Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dokkica: Nagradni kreativni natječaj "Moj tata i ja"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65676
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2020. 9:06 
Naslov:  Dokkica: Nagradni kreativni natječaj "Moj tata i ja"
19.06.2020. 18:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dječji kreativni centar „DOKKICA“ poziva djecu u dobi od 7 do 14 godina na uključivanje u nagradni kreativni natječaj „Moj tata i ja“ čiji je cilj kroz dječje likovno i literarno stvaralaštvo predstaviti aktivnu ulogu oca u obitelji i životu djeteta. Natječaj je dio projekta promocije aktivne uloge oca u obitelji i odgoju djece „I tata je važan“ koji Dokkica provodi uz financijsku podršku Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Djeca mogu sudjelovati s likovnim ili literarnim radom u kojemu će slobodnom tehnikom prikazati tatu i sebe u nekoj od najdražih aktivnosti ili napisati priču ili pjesmu o tati. Rad je potrebno donijeti ili poslati na adresu Dječjeg kreativnog centra „DOKKICA“, Otokara Keršovanija 4, Osijek ili poslati na e-mail udruga.dokkica[at]gmail[dot]com.

Kreativni stručni tim 16. lipnja 2020., odabrati će 3 najkreativnija likovna i 3 najkreativnija literarna rada. Autori najkreativnijih radova bit će nagrađeni na javnom događaju obilježavanja Međunarodnog dana očeva, 19. lipnja 2020., u Dokkici u 18 sati.

Nagrade:
Poklon bon Waldinger „Ručak za tatu i mene!“
Poklon bon restorana Karaka „Vodim tatu na pizzu!“
Poklon bon Kina Urania „Tata i ja na filmskoj večeri!“
Poklon bon Muzeja likovnih umjetnosti „Tata nas vodi u Muzej!“
Poklon bon frizerskog salona Mirror "Šišanac za mene i tatu!"
Pokloni Školske knjige i nagrade iznenađenja.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: