Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



aaaaaaaaaaaa PLIVANJE ???????

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
xg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.06.2007. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda hoćeizgraditi bazen u svom dvorištu..i pa nas pita jel se isplati..i jel će moći plivati u njemu???možda jednog dana srušiti svjetski rekord...
bože ovo ništa nema smisla...tako je smiješno osijek031.com smile[/quote]


Toliko o prigovoru na moj pravopis Rolling Eyes Embarassed Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.06.2007. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

xg je napisao/la: ›
Tzv. pjesnik je htio reci kao bi ovom gradu trebao 50m bazen, ali glavni - inace ljudi na vlasti (za zbunjene) samo pricaju o tome. I sad moje pitanje vama je da li to vas tangira uopce, tj. je li vam to od neke važnosti da Osijek ima takvo nesto.


Treba pravi olimpijac, ja sam za! Ova kadice preplivam u dva zamaha ionako... Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.06.2007. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

xg je napisao/la: ›
Možda hoćeizgraditi bazen u svom dvorištu..i pa nas pita jel se isplati..i jel će moći plivati u njemu???možda jednog dana srušiti svjetski rekord...
bože ovo ništa nema smisla...tako je smiješno osijek031.com smile



Toliko o prigovoru na moj pravopis Rolling Eyes Embarassed Shocked
[/quote]

ok..ali moje ipak ima logike za razliku od tvojeg osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
xg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.06.2007. 15:50 
Naslov:  Re: aaaaaaaaaaaa PLIVANJE ???????
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neki ljudi su toliko nabrijani osijek031.com smile , a moj cilj je bio samo pitati vas koliko vam je u interesu da ovaj grad dobije 50m bazen - normalan. osijek031.com smile


I zahvaljujem ljudima koji su dali pozitivan (ili negativan) odgovor. osijek031.com smile


osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.06.2007. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

xg je napisao/la: ›
Neki ljudi su toliko nabrijani osijek031.com smile , a moj cilj je bio samo pitati vas koliko vam je u interesu da ovaj grad dobije 50m bazen - normalan. osijek031.com smile


I zahvaljujem ljudima koji su dali pozitivan (ili negativan) odgovor. osijek031.com smile


osijek031.com smile


ma ok ok legice,shvatili smo bit svega...neka nama još deset takvih bazena....meni bi odgovaralo da se sredi onaj prostor kod getroa,imamo igralište za odbojku i boćanje osijek031.com smile ...i dječje igralište...tamo bi bilo dobro još neki bazen i da se onaj bajer zatrpa....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
xg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2007. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
xg je napisao/la: ›
Neki ljudi su toliko nabrijani osijek031.com smile , a moj cilj je bio samo pitati vas koliko vam je u interesu da ovaj grad dobije 50m bazen - normalan. osijek031.com smile


I zahvaljujem ljudima koji su dali pozitivan (ili negativan) odgovor. osijek031.com smile


osijek031.com smile


ma ok ok legice,shvatili smo bit svega...neka nama još deset takvih bazena....meni bi odgovaralo da se sredi onaj prostor kod getroa,imamo igralište za odbojku i boćanje osijek031.com smile ...i dječje igralište...tamo bi bilo dobro još neki bazen i da se onaj bajer zatrpa....




Cool osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: