Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



--- Sanader izviždan na koncertu Ellingtona? ---

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2007. 15:18 
Naslov:  --- Sanader izviždan na koncertu Ellingtona? ---
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neslužbeno sam doznao slijedeće vijesti.

Na kocerta orkestra Duke Ellingtona došli su najprije Đapić, Bubalo i Šišljagić.
Potom je pristigla ekipa iz Vlade, na čelu sa Sanaderom. Na big screenu se moglo vidjeti kako Đapić, Bubalo i Šišljagić burnim pljeskom pozdravljaju dolazak Sanadera.

U svom govoru Sanader je, navodno, rekao slijedeće: "Hrvatska se branila na Dunavu kod Vukovara, na Dravi kod Osijeka i na Savi kod Zagreba".

Gotovo cijela publika reagirala je urlanjem i gromoglasnim zvižducima.

Molim forumaše da potvrde ili demantiraju ovu informaciju, ako su bili na koncertu.

U svakom slučaju, izjava je skandalozna i vrijeđa građane Sl. Broda, Siska, itd., a posredno i sve građane gradova koji su bili u centru ratnih zbivanja. No zanimljivija je reakcija publike.

Da li su u pravu oni koji tvrde da građani mirno šute, ili se nešto počelo mijenjati? Je li građanima "prekipjelo"? Podsjećam, nisu tada ni znali da će se poslije sastančiti u hotelu Osijek, odnosno izdati naivne ljude koji su vjerovali u nekakav inat i ovce za šišanje. Iskreno ne sjećam se događaja u Hrvatskoj u zadnje vrijeme na kojemu su izviždani premijer zajedno s lokalnom vlašću, i to od, ruku na srce, nešto obrazovanijeg dijela građana. Da li se ipak nešto mijenja?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2007. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mijenja se.
Ljudi žele promjenu, ali ne znaju kakvu, a i izbor im je očajan.
Inače, sve ti je po starom. Generacije koje su srale gaće i jele pačja govna bore se kukom i motikom da se čuje njihov glas i da nametnu svoje "činjenice".

"Sad ću vam ja reći kako je bilo."

Više bih volio kad bi se pojavio netko tko bi rekao: "Sad ću vam ja reći kako će biti."

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2007. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo je tako, samo mislim da je rekao "Kako se Hrvatska branila u Osijeku na Dravi, tako se branila i u Vukovaru na Dunavu i u Zagrebu na Savi."

Da, gafcina do jaja... mislio sam da ce nakon toga poceti omeksavati ti izjavu, ali kad je vidio reakciju publike, rekao je nesto "Da, stvarno, bla-bla" - sasvim neuvjerljivo i nedovoljno da ispere gorak okus izrecenog gafa.

Nadam se da netko ima snimku ovoga.

Reakcija publike je bila jaca sto je publika bila udaljenija od pozornice. Oni u prvim redovima ("Zasluznici") su sutili, a zvizduci i "buuukanje" je dolazilo straga.

Bitno je napomenuti da ovo nema veze sa Sl.Brodom jer ti ocito nedostaje informacija da je prije toga rekao recenicu "Danas sam bio u tri grada: Vukovaru, Osijeku i Zagrebu." Dakle, ono gore je bilo nadovezivanje, izjava nije pala iz vedra neba.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2007. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ako baš hoćete, ja se sa Sanaderom slažem. Rat se vodio iz Zagreba. Ne treba biti budala i misliti da se je bilo tko odlučivao o svojoj sudbini bez poudignutog ili spuštenog palca na najvišj razini.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2007. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....a što drugo ocekivati od sanadera.....kao da su mu sve ostale izjave manje smiješne....samo što ne postoji mugucnost da se cuje zviždanje iz pozadine kad daje izjavu na tv-u......Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2007. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo izviždan?! pa imao je srećeSmile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2007. 14:58 
Naslov:  Re: --- Sanader izviždan na koncertu Ellingtona? ---
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uzeo je valjda Kirinov govor Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: