Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija privela još dva sudionika nereda nakon nogometne utakmice u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65425
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2020. 11:29 
Naslov:  Policija privela još dva sudionika nereda nakon nogometne utakmice u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako smo već pisali, nakon utakmice Nogometnog kluba Osijek iz Osijeka i Nogometnog kluba Lokomotiva u više navrata navijači su neprimjereno skandirali te koristili pirotehnička sredstva.

Nakon završene utakmice veća skupina navijača nasilno je provalila vrata na istočnoj strani stadiona, kojom prilikom su na policijske službenike Interventne jedinice policije bacali razne predmete.

- Policijska uprava osječko-baranjska nastavlja sa uhićenjima osoba koji su sudjelovale u izazivanju nereda, napada na policijske službenike i uništavanju imovine.

Kriminalističkim istraživanjem utvrđen je identitet još dvije osoba koje su 25. srpnja sudjelovale u neredima nakon odigranog 36. kola HNL između nogometnih klubova NK Osijeka i NK Lokomotiva na stadionu „Gradski vrt“ u Osijeku.

Tijekom jučerašnjeg dana privedeni su 23-godišnji i 25-godišnji hrvatski državljani s područja Osijeka i Čepina u službene prostorije policije na kriminalističko istraživanje zbog sumnje da su počinili kaznena djela „Napad na službenu osobu“ i „Izazivanje nereda“.

Uhićene osobe su nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja predane pritvorskom nadzorniku.

Podsjećamo da je ranijim provedenim izvidima jedna osoba prekršajno procesuirana zbog sumnje u počinjenje prekršaja iz „Zakona o sprječavanju nereda na športskim natjecanjima“, dok je za 15 osoba utvrđena sumnja da su počinili kaznena djela „Izazivanje nereda“, „Napad na službenu osobu“ i „Uništenje tuđe stvari“.
- izvijestili su iz PU osječko-baranjske.





Tekst: Osijek031.com
Foto: Zvonimir Haramustek/Foto-arhiv031


Pročitajte i..
[FOTO i VIDEO] Pred praznim tribinama Lokomotiva slavila u Osijeku s 2:1
Veliki neredi u Osijeku nakon utakmice
[VIDEO] Policija objavila snimku nereda nakon subotnje utakmice u Osijeku
Policija uhitila još 10 osoba zbog nereda nakon utakmice u Osijeku
Zbog nereda nakon utakmice, jednoj osobi određen istražni zatvor
Policija privela još dva sudionika nereda nakon nogometne utakmice u Osijeku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
akoide
Offline
Ukupno postova: 840
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2020. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima toga neprimjerenog skandiranja, ima. Evo sad mi pade na um jedna anegdota koju sam čuo u vezi toga, pa ako su lagali mene i ja lažem vas, što bi rekao Balašević.
Naime 90-tih godina na inicijativu Tuđmana, koju je sproveo Vrdoljak, promijeniše ime Dinamu ,što je navijačima Dinama loše "sjelo", a Bad blue boysima nikako. Tako na jednoj utakmici NK Croatije (Dinama) u svečanoj loži sjede Tuđman a kraj njega Vrdoljak i Mesić. Malo po malo tek pročulo se na stadionu tko je u svečanoj loži. Kad u neko doba utakmice zaori se sa sjevera: "U tunelu usred mraka j..e Tuđman Vrdoljaka". Kako na stadionu sve odjekuje Franjo nije dobro čuo što se viče pa upita Mesića: "Stipe, šta to ovi viču?", a lukavi Mesić će: "Ne znam, pitaj Vrdoljaka."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: