Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

31 medalja za plivače PK Osijek Žito u Sisku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 48854
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2020. 20:02 
Naslov:  31 medalja za plivače PK Osijek Žito u Sisku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvenstvo Regije za kadete i mlađe održalo se u Sisku u 25 metarskom bazenu 25.i 26.1.2020. godine. Nastupali su predstavnici 13 klubova sa ukupno 297 plivača i plivačica.

Uz vodstvo trenera Mihaela Močkovića i Ane Dukarić Plivački klub „Osijek Žito“ predstavljalo je ukupno 35 plivačica i plivača. Osvojena je 31 medalja, od toga 26 pojedinačnih(12 zlatnih, 7 srebrnih i 7 brončanih) te 5 štafetnih medalja(2 srebrne i 3 brončane).

Dobar pokazatelj da imamo perspektivan tim mladih plivača u klubu su brojne medalje kao i osobni rekordi isplivani na ovom natjecanju.

Svojim nastupima posebno se istaknula Elena Valenteković koja iako još početnica osvajala je medalje i u kategoriji mlađih kadetkinja, a osvojila je 11 pojedinačnih medalja(7xzlato, 3xsrebro i 1xbronca). Kod mlađih kadetkinja najuspješnija je bila Buga Vukić koja je osvojila 6 pojedinačnih medalja(1xzlato, 2xsrebro, 3xbronca), dok je Mia Mihić odličnim nastupima doplivala do 2 pojedinačne medalje(2 bronce). Mlađi kadet Ivor Gaće otplivao je osobne rekorde te osvojio 6 pojedinačnih medalja(4xzlato i 2xsrebro). Kadet Bono Iličić je uz odlične utrke doplivao do brončane medalje u disciplini 200m leptir.

Osvajači medalja po kategorijama:
Početnice(2011.i mlađe):
Elena Valenteković (2011)
-1.mjesto 50leptir
-1.mjesto 50leptir ml. kadetkinje
-1.mjesto 100slobodno
-1.mjesto 50leđno
-3.mjesto 50leđno mlađe kadetkinje
-1.mjesto 100mješovito
-1.mjesto100leđno
-2.mjesto 100leđno ml. kadetkinje
-1.mjesto 50slobodno
-2.mjesto 50slobodno ml. kadetkinje
-2.mjesto 50 prsno

Mlađe kadetkinje (2009.-2010.):
Buga Vukić (2010)
-1.mjesto 50 prsno
-2.mjesto 400slobodno
-2.mjesto 100prsno
-3. mjesto 200mješovito
-3.mjesto 100slobodno
-3. mjesto 100mješovito

Mia Mihić (2009)
-3.mjesto 50slobodno
-3.mjesto100leđno

Mlađi kadeti (2008.-2009.)
Ivor Gaće (2008)
-1.mjesto 50leptir
-1. mjesto 100mješovito
-1.mjesto 50 prsno
-1.mjesto 100leptir
-2.mjesto 400slobodno
-2.mjesto 50leđno

Kadeti (2006.-2007.)
Bono Iličić (2006)
-3.mjesto 200leptir

ŠTAFETNE UTRKE
Početnici:
-3.mjesto 4x50 MJEŠOVITO 2:54,53 (Elena Valenteković, Šimun Lozančić, Lada Mrganić i Fabijan Getoš)

Mlađe kadetkinje:
-2.mjesto 4X100 SLOBODNO 5:38,18 (Mia Mihić, Buga Vukić, Gita Vučak i Elena Valenteković)
-3.mjesto 4X100 MJEŠOVITO 7:16,21 (Mia Mihić, Anja Perić, Buga Vukić,i Gita Vučak)

Mlađi kadeti:
-2.mjesto 4X100 MJEŠOVITO 6:23,69 (Ivano Božičević, Simon Schrempf, Ivor Gaće i Borna Alapović)
-3.mjesto 4X100 SLOBODNO 5:47,53 (Ivor Gaće, Šimun Lozančić, Borna Alapović i Fabijan Getoš)



Tekst i foto: PK Osijek Žito

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: