Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek rekao DA! [spomenik Starčeviću]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2007. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne poznam u gradu jednu jedinu opsobu koja je bila za spomenik.... isprdavaju se svi 100 na sat.... iz kojih jazbina su ispuzale ove spodobe???!!!
ovo definitivno više nimalo ne liči na grad u kojem sam se rodila, kad na trgu trešti "moja hercegovinaaa".. mater vam jebem!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2007. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bit ce kao i uvijek. Tresla se brda....

Mi genrealno samo lupetamo i ispoljavamo svoje nezadovoljstvo preko tipkovnice ili na nekoj kavi and sl...

Nije problem u Djapicu vec u nama...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Suzdržanost je vrlina. Najbolje ću se još ići na trg nadvikivati i sukobljavati s Đapićevcima, to je njihov način. U gomili mjerit kukuruze i pjevat ustaške pjesme, nositi majce s kojekakvim porukama, ispoljavati agresivnost u pijanom stanju. Ne hvala, ja ću svoje reći na izborima. I ako isto naprave i ostali ojađeni građani, nema brige, adio Đapone.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2007. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, vidim da se pocelo govoriti i spominjati odgovornost, krivica i slicno.

Najodgovornijima mogu se smatrati oni koji su na zadnjim izborima prekrizili listic ili nisu izasli na izbore i onda su se time jos kurcili za sankom svojim legosima. Mega-turbo-cool frajeri i frajerice, jebaci i jebacice, sve veca faca od face, najcool likovi koji su popili svu pamet svijeta.

Ovaj spomenik je zapravo spomenik tim ljigavim pickicama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2007. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već sam napisala negdje, izašla sam na izbore, ali moj glas protiv nije bio dovoljan.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2007. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam jedna jedna od onih koji izađu redovno na svake izbore, budem u komisijama...
ali što reče Danica, stanje nepromijenjeno unatoč skromnom dopirnosu

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja neznam čemu toliko halabuke oko spomenika?! Trg bana Jelačića ima spomenik, zašto nebi i Ante Starčević imao svoj?!
Druga stvar je to što ste vi protiv HSP-a!
Glede ikonografije primjetio sam da je to stariji čovjek, vjerojatno je taj dan zakasnio na španjolsku seriju pa je malo nervozan, takvih će biti uvijek!
Imam osječaj neznam zašto, ali kad god se pojavi nešto št recimo ima neke nacionalne konotacija (čitaj: akontacije Very Happy ) vi odmah dižete halabuku?!
Ne vidim u čemu je problem?!
A treća stvar je da otkako je HSP na vlasti konačno se nešto radi u Osijeku!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
Već sam napisala negdje, izašla sam na izbore, ali moj glas protiv nije bio dovoljan.
neja je napisao/la: ›
ja sam jedna jedna od onih koji izađu redovno na svake izbore, budem u komisijama...
ali što reče Danica, stanje nepromijenjeno unatoč skromnom dopirnosu

Kakva nepromjenjena stanja ako mislite na grad grdno se varate, ako je pitanju HDZ onda ste u pravu! A glede HSP-a napravili su čuda naspram Kramarića možete reči što hoćete, ali to je tako!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2007. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la: ›
Već sam napisala negdje, izašla sam na izbore, ali moj glas protiv nije bio dovoljan.
neja je napisao/la: ›
ja sam jedna jedna od onih koji izađu redovno na svake izbore, budem u komisijama...
ali što reče Danica, stanje nepromijenjeno unatoč skromnom dopirnosu

Kakva nepromjenjena stanja ako mislite na grad grdno se varate, ako je pitanju HDZ onda ste u pravu! A glede HSP-a napravili su čuda naspram Kramarića možete reči što hoćete, ali to je tako!


MURPHYJEV ZAKON
Moćni ljudi u državi mudrost smatraju slabošću jer mudar čovjek može voditi druge bez moći, ali samo moćan čovjek druge može voditi bez pameti.
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2007. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da čuda su napravili. posjekli su sve zelenilo, zabetonirali sve što se dalo zabetonirati.

i bitno su doprinijeli ugleda grada u Hrvatskoj i svijetu.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2007. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Suzdržanost je vrlina. Najbolje ću se još ići na trg nadvikivati i sukobljavati s Đapićevcima, to je njihov način. U gomili mjerit kukuruze i pjevat ustaške pjesme, nositi majce s kojekakvim porukama, ispoljavati agresivnost u pijanom stanju. Ne hvala, ja ću svoje reći na izborima. I ako isto naprave i ostali ojađeni građani, nema brige, adio Đapone.


kad vec moram biti slikovit...ajd se ti naguzi a ja cu te opalit nogom u guzicu, a ti ostani suzdrzan...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Ne vidim u čemu je problem?!

problem je što jednom siledžija uvijek ostaje siledžija! problem je način na koji je taj spomenik stavljen na trg! problem su sredstva koja su korištena da bi se ljudima zamazale oči! problem je što je al đapone rekao da će taj spomenik postaviti unatoč svima i svemu, da ga ništa neće spriječiti!

sad se radilo "samo" o spomeniku na trgu, no tko zna što može biti sljedeće! e, to je problem!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
canyon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Ja neznam čemu toliko halabuke oko spomenika?! Trg bana Jelačića ima spomenik, zašto nebi i Ante Starčević imao svoj?!
Druga stvar je to što ste vi protiv HSP-a!
Glede ikonografije primjetio sam da je to stariji čovjek, vjerojatno je taj dan zakasnio na španjolsku seriju pa je malo nervozan, takvih će biti uvijek!
Imam osječaj neznam zašto, ali kad god se pojavi nešto št recimo ima neke nacionalne konotacija (čitaj: akontacije Very Happy ) vi odmah dižete halabuku?!
Ne vidim u čemu je problem?!
A treća stvar je da otkako je HSP na vlasti konačno se nešto radi u Osijeku!


A šta se to radi, koji je njihov projekt proveden? Za sve ovo vrijeme napravili su Divaltovu, tramvaj i vrt Tagode Truhelke koji bolje da nisu. Što se to drugo radi u Osijeku da je njihov projekt? Sve stambene i poslovne zgrade đižu privatnici kojima je svejedno ko je na vlasti i sa svakim se mogu dogovoriti. U Osijeku se gradi, ali ništa pametno i ništa zaslugom ove vlasti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2007. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Ja neznam čemu toliko halabuke oko spomenika?! Trg bana Jelačića ima spomenik, zašto nebi i Ante Starčević imao svoj?!
Druga stvar je to što ste vi protiv HSP-a!
Glede ikonografije primjetio sam da je to stariji čovjek, vjerojatno je taj dan zakasnio na španjolsku seriju pa je malo nervozan, takvih će biti uvijek!
Imam osječaj neznam zašto, ali kad god se pojavi nešto št recimo ima neke nacionalne konotacija (čitaj: akontacije :D ) vi odmah dižete halabuku?!
Ne vidim u čemu je problem?!
A treća stvar je da otkako je HSP na vlasti konačno se nešto radi u Osijeku!


Iako...
"Zabranjujem svaki spomenik i javnu počast. Jer ako sam zaslužio živeti u sladkoj uspomeni naroda hervatskoga, ja sam si spomenik ostavio u mojemu životu i u delih mojih, a narod ima na korisne stvari trošiti."
- Ante Starčević

Vecina gradjana nema nista protiv spomenika Starcevicu, vec protiv lokacije spomenika.

Druga stvar je Djapiceva samovolja i bahatost "Grad to sam ja!". Ako vecina gradjana ne zeli spomenik na trgu onda ga ne zeli. Bez obzira na uzlet u gradu ja ne zelim autokraciju... Ova tema nema veze sa HSPom i glasom protiv ili za, vec sa Djapicevom samovoljom


_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2007. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Ja neznam čemu toliko halabuke oko spomenika?! Trg bana Jelačića ima spomenik, zašto nebi i Ante Starčević imao svoj?!
Ne vidim u čemu je problem?!


gle, nije problem u spomeniku, nego u načinu njegovog postavljanja...kao prvo, na natječaju je pobijedio sasvim drugi spomenik, a naš "dragi" gradonačelnik je bio u komisiji, ali se taj dan nije pojavio kad se odlučivalo koji će spomenik pobijediti...onda je protivno zakonu odlučio da će on postaviti taj spomenik koji se njemu sviđa...i još nam onda govori kako smo mi to htjeli...i onda nakraju ima obraza reći da je sve po zakonu

mene samo čudi zašto se autori pobjedničkog spomenika nisu žalili, tužili ih i tražili da s obzirom da je njihov spomenik pobijedio na natječaju i bude postavljen na trg

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: