Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



jel kuhate?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nakaradni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Lokacija: Abu-al Urhum
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.08.2005. 14:26 
Naslov:  Re: jel kuhate?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

priznajem da sam sposoban samo "kuhat" sendviče... i to isključivo sebi

_________________
oprostite.... nije bilo namjerno Crying or Very sad Embarassed Shocked
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2005. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gdje su nestale čokoladne kokice i one s okusom sira iz trgovina? jel kuharica otišla u penziju? ne možeš to kod kuće tako dobro reproducirati.
hvata me nostalgija.

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2005. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

D je napisao/la (Pogledaj post): › gdje su nestale čokoladne kokice i one s okusom sira iz trgovina? jel kuharica otišla u penziju? ne možeš to kod kuće tako dobro reproducirati.
hvata me nostalgija.

Probaj rastopiti neki jači sir (livanjski ili gorgonzolu) u mlijeku i umačeš kokice u taj umak, bude još bolje Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sasha
Post Postano: 17.08.2005. 8:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
noj u bemveu je napisao/la (Pogledaj post): ›
ja se u kuhinji osjećam ko slon u staklani
Rolling Eyes


A nista, ti se onda nadaj da ces naci neku papcinu kojom ces moci upravljati i koja ce kuhati i prati za tebe dok ti budes turpijala nokte i zavijala uvojke u viklere.

Ne kontam kako ljudi (nije bitan spol) ne svladaju osnove kuhanja, ono, da ne krepaju od gladi barem. Jebeni gotovani i gotovanke!


I hear you- ustvari, mnogi se danas drže kao da je kuhanje f... sveto pismo. pa i pitanje: jel kuhate? se nekad podrazumijevalo...

Leteći- selo! To je odgovor na tvoje pitanje. Vjerujem da u selima, pa i u onim bliže Osijeku, ima cura koje su utrenirane u kuhanje, a ipak su dovoljno normalne da ne budu seljanke (ev ti jedna takva upravo pokušava neš' dokaz't!Smile))

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2005. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Sasha, heh, ne znam koliko si ironicna u svojim recenicama, ali nije dovoljno samo da nije seljanka (u uzem smislu te rijeci) koja voli razbacivati djubrivo i slusati muza, vec da moze i koju ecenicu sloziti a da ne cita s vrece sjemenskog kukuruza ili hrane za pilice.

;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.08.2005. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oduvijek su oni koji su se dicili pametnim zenama u kuci jeli - govna... a ni oni koji su imali veeeelike kuharice nisu bolje prosli (bar u prvim godinama zajedničkog zivota)
Sve u svemu ja sam za nesto sto se zove zajednistvo,ljubav i postovanje i sve to nek je uzajamno!!! to hrani i gladnu dusu i um i tijelo!!!

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sasha
Post Postano: 18.08.2005. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heh, nije ironija: razlikujemo seljake (ljude koji žive na selu!) i seljačine (ljudi koji ne žive nužno na selu, ali zbog svog primitivnog načina razmišljanja kao da pristižu iz neke primitivnije sredine!). e sad, ne znam jesam li bila dovoljno jasna u pronalaženju ženskih ekvivalenata: seljanka je djevojka koja živi na selu, a seljančura djevojka koja zbog svojih primitivnih itd.

Ne znam zašto, ali mi se čini da impliciraš da su sve seljanke istodobno i seljančure, a da su one koje seljančure nisu, na selu tek iznimke (budi uvjeren da ako je tako, da se gadno varaš, nasreću. Osječki "gradski"mentalitet jako ne volim, i doživjela sam svoj share šprdanja zbog toga odakle dolazim, kao f... provincijalci u metropoli... Pa sam malo, jel, osjetljiva...)

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2005. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sasha, ok, trebali smo odmah reci o kakvim se seljankama radi.

Ne mislim da su sve ribe na selu seljancure, a i uvjerih se u suprotno. Medjutim, i ribe sa sela koje nisu seljancure, mogu biti mirne, povucene i smatrati da je svrha njihovog zivota udovoljavanje muzjacima.

A takav stav me bas i ne privlaci. Kontam da bi bilo zanimlljivo provesti par dana lezeci i toveci se u dekadenciji, ali radje bih neku s kojom bih mogao i popricati dok me hrani bobicama grozdja i dok zajedno ispijamo nektar.

Btw. iz kojeg si sela? ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2005. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

D je napisao/la (Pogledaj post): › gdje su nestale čokoladne kokice i one s okusom sira iz trgovina? jel kuharica otišla u penziju? ne možeš to kod kuće tako dobro reproducirati.
hvata me nostalgija.


E neš vjerovat sister mi dala microwave popcorn cheese taste. osijek031.com smile
Samo da mi javi gdje ih je kupila

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2005. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteći- selo! To je odgovor na tvoje pitanje. Vjerujem da u selima, pa i u onim bliže Osijeku, ima cura koje su utrenirane u kuhanje, a ipak su dovoljno normalne da ne budu seljanke (ev ti jedna takva upravo pokušava neš' dokaz't!Smile))


Oprosti, ali ne mogu ovo previdjeti. Ima u gradu itekako curki koje vole prčkati po kuhinji, kojima ne uspijeva možda sarma, kelj i kupus, ali izvrsno peku kolače i kojekakve talijansko-meksičko-indijsko-kineske i ine delicije...
Mogu ti reći da u "gradskoj" kuhinji ponekad samo različito rezanje (i začinjavanje) obične piletine djeluje da ispadneš kuharica i pol i to baš u inat tradicionalnom seoskom pilećem pečenju koje sve manje volimo jer ga se nalazi i u Getrou za 19 Kn. Sad
Mislim da tvrdnja kako su na selu curke istreniranije u kuhanje, sve više i češće pada u vodu... Sve ti je to stvar volje i talenta. ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinka7
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2005. 8:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E neš vjerovat sister mi dala microwave popcorn cheese taste. osijek031.com smile
Samo da mi javi gdje ih je kupila
[/quote]


Ima ih u Konzumu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2005. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tinka7 je napisao/la (Pogledaj post): ›
E neš vjerovat sister mi dala microwave popcorn cheese taste. osijek031.com smile
Samo da mi javi gdje ih je kupila



Ima ih u Konzumu
[/quote]
mmmm. probala sam kokice s maslacem i takoder su njam.
sve me ovo podsjeća na vic: vraća se muž s posla i zatekne mladu suprugu svu očajnu. - što je bilo? - mačka ti je pojela večeru, a tako sam se trudila. - ma nema veze, kupit ćemo novu mačku!

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2005. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja znam napraviti hladnu salatu s tunjevinom Smile i super je Wink ako koordiniram napore s ixiom, imamo ručak Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2005. 14:18 
Naslov:  Re: jel kuhate?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e danas lazanje na repertoaru. njami

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iawgoM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 222
Lokacija: The Restaurant at the End of the Universe
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2005. 0:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
E neš vjerovat sister mi dala microwave popcorn cheese taste. osijek031.com smile
Samo da mi javi gdje ih je kupila


to ja redovno mlatim Smile imas za kupit gdje hoces...ja obicno u billi ili u konzumu na sjenjaku kupim...i bolje su mi cheese od butter taste-a...samo sto cijela zgrada zna kad sam ih pravio hehe..smrdiiiiiiii osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ {: : : n0 tHiNk3r b3hiNd tH@ tH0uGht : : :} ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: