo

opće poznata činjenica je da su mišići dosta teži od sala, oliti masnih naslaga, tako da te ne bi trebale zabrinjavati kile. nemoj se držat vage ko pijan plota.


Jel to onda znači da svi savjeti drugih korisnika koji su preporučivali bavljenje sportom nemaju smisla?

Citat: › a preko Indire(iz Colonie) ti je ova dijeta i postala poznata. dijeta je stara 2 godine, a tek sam prošle godine u 10mj saznala za nju Wink


Šta je to Colonia? Wink

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac
Offline
Ukupno postova: 106
Lokacija: Čepin
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2007. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OK. nevoljko moram i ja dodati komentar. Eto i ja sam bila na toj dijeti. U 3 mjeseca sam skinila 8 kila. Nikad nisam osjetila nikakvu slabinu niti vrtoglavicu niti ista slično. Govorim iz svog iskustva. Al ok, nisam ni planirala izgubiti 25 kg tako da sam redovito jela nesto drugo. Znači nisam se pridržavala ko pijan plota. Sada nakon nekoliko mjeseci dobila sam jedan kg s tim da jedem sve i svašta, ne bavim se sportom i svako veće obavezno pojedem sladoled i ujutro voće.
Narode pa ova dijeta na svakog drugačije djeluje. Eto na mene pozitivno, ja sam happy. I jednog dana kad opet budem imala višak opet ću ići na nju jer mi štima. Pusa svima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
there is no spoon
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2007. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi niste normalni...
bit je izgledati i osjecati se fit i nedebelo i bez sala

a ne broj kila

ako je on trenirao i kaze da se izdefinirao to znaci da je postigao cilj, ne??

treningom možeš skinuti suvišne kile u smislu masti, ali nemoinovno je da ćeš dobiti na masi zbog mišića, što bi trebalo biti pozitivno

a vi kojima je bitan broj na vagi izgladnjujte se

pozzzz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2007. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

there is no spoon je napisao/la: ›


treningom možeš skinuti suvišne kile u smislu masti, ali nemoinovno je da ćeš dobiti na masi zbog mišića, što bi trebalo biti pozitivno





ma bravo spoon, čitaš mi misli. evo kikachi Wink

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2007. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spoon, ako misliš na mene...cilj mi je bio skinuti kile (kao i nekim drugim ljudima ovdje) tako da definicijom nisam uspio postići svoj pravi cilj. 90 dnevnom dijetom jesam.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
there is no spoon
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2007. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aha

daakle ako sam dobro shvatila bolje je bit mlohav (ili u boljem slucaju samo nedefiniran) i imat 79kila nego biti u stvarno dobroj kondiciji i imati dobro tijelo sa 80kg

ali to u biti i nije pocetna tema, ali ja svejedno mislim da sam u pravu

Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2007. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

there is no spoon je napisao/la: ›
aha

daakle ako sam dobro shvatila bolje je bit mlohav (ili u boljem slucaju samo nedefiniran) i imat 79kila nego biti u stvarno dobroj kondiciji i imati dobro tijelo sa 80kg

ali to u biti i nije pocetna tema, ali ja svejedno mislim da sam u pravu

Smile


pa dobro, ne mora značit da je on sad mlohav i nedefiniran, ne znaš to. iako se u principu slažem s tobom

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: