Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ekstenzije...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zEE-kAY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 114
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2008. 18:46 
Naslov:  Re: ekstenzije...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ak brzo izgubis zelju onda bolje da ih ni ne stavljas i potrosis pare na nest drugo. a ono sta si rekla da se bojis da ce ti se zapetljat...ako se zapetljaju napravi dredove Very Happy
zezam se...sorry al morala sam se ubacit Smile
vidla sam danas slucajno u Suncanoj ulici ili kako god vec da se zove na nekom salonu natpis extenzije po 17 kn...
nisam nikad bila tamo...samo sam letimicno pogledom uhvatila natpis...al eto...mozda ti pomogne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mrvica79
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.07.2010. 11:47 
Naslov:  Re: ekstenzije...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › Danas me uhvatila neka želja za dugačkom kosom i odlučila sam ići staviti ekstenzije...e sad ne znam kako se kreću cijene jednog pramena,kakva je ta kosa i jel imaju sve boje kose u ponudi,pošto imam srebrnu kosu Embarassed i ne bi se htjela farbat u plavu ili smeđu....

jel netko ima trenutno ekstenzije na svojoj glavi ? osijek031.com smile

i jel znate gdje je najbolje jer ne želim da mi se vidi to ljepilo kao što vidim na nekim curama u gradu osijek031.com smile

BOK. JA SAM IZ OSIJEKA I BAVIM SE EKSTENZIJAMA. IMAM SVE VRSTE EKSTENZIJA. KERATINSKE STO SE LIJEPE I NA CESLJICE KOJE SAMA STAVLJAS I SKIDAS PREMA POTREBI. EKSTENZIJE NA CESLJICE OD 8 DIJELOVA STO JE DOVOLJNO ZA CIJELU GLAVU SU 380 KN, IMAM U SVIM BOJAMA, DUZINE 60 CM. CIJENA ZA KERATINSKE PO PRAMENU SU VEC OD 8 KN, A ZA UGRADNJU UZIMAM 200 KN.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.07.2010. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mrvica79 je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › Danas me uhvatila neka želja za dugačkom kosom i odlučila sam ići staviti ekstenzije...e sad ne znam kako se kreću cijene jednog pramena,kakva je ta kosa i jel imaju sve boje kose u ponudi,pošto imam srebrnu kosu Embarassed i ne bi se htjela farbat u plavu ili smeđu....

jel netko ima trenutno ekstenzije na svojoj glavi ? osijek031.com smile

i jel znate gdje je najbolje jer ne želim da mi se vidi to ljepilo kao što vidim na nekim curama u gradu osijek031.com smile

BOK. JA SAM IZ OSIJEKA I BAVIM SE EKSTENZIJAMA. IMAM SVE VRSTE EKSTENZIJA. KERATINSKE STO SE LIJEPE I NA CESLJICE KOJE SAMA STAVLJAS I SKIDAS PREMA POTREBI. EKSTENZIJE NA CESLJICE OD 8 DIJELOVA STO JE DOVOLJNO ZA CIJELU GLAVU SU 380 KN, IMAM U SVIM BOJAMA, DUZINE 60 CM. CIJENA ZA KERATINSKE PO PRAMENU SU VEC OD 8 KN, A ZA UGRADNJU UZIMAM 200 KN.

NEMOJ SE DERAT, ŠTA SE DEREŠ, IDI SE NA ULICU DERAT, NEMOJ SE DERAT, NE DERI SE, ŠTA SE DEREŠ, NE DERI SE.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mrvica79
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.07.2010. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
mrvica79 je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › Danas me uhvatila neka želja za dugačkom kosom i odlučila sam ići staviti ekstenzije...e sad ne znam kako se kreću cijene jednog pramena,kakva je ta kosa i jel imaju sve boje kose u ponudi,pošto imam srebrnu kosu Embarassed i ne bi se htjela farbat u plavu ili smeđu....

jel netko ima trenutno ekstenzije na svojoj glavi ? osijek031.com smile

i jel znate gdje je najbolje jer ne želim da mi se vidi to ljepilo kao što vidim na nekim curama u gradu osijek031.com smile

BOK. JA SAM IZ OSIJEKA I BAVIM SE EKSTENZIJAMA. IMAM SVE VRSTE EKSTENZIJA. KERATINSKE STO SE LIJEPE I NA CESLJICE KOJE SAMA STAVLJAS I SKIDAS PREMA POTREBI. EKSTENZIJE NA CESLJICE OD 8 DIJELOVA STO JE DOVOLJNO ZA CIJELU GLAVU SU 380 KN, IMAM U SVIM BOJAMA, DUZINE 60 CM. CIJENA ZA KERATINSKE PO PRAMENU SU VEC OD 8 KN, A ZA UGRADNJU UZIMAM 200 KN.

NEMOJ SE DERAT, ŠTA SE DEREŠ, IDI SE NA ULICU DERAT, NEMOJ SE DERAT, NE DERI SE, ŠTA SE DEREŠ, NE DERI SE.


FAKUŠKA !!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Polko
Offline
Ukupno postova: 26
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2010. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glupo ali lijepo, ali što je lijepo treba da ima uspjeha! Zato cure, imate li sponzora? Pa prvo morate naći sponzora mekanog srca, nećete valjda sami dati 500 kuna za tuđu kosu! Nek plati pa nek se divi! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Polko
Offline
Ukupno postova: 26
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2010. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glupo ali lijepo, ali što je lijepo treba da ima uspjeha! Zato cure, imate li sponzora? Pa prvo morate naći sponzora mekanog srca, nećete valjda sami dati 500 kuna za tuđu kosu! Nek plati pa nek se divi! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2010. 1:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm ja sam sebi uzela ekstenzije na cesljice i predobre su mi Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blodnie89
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Osijek-Pakrac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2010. 21:06 
Naslov: Complicity 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hej mrvice, zanima me tvoja ponuda?
Recimo ekstenzije na češčljiće!

A ti plavušo, gdje si svoje nabavila? Rolling Eyes

POZDRAV! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ELLA04
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2010. 2:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i mene zanima cijena??? ekst.na cesljice
duzina 60 ili 70 cm....i gdje nabaviti???????????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marina3003
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2011. 23:31 
Naslov:  Re: ekstenzije...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eej cure...stavila sam si plave ekstenzije do pola leda...i prvih par dana su mi bile odlicne...ali sada su katastrofa...suhe su, ostre i lako pucaju...pa me zanima da li netko ima iskustva s tim i sta da napravim da mi budu glatke i mekane a ne kao metla...plizz help...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2011. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zato sam ja fino preko frizerskog uzela original od prave kose na češljiće znači nikakve muljaže, je da sam ih platila 1200kn al se isplatilo, ne može to biti jeftino ne znam koliko i izgledati dobro, sad mi je kosa prerasla tu dužinu pa ih ne koristim više, ali sam prezadovoljna s njima bila. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marina3003
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2011. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ja sam svoje platila 2 000 kn...kod svoje frizerke i ona mi ih je stavljala...ali koliko sam dala para za to nisam zadovoljna...ovak su mi odlicne samo mi smeta to sta su mi suhe...sad sam si kupila nesto od glissa za suhu kosu i nanijela sam si to i izgleda ok za prvi put...sad cemo vidjeti dalje...imala sam i ja te na cesljice i stvarno su mi bile odlicne samo sta se to meni nije dalo stalno stavljati i skidati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2011. 18:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da ove na ljepljenje su skuplje još i ugradnja i sve ... ja sam svoje oprala šamponom i regeneratorom od balee za obojenu kosu s kokosovim uljem i još istu masku stavila i još za ravnanje i savršene su bile, a sve su jeftini proizvodi a meni najbolji, gliss i loreal su isto odlični ali zasad su mi ovi naj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marina3003
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2011. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam stavila one na mikroringove...nisam htjela one koje se leme...ove su iste samo sta ne unistavaju kosu a one koje se leme ti skroz uniste...moja frendica si ih je nedavno stavljala i kaze da je pozalila...kosa joj toliko ispada da ce za nekih mjesec dana imati samo ono gore sta je zalemljeno...kaze da je uzasno da se boji pocesljati da joj nebi sve ispalo...sada sam si kupila i masku od glissa i neki sprej za lakse rascesljavanje...bas sam danas oprala tak s tim i dobro mi je...s tim sprejom se stvarno lakse rasceslja a ne ispire se i mozes i na suhu kosu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2011. 7:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imala sam i ja te mikroringove ali nisam bila zadovoljna jer kad sam ih skinula kosa mi je toliko bila uništena da sam je morala šišati, dobro i moja greška što sam ih dugo ostavila da izrastu, u biti bi njih trebalo povlaciti gore kako kosa raste. Ali sad mi više ni ne trebaju jer imam dugačku kosu baš i stavila keratin još tako da je sad super Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: