Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MUTANT ILI...?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2007. 12:46 
Naslov:  Re: MUTANT ILI...?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto nam gradonačelnika u mladim danima Smile



djapic.JPG
 Opis:
 Veličina:  238.29 KB
 Pogledano:  129 put(a)

djapic.JPG



_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Po ovom pitanju moram odati priznanje Đapiću i nikako se ne mogu složiti sa vašim ismijavanjem u vezi njegovog izgleda u dresu. Čovjek je obukao dres i zaigrao basket unatoč tome što je znao da će biti predmet ismijavanja ovih ili onih. Svaka mu čast na hrabrosti! Mislim da je to svojevrsna poruka svima koji imaju problema sa prekomjernom težinom(pa i meni-117kg). Čovjek je poručio nek ljudi izađu van, nek se bave sportom bez obzira kako izgledaju u sportskoj odjeći. Ako može on kao gradonačelnik, možemo i mi. To je moje mišljenje i zbog toga mu odajem priznanje!

Ako je to poruka onda nećeš brzo skinut kile jer jednom u 100 godina obući dres i odigrat par minuta košarke i nije baš nešto. Činjenica je da se čovjek bavi sportom samo sjedeći u čelništvu rukometnog kluba i čini mi se da je još netko spomenuo padobranstvo, u nogometnom klubu nije ni sjedio, vodio se samo na papiru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kladim se da je dobijao cuske iza uha osijek031.com smile

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Po ovom pitanju moram odati priznanje Đapiću i nikako se ne mogu složiti sa vašim ismijavanjem u vezi njegovog izgleda u dresu. Čovjek je obukao dres i zaigrao basket unatoč tome što je znao da će biti predmet ismijavanja ovih ili onih. Svaka mu čast na hrabrosti! Mislim da je to svojevrsna poruka svima koji imaju problema sa prekomjernom težinom(pa i meni-117kg). Čovjek je poručio nek ljudi izađu van, nek se bave sportom bez obzira kako izgledaju u sportskoj odjeći. Ako može on kao gradonačelnik, možemo i mi. To je moje mišljenje i zbog toga mu odajem priznanje!

Ako je to poruka onda nećeš brzo skinut kile jer jednom u 100 godina obući dres i odigrat par minuta košarke i nije baš nešto. Činjenica je da se čovjek bavi sportom samo sjedeći u čelništvu rukometnog kluba i čini mi se da je još netko spomenuo padobranstvo, u nogometnom klubu nije ni sjedio, vodio se samo na papiru.


Nije važno skidanje kila, važno je bavljenje nekim sportom! Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Po ovom pitanju moram odati priznanje Đapiću i nikako se ne mogu složiti sa vašim ismijavanjem u vezi njegovog izgleda u dresu. Čovjek je obukao dres i zaigrao basket unatoč tome što je znao da će biti predmet ismijavanja ovih ili onih. Svaka mu čast na hrabrosti! Mislim da je to svojevrsna poruka svima koji imaju problema sa prekomjernom težinom(pa i meni-117kg). Čovjek je poručio nek ljudi izađu van, nek se bave sportom bez obzira kako izgledaju u sportskoj odjeći. Ako može on kao gradonačelnik, možemo i mi. To je moje mišljenje i zbog toga mu odajem priznanje!

Ako je to poruka onda nećeš brzo skinut kile jer jednom u 100 godina obući dres i odigrat par minuta košarke i nije baš nešto. Činjenica je da se čovjek bavi sportom samo sjedeći u čelništvu rukometnog kluba i čini mi se da je još netko spomenuo padobranstvo, u nogometnom klubu nije ni sjedio, vodio se samo na papiru.


Nije važno skidanje kila, važno je bavljenje nekim sportom! Embarassed


Ma dajte molim vas, kakvo bavljenje sportom! Ne vjerujem da ima ljudi koji hvale ovaj potez, pa ta je slika izabrana, na jednom portalu, među najuspjelije radove fotografa u 2006.. Kao da žena koja ne brije noge 20 godina namjerno obuče mini suknju, kakva bi bila reakcija. Nije to nikakva poruka debelima, poruka bi bila da smršavi 50 kila (kao npr. Čačić). O tugo jesenja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Po ovom pitanju moram odati priznanje Đapiću i nikako se ne mogu složiti sa vašim ismijavanjem u vezi njegovog izgleda u dresu. Čovjek je obukao dres i zaigrao basket unatoč tome što je znao da će biti predmet ismijavanja ovih ili onih. Svaka mu čast na hrabrosti! Mislim da je to svojevrsna poruka svima koji imaju problema sa prekomjernom težinom(pa i meni-117kg). Čovjek je poručio nek ljudi izađu van, nek se bave sportom bez obzira kako izgledaju u sportskoj odjeći. Ako može on kao gradonačelnik, možemo i mi. To je moje mišljenje i zbog toga mu odajem priznanje!

Ako je to poruka onda nećeš brzo skinut kile jer jednom u 100 godina obući dres i odigrat par minuta košarke i nije baš nešto. Činjenica je da se čovjek bavi sportom samo sjedeći u čelništvu rukometnog kluba i čini mi se da je još netko spomenuo padobranstvo, u nogometnom klubu nije ni sjedio, vodio se samo na papiru.


Nije važno skidanje kila, važno je bavljenje nekim sportom! Embarassed


Ma dajte molim vas, kakvo bavljenje sportom! Ne vjerujem da ima ljudi koji hvale ovaj potez, pa ta je slika izabrana, na jednom portalu, među najuspjelije radove fotografa u 2006.. Kao da žena koja ne brije noge 20 godina namjerno obuče mini suknju, kakva bi bila reakcija. Nije to nikakva poruka debelima, poruka bi bila da smršavi 50 kila (kao npr. Čačić). O tugo jesenja!


To je poruka svima da se bave sportom a pogotovo "debelima" da ne misle što će drugi reći nego da izađu van i bave se sa bilo kakvim sportom. Objašnjenje sam napisao. S tim potezom sigurno nije mislio dobiti glas-dva više na izborima a bio je svjestan da će ga ismijavati zbog izgleda u dresu.I zato, svaka mu čast!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam ja šta je on mislio, ali znam kako je ispalo.

Ako je Đapić potreban debelima da shvate da je dobro baviti se sportom, i ja pozdravljam taj potez. Ali jao debelima, jer im debljina onda nije najveći problem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
S tim potezom sigurno nije mislio dobiti glas-dva više na izborima a bio je svjestan da će ga ismijavati zbog izgleda u dresu.I zato, svaka mu čast!

Da. Isto tak je znao da će ljudi mislit da je kreten, zato jer je pokazao svima da je Ante Starčević putovao u budućnost, postao gangsta reper i ubio 2Pac-a. Dok su mnogi bili zasljepljeni povijesnim činjenicama, Đapić je u dubini svog srca znao da je Ante "Starfucker" Starčević volio kokain i kurve, i da je od svega najviše želio bling-bling kip sebe iz gangsta dana.. Mislim da je zbog ovoga Đapić zaslužio još bar 3 doktorata iz povijesti.

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
To je poruka svima da se bave sportom a pogotovo "debelima" da ne misle što će drugi reći nego da izađu van i bave se sa bilo kakvim sportom. Objašnjenje sam napisao. S tim potezom sigurno nije mislio dobiti glas-dva više na izborima a bio je svjestan da će ga ismijavati zbog izgleda u dresu.I zato, svaka mu čast!

Tako je Lega, a vi ostali što ste u stanju ismijavati ljude zbog njihova izgleda stvarno ste mustre.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko ne ismijava Antu zbog njegovog izgleda, već zbog njegovih postupaka, no više baš i nije smiješno.

Ali nije čovjek blesav, možda si je i osigurao glasove birača preko 150 kila u Hrvatskoj. U Americi bi imao ozbiljne šanse u predsjedničkoj utrci. Prava je šteta što se neki ekolozi bune protiv uvođenja GMO-a u Hrvatskoj. Sve su to jalnuši i stoka sitnog zuba, pače vegetarijanci. Da je bio pametniji, umjesto majca, trebao je na trgu dijeliti besplatne krmenadle. A i mutante treba nahraniti, ljudi došli direktno s kamenjara gdje više ni trava ne raste.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Da je bio pametniji, umjesto majca, trebao je na trgu dijeliti besplatne krmenadle. A i mutante treba nahraniti, ljudi došli direktno s kamenjara gdje više ni trava ne raste.

Ovo gornje ti je dobro, to bi mogli i organizirat pred izbore. A, za ovo drugo stvarno nisi fer, ti misliš da si nešto bolji od tih ljudi?

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la: ›
Da je bio pametniji, umjesto majca, trebao je na trgu dijeliti besplatne krmenadle. A i mutante treba nahraniti, ljudi došli direktno s kamenjara gdje više ni trava ne raste.

Ovo gornje ti je dobro, to bi mogli i organizirat pred izbore. A, za ovo drugo stvarno nisi fer, ti misliš da si nešto bolji od tih ljudi?


Sorry, samo sam citirao Kramarića, ne bi ni u snu te ljude nazvao mutantima. Pa i sam sam se prošetao trgom, i uvidio sam da imaju i glavu i ruke i noge, dakle nikako ne mogu biti mutanti.

E sad, da li imaju i pameti, to nisam mogao zamjetiti, jer ne vidim kroz lubanju, a kunem se, nisam im ni krvna zrnca prebrojavao. Samo sam primjetio da ih je dosta u Hrvatskom Odbojkaškom Savezu, što me iznenadilo. Bilo je i ljudi iz nekih stranih zemalja, samo ne znam jel iz Ukrajine ili Uzbekistana, nisam ni pitao, da budem iskren. Bio je i neki pjevač koji se bori protiv požara ljeti u primorju, te Najbolji Hrvatski Tamburaši, koji se bore protiv loših hrvatskih tamburaša. Sve u svemu, zgodno društvance. Ne znam što bi Kramariću.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
E sad, da li imaju i pameti, to nisam mogao zamjetiti, jer ne vidim kroz lubanju, a kunem se, nisam im ni krvna zrnca prebrojavao. Samo sam primjetio da ih je dosta u Hrvatskom Odbojkaškom Savezu, što me iznenadilo. Bilo je i ljudi iz nekih stranih zemalja, samo ne znam jel iz Ukrajine ili Uzbekistana, nisam ni pitao, da budem iskren. Bio je i neki pjevač koji se bori protiv požara ljeti u primorju, te Najbolji Hrvatski Tamburaši, koji se bore protiv loših hrvatskih tamburaša. Sve u svemu, zgodno društvance. Ne znam što bi Kramariću.

E, ovo ti je za kolumnu u bilo kojem časopisu, stvarno si daješ truda. Nadam se da takav talent nije protraćen uzalud, tj. da radiš neki posao koji ne voliš a ustvari bi trebao pisati kolumne.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: