Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



UFO 2007. - incidenti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2007. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja isto ne kuzim ali dobro mozd je tamo gluplje izgledalo haha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ovo je genijalno!! Jel čujete ovog iza što se dere?

A hoću i transkript monologa čovjeka s mikrofonom! Bit će to prvoklasni dramski tekst!

A tek ovih par klinaca-retarda koji su uskočili da se kao nešto potuku, pa se onda nisu potukli. Jadna li im majka!

Pa tko su ti ljudi? Zar je u Osijeku nestalo obvezno osnovno školovanje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, ne znam jeste čuli, eto malo pratim sport - pa da podijelim s vama.
Naime, naša nacionalna košarkaška vrsta U20 je napravila sranje u Turskoj.

Iako će svaki istinski navijač reći da živi za trenutak kad se tekma prekine, meni je nekako glupo jer su pederi osramotili i dres za koji igraju.
Srbijanci ih nasapunjali i to momački (do 13. minute gubili su valja 40 razlike) i onda je počela pičnjava.

Jebiga, ako se sad tako ponašaju, kako li će biti kasnije.
Pravi savez u svakoj demokratskoj državi bi kaznio sve igrače, a onoga who threw the first punch objesio na prvu krušku, izbrisao iz matice rođenih, prognao u Ognjenu zemlju...

Da sam ja bio blizu, doplatio bih ovim dječacima iz Novog Sada da mu bubrege odbiju.

Ne znam tko je pozvan da pravi reda, ali seljaci na ulici nisu. Kažem, dres od Divca naći ćeš na svakom 17. klincu u Borovu. Logično bi bilo da kao osviješteni i epski tipovi odete tamo malo praviti reda, a ne junačiti se na djetetu koje je sralo gaće dok je Divac srbovao.

Eto, hajd da vidim tu Kohortu koja će otići u 3 ujutro na ćevape u Borovo Selo.
A ja smijem, sam i kad hoću.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ovdje reply, 8, nemoj paliti vatru, kakvo pravljenje reda. Stanovnici Borova, Bože oprosti ako griješim, ionako nikad nisu odveć odisali inteligencijom, pa tamo nema velike pomoći.

Uostalom policija u Hrvatskoj pravi reda, koliko znam, i ne ponovilo se ništa drugo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 18:50 
Naslov:  Re: UFO 2007. - incidenti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Eto, hajd da vidim tu Kohortu koja će otići u 3 ujutro na ćevape u Borovo Selo.
A ja smijem, sam i kad hoću.

Pa ti si narodni heroj, možda da i tebi dignemo spomenik, ali u Borovu Selu da budeš među svojima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 18:58 
Naslov:  Re: UFO 2007. - incidenti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa ti si narodni heroj, možda da i tebi dignemo spomenik, ali u Borovu Selu da budeš među svojima.


A znao sam. Čuj, uvrijedio me nisi, a pogriješio jesi.
Btw., Borovo je Hrvatska pa sam i tamo, kao i na Lastovu, svoj na svome.

Jel to u redu: razbili klinca koji ima više mliječnih zubiju nego mu je ljeta, eto jer je nosio nekakvu majicu? Jel' bi bio toliko hrabar?

Kužiš, nije bitno što su mu nije odbio bubrege, šteta je učinjena. Dijete je došlo pokazati neki ples kurac-palac (ne razumijem se), a ovaj je umarširao kao da je oslobodio Knin i počeo mu kenjati.
Misliš li da bi se iste dvije individue mogle naći u obrnutim u logama s druge strane granice?
Siguran sam, ne.
Zato ti govorim, da mali ima nešto "protiv nas", ne bi dolazio među ljude nego bi tulio (kao što to čini snimatelj-gibon koji je vjerojatno kompi s izgrednikom, jer je mala vjerojatnost snimanja takvog događaja) u kavezu na nekoj utakmici i šarao grafite po hrvatskim kućama u NSu.
Ovo što se vidi iz ove snimke mogao bi proanalizirati bilo koji kriminalist i dignuti klince, ali u osječkoj PU su prezauzeti štićenjem osječkog mafijaškog poretka.

Prošle godine u jednoj zemlji (a nije Hrvatska) šećem po nekakvom vašaru, ima svega. Oš remen za traktor, bregastu za golfa jedinicu, dječje igračke u vidu pokemona, dječje igračke u vidu naoružanja, dječje igračke i vidu video igrica i navijačkih suvenira... I sjedi neki čiča na tronošcu, šilji neki kolac, u glavi mu tri zuba (odma sam zaključio o kome se radi) i prodaje slike Čiča Draže, Radovana Karadžića, Ratka Mladića...

Siguran sam u dvije stvari: da sam ga pomilovao, ustao više ne bi, a da sam mu iša govorio u glavi nema mozga da išta shvati.
Jednostavno sam pitao pošto Ratko, on je rekao 20... I eto. Pitao ja jel se mogu slikati iza štanda, kao da ja prodajem... Rekao da mogu. I jebiga, crkla mi bakterija od fotića.

Kužiš, jednostavno ne osjećam poriv da nasilu nekome nešto dokazujem. Samo se tu i tamo narugam budalama.

Ako sam manje Hrvat jer ne bacam kamenje na vozila s srpskih registracijama, onda ste vi u kurcu.
Mislim da jednoj turističkoj zemlji ne treba stanovništvo koje nije u stanju razvijati i unaprijeđivati taj turizam.


Zadnja promjena: 8; 29.06.2007. 19:26; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 19:23 
Naslov:  Re: UFO 2007. - incidenti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jel to u redu: razbili klinca koji ima više mliječnih zubiju nego mu je ljeta, eto jer je nosio nekakvu majicu? Jel' bi bio toliko hrabar?

Ako sam manje Hrvat jer ne bacam kamenje na vozila s srpskih registracijama, onda ste vi u kurcu.
Mislim da jednoj turističkoj zemlji ne treba stanovništvo koje nije u stanju razvijati i unaprijeđivati taj turizam.

Upleo si Kohortu u ovo iako dečko koji je skočio na binu nije u Kohorti, a i čak da je opet je besmisleno uplitanje cijele skupine, možda je čovjek i član Udruge ljubitelja čokolade.
Što se tiče razbijanja nekog ja ne znam o čemu pričaš jer na onom videu nema ni tučnjave.
A ne znam gdje si ovo izvukao o hrvatstvu i razbijanju vozila. Razbijen je hrvatski bus u Novom Sadu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 19:35 
Naslov:  Re: UFO 2007. - incidenti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Upleo si Kohortu u ovo iako dečko koji je skočio na binu nije u Kohorti, a i čak da je opet je besmisleno uplitanje cijele skupine, možda je čovjek i član Udruge ljubitelja čokolade.


Nisam, promaklo ti je. To je napisao netko drugi. Sad to više nije slučajnost.
Znaš, kad me već vučeš za jezik, u Višnjevcu na kraju jedne ulice kojom sva djeca idu u školu i iz škole stoji grafit: "SRBE NA VRBE".
Malo sam čačkao, nije mi trebalo dugo, napravio ga je lik, član Kohorte.
Ne znam jeste li vi doista tako oštećena zdravlja da vam treba održavati tribine: zašto je to mržnja loša, ali Kohorta se nije ogradila ni od LEpog i Denisa i njihove ustaške ulice kraj Sove, ni od ovakvih grafita kao što je u Višnjevcu.
U sred Doboja, na raskrižju za Tuzlu, ustaško U i Kohorta Osijek.
Dakle, priče o tome da nemate veze s tim možete objesiti mačku o rep, jer je kampanja postala i internacionalna.

Vjerojatno s obzirom da imaš vremena za komp i net, a zanimaju te i druge stvari osim urlikanja na stadionima i otvaranja piva zubima, pa apeliram na tvoju ljudsku pamet da shvatiš kako se rade loše stvari i osjek prikazuje u lošem svjetlu, a time se nanosi šteta, šteta i samo šteta.

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › A ne znam gdje si ovo izvukao o hrvatstvu i razbijanju vozila. Razbijen je hrvatski bus u Novom Sadu.


Vidi, da se iste stvari i jednaka retorika ne događaju u Hrvatskoj, ja bih se okladio da bi bilo službenih reakcija.
Ovako, osuđeni smo na tiraniju čobana koji znaju samo za kamen, žice, noževe, grafite i alkoholne delirije.
Jebiga, možda me ne kužiš, ja nikada nisam ima tu manijakalnu potrebu za pripadanjem skupini. Pa ne razumijem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kohorta se ogradila od denisa i ustaških znakovlja i to javno dva puta!To znam jer sam OSOBNO dao izjavu novinarima!
U Višnjevcu je natpis srbe na vrbe napisala skupina djece od nekih 12-14 godina i bili su u muriji na razgovoru jer ih je istaknuti član kohorte prijavio istoj!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 20:13 
Naslov:  Re: UFO 2007. - incidenti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Upleo si Kohortu u ovo iako dečko koji je skočio na binu nije u Kohorti, a i čak da je opet je besmisleno uplitanje cijele skupine, možda je čovjek i član Udruge ljubitelja čokolade.


Nisam, promaklo ti je. To je napisao netko drugi. Sad to više nije slučajnost.

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Eto, hajd da vidim tu Kohortu koja će otići u 3 ujutro na ćevape u Borovo Selo.
A ja smijem, sam i kad hoću.

Ovo sam valjda izmislio.

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Znaš, kad me već vučeš za jezik, u Višnjevcu na kraju jedne ulice kojom sva djeca idu u školu i iz škole stoji grafit: "SRBE NA VRBE".
Malo sam čačkao, nije mi trebalo dugo, napravio ga je lik, član Kohorte.
Ne znam jeste li vi doista tako oštećena zdravlja da vam treba održavati tribine: zašto je to mržnja loša, ali Kohorta se nije ogradila ni od LEpog i Denisa i njihove ustaške ulice kraj Sove, ni od ovakvih grafita kao što je u Višnjevcu.
U sred Doboja, na raskrižju za Tuzlu, ustaško U i Kohorta Osijek.
Dakle, priče o tome da nemate veze s tim možete objesiti mačku o rep, jer je kampanja postala i internacionalna.

Nije istina da se Udruga nije ogradila, Udruga se ogradila nekoliko puta od unakažavanja gradskih fasada, ako se ne varam, zadnji put poslije uništavanja fasade studentskog doma. I malom djetetu je jasno koliko je "teško" doći do autolaka pa su brojne fasade u gradu išarane svakakvim glupostima, ali ti ionako vidiš samo "Kohortine".
8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vjerojatno s obzirom da imaš vremena za komp i net, a zanimaju te i druge stvari osim urlikanja na stadionima i otvaranja piva zubima, pa apeliram na tvoju ljudsku pamet da shvatiš kako se rade loše stvari i osjek prikazuje u lošem svjetlu, a time se nanosi šteta, šteta i samo šteta.

Koliko se sjećam nedavno ti je upravo na ovom forumu pomogla jedna osoba što" urliče na stadionima i otvara pivo zubima". Pun si predrasuda, a iz ovog se vidi da navijačku scenu uopće ne poznaješ pa ne vidim nekog smisla u daljnoj raspravi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 21:05 
Naslov:  Re: UFO 2007. - incidenti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam ja bezveze otvorio topic "Ništa bez Kohorte".Šta god da se dogodi neki jedva čekaju da to pripišu Kohorti Very Happy Inače poznati "borci protiv predrasuda"... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vi mi govorite da niste svi isti, a ja vam govorim da to znam i da to nije problem.

Problem je što među vama ima štetočina.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2007. 21:22 
Naslov:  Re: UFO 2007. - incidenti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jel to u redu: razbili klinca koji ima više mliječnih zubiju nego mu je ljeta, eto jer je nosio nekakvu majicu? Jel' bi bio toliko hrabar?

Ako sam manje Hrvat jer ne bacam kamenje na vozila s srpskih registracijama, onda ste vi u kurcu.
Mislim da jednoj turističkoj zemlji ne treba stanovništvo koje nije u stanju razvijati i unaprijeđivati taj turizam.

Upleo si Kohortu u ovo iako dečko koji je skočio na binu nije u Kohorti, a i čak da je opet je besmisleno uplitanje cijele skupine, možda je čovjek i član Udruge ljubitelja čokolade.


Čekaj zar nisi ti u više navrata pljuvao po cijeloj Hrvatskoj policiji, zato što je neki pojedinac koji je možda bio na dužnosti ili nije napravio glupost, a sada kada neko iz Kohorte napravi sranje onda se vi ograđujete.
Lijepo Vam je neko predložio odite u OKS ili KjuKlub pa pravite sranja, uh pa to i drže kohortaši zar ne?
Ne bih se čudio da u majicama sa likom Thomsona (koji je gadni ustaša jer pjeva takve pjesme, veliki ratnik koji se za vrijeme rata Terenu nije približio i kojeg se svi Srbi boje jer je jednom stao na srpsku zastavu, iako je sa onom kosurdačom izgledao kao četnički vojvoda), idete na Turbofolk festivale.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DojaJa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2007. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
machor je napisao/la (Pogledaj post): › Eto seljačine iz kohorte osijek su se potrudile da na ljep način obilježe zadnji dan UFO-a dotični pušači kurca su napali djecu od kojih 17-18 godina iz Novog Sada(zato što je pican imo dres od divca iz sacramenta) i kamenovali kombi od Bugara,čvrsto podržava sanadera u tome da srednja škola bude obavezna pa vjerujem da će biti manje tih glupana kojima je osnovna plafon obrazovanja! Živio Glavaš!

Na tvoju veliku žalost nije ga napao nitko iz Kohorte, a što se tiče pušača kurca, o tome bi se dalo popričat, ali sumnjam da ti imaš muda srat dalje od foruma. Mogao bi se malo raspitat o Vladi Divcu, inače deklariranom četniku koji je eto jednom prilikom i gazio hrvatsku zastavu. Jučer je u Novom Sadu kamenovan jedan hrvatski bus, a i nekoliko Hrvata je napadnuto na parkiralištu u Inđiji, vjerojatno isto Kohortaši. Rolling Eyes

pa sta ako su oni idioti znaci trebamo biti i mi???ma super mi razmisljenje imas s 28 god!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2007. 3:14 
Naslov:  Re: UFO 2007. - incidenti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Čekaj zar nisi ti u više navrata pljuvao po cijeloj Hrvatskoj policiji, zato što je neki pojedinac koji je možda bio na dužnosti ili nije napravio glupost, a sada kada neko iz Kohorte napravi sranje onda se vi ograđujete.
Lijepo Vam je neko predložio odite u OKS ili KjuKlub pa pravite sranja, uh pa to i drže kohortaši zar ne?
Ne bih se čudio da u majicama sa likom Thomsona (koji je gadni ustaša jer pjeva takve pjesme, veliki ratnik koji se za vrijeme rata Terenu nije približio i kojeg se svi Srbi boje jer je jednom stao na srpsku zastavu, iako je sa onom kosurdačom izgledao kao četnički vojvoda), idete na Turbofolk festivale.

Znam da te jako jebe što taj dečko nije u Kohorti jer inače ne bi "previdio" da je ovdje već deset puta napisano da dečko nije u Kohorti pa nema ni razloga za ograđivanje. Ljudi koji drže Oks i Q isto tako nisu u Kohorti. Koliko baljezgarija u jednom postu. Jebena je opcija "quote" pa bi mogao citirat gdje sam ja to pljuvao cijelu hrvatsku policiju. Pola Hrvatske je u Kohorti jer tko bi drugi punio Thompsonove koncerte i narodnjačke klubove po cijeloj Hrvatskoj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: