Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Obnova Reisnerove počela sječom 111 stabala jasena

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.06.2007. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac je napisao/la: ›
a ja iz vrlo bliskih izvora budućih investitora znam da će se na mjestu šibicare (jednog dijela) gradit stambeno poslovni prostor!! Kontam da to zato rade!
Lega,to ti je bilo u novinama prije godinu dana!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.06.2007. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Blofeld"]
kobac je napisao/la: ›
a ja iz vrlo bliskih izvora budućih investitora znam da će se na mjestu šibicare (jednog dijela) gradit stambeno poslovni prostor!! Kontam da to zato rade!


Stambeno-poslovni prostor kao zamjena za najstariju tvornicu žigica u Europi i nedavno jedinu do Švedske, te nekoliko stotina radnih mjesta. Priča ovog puta ima samo jednog negativca, a ime mu je poznato.

Još malo pa će stanova biti za milijunski grad, a poslovnih prostora za trgovačke centre barem za 5-milijunski. Ili oni znaju nešto što mi ne znamo (možda se u Osijek slijedeće godine useljava 200.000 ljudi, vjerojatno Kineza).

Beton beton samo beton
[/quotPa mozda i hoce!! Ne bi gradili da ljudi ne kupuju!Kada ih ne budu vise gradili to znaci da ih ne traze!!! Eto!!! Zakon ponude i potraznje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2007. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hoće li napraviti i biciklističku?

i nadam se da će staviti koju kantu za smeće, a ne kao u divaltovoj gdje nema ni jedna

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hogar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.06.2007. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koji je kriterij imenovanja gradskih vijećnika ?

Da li netko od vas zna ?

Oni trebaju dići ruku za ili protiv nečega ?

Jedan od vijećnika je to postao nedavno, a došao upravo iz Vodovoda (Željko Lijić)
Da li će on dići ruku za ili protiv investicija vodovoda ?

Drugi od njih je iz Hrvatskih cesta (Josip Škorić)
Da li će on dići ruku za ili protiv investicija Hrvatskih cesta ?

Ostali da ne pričam ...

Pitanje je kako je moguće da Gradski vijećnici budu iz javnih poduzeća i upravljaju investicijama gradske-naše imovine?
Navodno to je časni i volonterski rad...
Koja bi to budala povjerovala ?
Koliko je 10 % od 10 milijuna kuna ?
Ljudi to su naši novci !!!
Pozivam USKOK i sve slične institucije pravne države da provjeri imovinu Matkovića, Đapića, Tone Papića, Šišljagića, Željka Mandića, Josipa Škorića, ...i komparira ih sa njihovim osobnim dohocima. A kako su stekli DIPLOME to svi znaju.
Đapić je za njih amater.

Svi trebaju završiti u zatvorima sa oduzetom
privatnom imovinom bez mogućnosti pomilovanja...

Neka već jednom profunkcionira pravna država
na lokalnom nivou...

_________________
važno je sudjelovati ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DojaJa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2007. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma SRAMOTA!!!! da sijeku svo drveće i ovo malo ljepote što je iz dana u dan manje!!pogledajte šta su samo napravili od vinkovačke!ta drveća su stara desecima godina i onda dođe par .. da ne kažem šta .. i posijeku ih hladno...ne razumijem te stanare zašto se ne bune i hladno to dopuštaju......uh......!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.06.2007. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kažu da će zasaditi bagreme.....ima da im pjevušim kroz prozor.E MOJ BAGREMEEEEEEEEEE

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2007. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tak vam i treba budale jedne kad vam je đapič "magistar" gradonačelnik!


sramota!

no nema veze, glavno da se iz osijeka organizirano ide na thompsonov koncert

_________________
If you're afraid, well rise above
I only hurt the ones I love

Only the one that hurts you can make you feel better
Only the one that inflicts pain can take it away
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2007. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DojaJa je napisao/la (Pogledaj post): › ma SRAMOTA!!!! da sijeku svo drveće i ovo malo ljepote što je iz dana u dan manje!!pogledajte šta su samo napravili od vinkovačke!ta drveća su stara desecima godina i onda dođe par .. da ne kažem šta .. i posijeku ih hladno...ne razumijem te stanare zašto se ne bune i hladno to dopuštaju......uh......!

da li si u zadnje vrijeme prolazio tom ulicom i pogledao to drveće?
i drvo ima svoj vjek trajanja!
u divatovoj je posađeno novo drveće, a to što mu vilenjaci ne pjevaju pa ne raste 2 metra godišnje je već drugi problem. u vinkovačkoj nije posađeno novo jer treba dovršiti cestu.
pri tome ne branim i ne zagovaram ni jednu političku opciju već iznosim činjenice!
i ponekad mislim da je iskrivljeno mišljenje u hrvata da su svi političari gamad i lopine. to je jednostavno nemoguće!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DojaJa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2007. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la: ›
DojaJa je napisao/la (Pogledaj post): › ma SRAMOTA!!!! da sijeku svo drveće i ovo malo ljepote što je iz dana u dan manje!!pogledajte šta su samo napravili od vinkovačke!ta drveća su stara desecima godina i onda dođe par .. da ne kažem šta .. i posijeku ih hladno...ne razumijem te stanare zašto se ne bune i hladno to dopuštaju......uh......!

da li si u zadnje vrijeme prolazio tom ulicom i pogledao to drveće?
i drvo ima svoj vjek trajanja!
u divatovoj je posađeno novo drveće, a to što mu vilenjaci ne pjevaju pa ne raste 2 metra godišnje je već drugi problem. u vinkovačkoj nije posađeno novo jer treba dovršiti cestu.
pri tome ne branim i ne zagovaram ni jednu političku opciju već iznosim činjenice!
i ponekad mislim da je iskrivljeno mišljenje u hrvata da su svi političari gamad i lopine. to je jednostavno nemoguće!

nije mi jos jasno jel sprdas sebe ili nas??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2007. 8:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jasno je građanima da se radi nova infrastruktura, ali ne iz potrebe što je grad toliko zabrinut za pucanje i otkazivanje postojeće već hoće osigurati novu infrastrukturu novom stambeno- poslovnom objektu. Stanovi sigurno neće biti gradski, već će raditi privatnici. O tome vam mogu posvjedočiti stanovnici Gundulićeve čije bašće graniče sa desnom stranom Reisnerove (gledajući od kružnog). Već su ih prije godinu dana oblijetali da daju suglasnost investitorima izgradnje novih stanova da prozori budućeg objekta mogu gledati u njihovo dvorište. Kad privatni investitori plate sve potrebite komunalije, ovo je posao besple, a tako se to u Osijeku neprestano radi i proračun je pun a grad izgleda kao veš na štriku, malo gaće malo deka. Gdje su nestali oni hučni i bučni ZELENI, smatraju li i oni kako je sve drveće istovremeno u Osijeku bolesno i staro ili i drveće reagira na stres od dolaska HSP-a u ovaj nesretni grad?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hogar je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pozivam USKOK i sve slične institucije pravne države da provjeri imovinu Matkovića, Đapića, Tone Papića, Šišljagića, Željka Mandića, Josipa Škorića, ...i komparira ih sa njihovim osobnim dohocima. A kako su stekli DIPLOME to svi znaju.
Đapić je za njih amater.

Svi trebaju završiti u zatvorima sa oduzetom
privatnom imovinom bez mogućnosti pomilovanja...

Neka već jednom profunkcionira pravna država
na lokalnom nivou...
Zaboravio sai na imovinu Kramarića, Benašića (posebno) i ostatka ekipe. Iznenadio bi se...

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hogar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.06.2007. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Draga Divo Zeleni su davno kupljeni ...
Ne daj bože da ti posječeš neku trulu grančicu.
Završila bi na CNN-u, zatim u zatvoru ...
Neki mogu odjednom i cijelu šumu posjeći, pa ni glasa čuti...

_________________
važno je sudjelovati ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hogar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.06.2007. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock, nisam ih zaboravio to se odnosi i na
njih u istoj mjeri samo nisam naveo sva imena, nego sam ostavio ... jer popis ne bi stao na cijeli forum. Kramarić više ne može niti kosu oprati
sam, nego svako jutro ide kod frizera prati kosu.
Tko si to još može priuštiti. Vjerojatno ima veliki popust ...

_________________
važno je sudjelovati ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hogar je napisao/la (Pogledaj post): › Jeff Murdock, nisam ih zaboravio to se odnosi i na
njih u istoj mjeri samo nisam naveo sva imena, nego sam ostavio ... jer popis ne bi stao na cijeli forum. Kramarić više ne može niti kosu oprati
sam, nego svako jutro ide kod frizera prati kosu.
Tko si to još može priuštiti. Vjerojatno ima veliki popust ...

Samo sam htio napomenuti da je sve to ista ekipa, bez obzira na stranačke boje.
Kad je novac u pitanju, nekako politička ideologija pada u drugi plan Rolling Eyes

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sikki
Offline
Avatar

Ukupno postova: 210
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već vidim kako će ulica izgledati. Kao i Divaltova i Vinkovačka. Maksimalno će smanjiti parkirna mjesta, učiniti ulicu još jednom gradskom glupošću, a ne napraviti ju funkcionalnom kako bi trebalo biti.
Treba cijeli grad učiniti pješačkom zonoma ,promet i parking preusmjeriti oko grada. Parking neka bude, recimo, u Nemetinu ili recimo na poligonu C. Taj prostor ionako zjapi. Malo šljunka i eto parkinga.

Nekada je Osijek dobivao nagrade za najzeleniji grad, a danas bi mogao dobiti za najsivlji.

A mi Osječani smo glupi građani koji seru, negoduju i puštaju da se radi kako god. Svak grabi di stigne, a mi plaćamo sve veće komunalije i ostala sranja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: