Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trebate registrirati vozilo – ostanite doma! – Usluga ključ u ruke registracija vozila

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOva tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65429
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2020. 9:30 
Naslov:  Trebate registrirati vozilo – ostanite doma! – Usluga ključ u ruke registracija vozila
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskustva u dosadašnjoj provedbi projekta pokazuju oduševljenje korisnika usluge jer dobivaju povoljnije police osiguranja, a uz to im se vozilo pregleda i odradi tehnički pregled prema sistemu ključ u ruke bez da moraju čekati u redu na stanicama za tehnički pregled.

Najveći je problem kako premostiti nevjericu ljudi da je cijena usluge samo 1 kunu. Stoga je provedeno istraživanje zadovoljstva navedenom uslugom te su zabilježeni odgovori poput Ivane Z: “muž mi je na privremenom radu vani i ovo mi je super” ili Mirne Z: “bila sam trudna do zubiju i ova vaša usluga me spasila” ili Aleksandra S: “prestar sam ja da stojim u redovima i na kraju još i padnem na tehničkom – ovo je odlična usluga koja uštedi mnogo vremena” ili Anamarije D. “odrade mi tehnički dok sam na poslu i platim sve karticama – idealno!” i mnogih drugih.



Podsjećamo, djelatnici osječkog Autocentra Buljubašić, na osnovi inozemnih iskustava, osmisli su i provode na tržištu jedinstvenu uslugu “Registracija vozila bez muke - ključ u ruke”. Ta usluga osmišljena je nakon saznanja da veliki broj vlasnika automobila vozi svoje vozilo na registraciju kada im to ne odgovara.

Sam princip vrlo je jednostavan. Dovoljno je najaviti se na broj telefona 031/540-000 ili e-mail: info[at]ac-buljubasic[dot]hr i dogovoriti uvjete te termin dolaska po vozilo. Djelatnici Autocentra u potpunosti prate i pridržavaju se naputaka HZJZ pri provedbi usluge. Vozilo se zatim odvozi na preventivni pregled, izradu police osiguranja, a naposljetku i na sam tehnički pregled i registraciju vozila. Sve navedeno se radi za 1 kunu ako ugovorite policu osiguranja preko AC Buljubašić (koja će biti povoljnija od prošlogodišnje) ili se usluga provodi za 99kn ako policu osiguranja napravite sami.

Uz sve navedeno, vozilo će se klijentu vratiti i potpuno besplatno očišćeno iznutra i izvana te dezinficirano. Svi se troškovi mogu platiti i karticama na rate.

Djelatnici Autocentra Buljubašić zahvaljuju na povjerenju već više od 500 korisnika usluge "Registracija vozila bez muke po sistemu ključ u ruke!" i poručuju “neka vaše vozilo bude naša briga”.

Ukoliko želite probni izračun cijene police osiguranja, sve što trebate učiniti je ispuniti podatke za izračun cijene police osiguranja na linku.

Nije zanemariv ni podatak da se uz dodatnu policu osiguranja sklopljenu u AC-u Buljubašić ostvaruje pravo i na povoljnije servisne pakete koji uključuje izmjenu filtra za ulje Bosch + motorno ulje (Total 10w40) već od 299 kuna. Cijena vrijedi za sve vrste osobnih vozila. stoga ne treba žuriti sa sklapanjem polica osiguranja jer osim najpovoljnije ponude police, ovdje se nudi i iznimno povoljna cijena servisa u paketu.

Ako trebate registrirati vozilo – ne riskirajte, ostanite doma, jer AC Buljubašić dolazi po vaše vozilo, provodi sve što je potrebno u vaše ime te vam vozilo vraća osigurano, registrirano, oprano i dezinficirano. AC Buljubašić se koristi i vodi uputama HZZJ i Društva Crveni križ u postupanju s vozilima i ljudima (koristimo jednokratne folije za sjedalo, volan, mjenjač, rukavice i maske te dokumente predajemo i primamo u koverti).

Autocentar Buljubašić – uslugom ispred svih!
0-24h tel: 031 540000
E-mail: info[at]@ac-buljubasic[dot]hr
Web: Ac-buljubasic.hr





[Sponzorirani članak]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: