Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP vs. Hrvatska Policija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2007. 2:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Ovaj topic je napravljen kako bi se Lufusu i ostalima pokazalo da svi ljudi griješe pa bili oni policajci ili vozači.

A jesi mi pokazao Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2007. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Eto ja sam jučer sjeo na zadnje sjedalo auta i pet minuta gledo zašto ne krećemo, onda sam skonto da ja moram voziti.

Ha ha ha! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Pa da, svi griješe. Prošla sam i ja kroz crveno, dogodi se, ali ako se ne varam, mi GPP-u plaćamo vožnju pa bi bio red da nas i voze kako treba.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2007. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Ovaj topic je napravljen kako bi se Lufusu i ostalima pokazalo da svi ljudi griješe pa bili oni policajci ili vozači.

A jesi mi pokazao Rolling Eyes


A čuj vjerovatno svijetlosni podražaj na retini tvog oka očajnički traži mozak za pretvaranje u vizualnu informaciju. Ne brini se kod nekih ljudi to ide sporije Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2007. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Ne brini se kod nekih ljudi to ide sporije Razz

ne brini se, i mnogi drugi se smatraju inteligentnima, zabavnima, bogomdanima i duhovitima i tek nakon što se nagledaju puno leđa i potiljaka shvate kako nisu niti jedno od toga. ali nikad nije kasno za uvid..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: