Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



UFO 2007. - incidenti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2007. 3:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DojaJa je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
machor je napisao/la (Pogledaj post): › Eto seljačine iz kohorte osijek su se potrudile da na ljep način obilježe zadnji dan UFO-a dotični pušači kurca su napali djecu od kojih 17-18 godina iz Novog Sada(zato što je pican imo dres od divca iz sacramenta) i kamenovali kombi od Bugara,čvrsto podržava sanadera u tome da srednja škola bude obavezna pa vjerujem da će biti manje tih glupana kojima je osnovna plafon obrazovanja! Živio Glavaš!

Na tvoju veliku žalost nije ga napao nitko iz Kohorte, a što se tiče pušača kurca, o tome bi se dalo popričat, ali sumnjam da ti imaš muda srat dalje od foruma. Mogao bi se malo raspitat o Vladi Divcu, inače deklariranom četniku koji je eto jednom prilikom i gazio hrvatsku zastavu. Jučer je u Novom Sadu kamenovan jedan hrvatski bus, a i nekoliko Hrvata je napadnuto na parkiralištu u Inđiji, vjerojatno isto Kohortaši. Rolling Eyes

pa sta ako su oni idioti znaci trebamo biti i mi???ma super mi razmisljenje imas s 28 god!!!

gdje sam ja napisao da mi moramo biti idioti? još jedna koja ima problema s opcijom "quote".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.07.2007. 2:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u što mene jebe ovaj quote,
Lufuše pomagaj kako da koristim ovaj qoute
jel se trebam učlanit u Kohortu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2007. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što se tiče UFA imali su oni još jedan incident i to sad kad je sve završilo..aaaa strašni su ove godine....treba paziti s računima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.08.2007. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
machor je napisao/la (Pogledaj post): › Eto seljačine iz kohorte osijek su se potrudile da na ljep način obilježe zadnji dan UFO-a dotični pušači kurca su napali djecu od kojih 17-18 godina iz Novog Sada(zato što je pican imo dres od divca iz sacramenta) i kamenovali kombi od Bugara,čvrsto podržava sanadera u tome da srednja škola bude obavezna pa vjerujem da će biti manje tih glupana kojima je osnovna plafon obrazovanja! Živio Glavaš!

Na tvoju veliku žalost nije ga napao nitko iz Kohorte, a što se tiče pušača kurca, o tome bi se dalo popričat, ali sumnjam da ti imaš muda srat dalje od foruma. Mogao bi se malo raspitat o Vladi Divcu, inače deklariranom četniku koji je eto jednom prilikom i gazio hrvatsku zastavu. Jučer je u Novom Sadu kamenovan jedan hrvatski bus, a i nekoliko Hrvata je napadnuto na parkiralištu u Inđiji, vjerojatno isto Kohortaši. Rolling Eyes


Sve je to u redu, ali zar mi sad trebamo stalno vraćati primitivnim ljudima u Srbiji napadajući one koji s tom pričom nemaju veze? Da konačno pokažemo da smo drukčiji i da nismo na toj razini, premlaćivanja slučajnih prolaznika, e to bi me baš iznenadilo.

Nekakva elaboracija o tome što je radio Divac prije 17 godina, pa zato su i svi koji nose dres Divac isti, jer su automatski protiv Hrvatske iako su ovamo došli kao gosti, pa su onda ujedno i velikosrbi, pa ih treba prebiti jer su došli provocirati, jer naime tako se brani Hrvatski dignitet, itd., itd., kao i ona priča kako su nekad nekog pretukli u, recimo, Zagrebu, pa su svi Zagrepčani protiv "nas", pa ih treba prebiti kad dođu u Osijek, zašto uopće dolaze, Slovenci nas mrze i treba ih sve polomiti, Englezi i Francuzi su oduvijek na strani Srba i treba ih razbiti, itd., itd...... na razini je koja nije vrijedna daljnjeg raspravljanja. Rat je davno prošao, a kako smo u istom pobijedili Srbe nema nikakvog razloga da se spuštamo na tu razinu primitivnog dijela srpske populacije koji svoje komplekse liječe napadajući strance (agresivcima s kompleksima nije uopće važno tko je meta, jer se protiv svih može nešto naći, uostalom, koliko pratim navijači se uspijevaju potući i u najmiroljubivijim sredinama, pa se nameće zaključak da tu nema nikakve ideologije nego samo čista agresivnost i pomanjkanje identiteta)...

No znanost je sve već slično davno opisala, margina društva, osjećaj pripadnosti nečemu zbog pomanjkanja vlastitog identiteta, sigurnost kretanja u krdu, kompleksi, pomanjkanje kućnog odgoja, bla, bla, bla...

Dajte onda barem, kad ste angažirani na obrani Hrvatstva, zaletite se u Q, Patiku, Koktel, Oks, Downtown, itd., pa se tamo pobunite protiv provokacija puštanjem pjesama udovice najgoreg ratnog zločinca, i bivšeg vođe delija, ako niste znali, a vjerojatno jeste. Nekako mi se čini da je to puno veći problem za nacionalni identitet nego klinjo u dresu nekog košarkaša.
Iako je zadnji post poslan prije više od mjesec dana, član sam tek od prije par dana pa u tim trenucima nisam imao priliku reagirati. Mogu reći da se slažem sa većinom stvari koje si rekao i vidim po tome da smo odgajani u sličnom duhu i imamo slične svjetonazore ali ne mogu se složiti s tobom u jednoj stvari. Nije mi jasno zašto, unatoč tvom liberalnom i tolerantnom stavu, izdvajaš Kohortu kao isključivo negativan primjer. Pošto vidim da po prirodi nisi isključiv bilo bi dobro da se malo informiraš i o ostalim stvarima koje to "krdo, isprani mozgovi i sl." poduzima da bi ovaj grad učili ljepšim i ljude u njemu sretnijim. Ne znam jesi li upoznat s doniranjima krvi, uljepšavanja grada novim i prekrasnim grafitima, pomaganja legama s tribine i sl. Nedavno si imao primjer kada se pokušalo pomoći pripadniku suparničke navijačke skupine (BBB). Zato se prava vrijednost ljudi u Kohorti očituje u najtežim životnim situacijama kada regionalne i bilo koje druge "nesnošljivosti" padaju u drugi plan a veliča se nešto puno vrjednije a to je ljudsko dostojanstvo. I sam se osjećam pripadnikom Kohorte ali zbog toga ne proizlazi da sam automatski tabula rasa koja se povodi za masama zato što nema svoje ja. Pokušaj prepoznati i pozitivne stvari koje navijački život nosi, a koje pomažu u formiranju osobe od najranijih dana. U Gradskom vrtu možeš vidjeti sve više mladih dečkiju i cura koji na taj način pokazuju pripadnost i ljubav prema svom rodnom gradu bez nužnih negativnih konotacija i automatskog povezivanja s ovim ili onim režimima, ponašanjima i sl.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.08.2007. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka cast!

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: