Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



"Najvece" cajke

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2007. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
"pogledati" i "gledati" u ovom kontekstu u kojem pričamo imaju različita značenja, baš kao i "poslušati" i "slušati", odnosno "čuti".

i ja sam čuo neke cajke nekada, ali to ne znači da ih slušam. također, ako netko pogleda neku predstavu, ne znači da ih inače gleda ili voli.


Stvarno bi bilo naivno pomisliti da osoba kojoj je posao kultura ne zalazi u kazalista i gleda predstave...

Ja eto idem na cajke jednako redovito kao sto i idem u kazaliste... Niti jednog niti drugog nisam fun...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2007. 10:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Stvarno bi bilo naivno pomisliti da osoba kojoj je posao kultura ne zalazi u kazalista i gleda predstave...

možda ih gleda samo zbog profesionalne deformacije, odnosno, da vidi kako je netko drugi odigrao neki lik i slično, a ne vidi i ne doživljava djelo u cjelini. jasno, ne znam puno o dotičnoj, ovdje samo spekuliram o mogućnostima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2007. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vrlo maštovita koreografija, baš kakva i priliči "pjesmi".

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2007. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Rajnus je napisao/la: ›
Stvarno bi bilo naivno pomisliti da osoba kojoj je posao kultura ne zalazi u kazalista i gleda predstave...

možda ih gleda samo zbog profesionalne deformacije, odnosno, da vidi kako je netko drugi odigrao neki lik i slično, a ne vidi i ne doživljava djelo u cjelini. jasno, ne znam puno o dotičnoj, ovdje samo spekuliram o mogućnostima.
Lupate gluposti,pa to je strašno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2007. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
Rajnus je napisao/la: ›
Stvarno bi bilo naivno pomisliti da osoba kojoj je posao kultura ne zalazi u kazalista i gleda predstave...

možda ih gleda samo zbog profesionalne deformacije, odnosno, da vidi kako je netko drugi odigrao neki lik i slično, a ne vidi i ne doživljava djelo u cjelini. jasno, ne znam puno o dotičnoj, ovdje samo spekuliram o mogućnostima.


Da, naravno kao i vecina Hrvatske...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2007. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
Lupate gluposti,pa to je strašno!

prosvijetli nas, pa kaži nešto pametno, za razliku od ove potpuno nepotkrijepljene izjave.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2007. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma suludo je uopće komentirati bilo šta,ja sam ovdje samo usput pa nešto usput i odtipkam:) ako bi se sad uhvatila objašnjenja što sam smatrala pod lupanje gluposti,neminovno bi ova tema otišla u krivu stranu...a nije ni vrijeme ni mjesto,za velike rasprave:) btw. nek' se ljudi vesele,svatko sluša ono što mu godi,netko Vivaldia,netko Nedu Ukraden:)jbga.nije za zamjeriti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.06.2007. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › ...mogu ih slušati jedino kad sam pijana i kada se sprdam s nekim...


A to prije nego odes na Thompsonov koncert ili u povratku?


na thompsonovom koncertu.....u štiklicama,dopičnjaku i ajmo to nazvati topiću...dok svi pjevaju čavoglave ja udaram po onoj udri mujo u tarabu osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2007. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
ma suludo je uopće komentirati bilo šta,ja sam ovdje samo usput pa nešto usput i odtipkam:) ako bi se sad uhvatila objašnjenja što sam smatrala pod lupanje gluposti,neminovno bi ova tema otišla u krivu stranu...a nije ni vrijeme ni mjesto,za velike rasprave:) btw. nek' se ljudi vesele,svatko sluša ono što mu godi,netko Vivaldia,netko Nedu Ukraden:)jbga.nije za zamjeriti...

ako je argument dobar, nema krivih strana, vremena, ni mjesta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2007. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobar bi značio da je relevantan,logičan i potkrijepljen dokazima... ovdje samo mogu iznositi svoje mišljenje nasuprot tuđeg,jer za proces argumentiranja nemam vremena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2007. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
dobar bi značio da je relevantan,logičan i potkrijepljen dokazima... ovdje samo mogu iznositi svoje mišljenje nasuprot tuđeg,jer za proces argumentiranja nemam vremena.

da, ali mišljenje "sve je to glupost" bez ikakvog objašnjenja nimalo ne pridonosi kvalitetnoj raspravi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2007. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zašto je tebi bitno moje mišljenje? "lupate gluposti",jednostavno je značilo da se meni ne da puno objašnjavati i da se ne slažem sa njihovim mišljenjem(gore navedenih izjava ispod koje sam se nadopisala)... moja osobna paradigma nije bitna u ovoj raspravi,na zadanu temu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.06.2007. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="poison girl"]
evo pjesmice(bolje spota) zbog koje su mnogi moji frendovi prešli na cajke...

pratite crnu plesačicu

pokušao sam, moram priznati, ali pogled mi klizi na onu u bijelom, kakva guza, glatka, zaobljena, malo tamna, gad demet, svršit ću.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2007. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
a zašto je tebi bitno moje mišljenje? "lupate gluposti",jednostavno je značilo da se meni ne da puno objašnjavati i da se ne slažem sa njihovim mišljenjem(gore navedenih izjava ispod koje sam se nadopisala)... moja osobna paradigma nije bitna u ovoj raspravi,na zadanu temu.

samo kreten ima zacementirano mišljenje koje ni dobar argument ne može poljuljati, dovesti u pitanje cjelinu ili njen dio, dovoljno da se zamislimo nad tim. ja sam iznosio svoje mišljenje o situaciji, rajnus svoje, a kad si ti citirala obojicu i dodala komentar: "Lupate gluposti,pa to je strašno!", to mi je zvučalo kao da znaš nešto više o tome, kao da možeš dodati nešto na moju vagu "ZA i PROTIV nečega", koja stalno nešto važe (mada je kod nekih stvari previše toga na jednoj od strana, ali je to nebitno). međutim, zasad je od jednog komentara koji je obećavao ostao samo komentar. loš i nedovoljan, sam po sebi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2007. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da se njen komentar nije odnosio i na mene Smile

Poanta jest da u Qu nema celavih majmuna sa lancima, sanera, mutnih likova i slicnih stereotipa. Nema tucnjave niti razbijanja ili nekih slicnih ekscesa.Tamo je barem pola ljudi koji studiraju ili su zavrsili fakultete tako da pozivanje na primitivizam ili neskolovanost nema smisla. Ukus i tako nema veze sa naobrazbom i inteligencijom.

Vecina ljudi ukljucujuci i mene ide tamo zato sto je tamo zezanje. Svaka cast ostalim mjestima ali tamo je veselo i zajebancija do besvijesti... Tamo trijezan ne mogu biti ni pod razno. Ako moram birati dosadno sjedenje na terasu kafica i gledanje jedni drugih i veselje u Qu... Ja biram Q.

Iste te ljude mozes vidjeti i u westu na yu rocku, na koncertima i gdje sve ne... Svatko nek se veseli na svoj nacin.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: