Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zenska dilema (ginekolog, Osijek)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.06.2007. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u potpunosti se slažem sa Cat dr.Kramarić, a tek sestraaaa Cat je dala vrlo dostojan opis te spodobe

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.06.2007. 3:50 
Naslov:  Re: zenska dilema
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dr. Lederer, privatnik. Ima ordinaciju u Aninoj, mislim da je broj 77. Cijena vaginalnog pregleda, palpacije dojki, vaginalnog i abdominalnog UZV je sve skupa cca 200 kn. Mislim da je to stvarno prihvatljivo, s obzirom da će malo žena morati obaviti sve to skupa u jednom pregledu. Uostalom, malo tko ima potrebu svaki mjesec ići ginekologu. Ne znam točno za cijenu PAPA testa posebno.

S "uslugom" sam super zadovoljna, najviše zbog pregleda pri kojemu su mi kod drugih ginekologa ispadale oči od bolova, a tjedan dana prije i poslije PAPA testa sam imala noćne more. Osim toga, nema naviku spenkanja pacijentica i možeš s njim razglabat i ispitivati nadugačko i naširoko. Za moj ukus čak i previše priča Very Happy Uglavnom, meni je on super. Broj telefona: 031 21 20 00

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.06.2007. 8:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
Elena_Os je napisao/la: ›
Dr. Kramarić je isto dobar...ima svoju privat.ordinaciju,ali ništa ne plaćam,neka fora preko zdravstvenog...uglavnom sve je čisto i uredno,naručiš se,sve ide k'o po špagi.. a ljubaznost i uljudnost na nivou!

kramarić svima propisuje iste lijekove, ništa ne govori i uopće te ne sluša. na red možeš doći za nekoliko tjedana, a ako se usudiš reći da ti je hitno, iste sekunde si se našla u crnoj knjizi. njegova med. sestra je najneljubaznija kučka u povijesti ginekologije i misli da je uhvatila boga za jaja. do te mjere da sama poslavlja dijagnoze preko telefona, kako bi vjerojatnost da ćeš doći na pregled bila što manja. pobjegla sam od tamo glavom bez obzira i nisam jedina.
za dr. glavaš se slažem s elom - žena je odlična, svaka čast. samo mislim da kod nje nema mjesta preko zdravstvenog, ali možeš ići i privatno.
dr. laušin je isto ok. ne idem više kod muškog ginekologa, nema šanse!


Mi kao da ne pričamo o istoj osobi odnosno ordinaciji... Istina je da se malo duže čeka (ja sam neka 2 tj.od naručivanja),ali nije baš tako kao što si napisala..imam par prijatljica koje su isto kod njega i za koje znam da piju različite lijekove i da je napravio cijelu "proceduru" koju svaki takav liječnik radi (od razgovora pa na dalje)!Što se tiče med.sestre..bio je slučaj da je primila tel.poziv dok mi je nešto piskarala ,tako da sam imala priliku čuti kako je nekoj osobi rekla da se dijagnoze i ostalo ne rade telefonski i da navrati do ambulante...
Ne kažem da tebi nije bilo tako kao što si napisala,ali evo punih god.dana sam njihov pacijent,moje prijateljice i više i stvarno nemamo takva iskustva kao ti..očito da sreća stvarno ima ulogu u svemu...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2007. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam bila kod njega puno više od godinu dana. sestra me odjebala preko telefona bezbroj puta, a jednako toliko puta me pokušala uvjeriti da je nešto zbog čega trebam ići kod liječnika opće prakse ili bilo koga drugog.
moja jako dobra frendica se od njega prebacila kod drugog ginekologa i kad je stigao zahtjev za prebacivanje kartona, sestra ju je nazvala kući(!!!!!) da ju popljuje što odlazi od njih i doslovno se izvikala na nju kako ju nije stid. slična stvar se par godina kasnije dogodila i njenoj staroj, a više puta smo i ona i ja svjedočile u čekaonici raspravi između nje i drugih pacijentica. drska je da drskija ne može biti.
čekaj, polako. prošlo je tek godinu dana.. btw. možda se sad trudi biti pristojnija jer su joj žene počele masovno odlaziti..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.06.2007. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam bila kod njega puno više od godinu dana. sestra me odjebala preko telefona bezbroj puta, a jednako toliko puta me pokušala uvjeriti da je nešto zbog čega trebam ići kod liječnika opće prakse ili bilo koga drugog.
moja jako dobra frendica se od njega prebacila kod drugog ginekologa i kad je stigao zahtjev za prebacivanje kartona, sestra ju je nazvala kući(!!!!!) da ju popljuje što odlazi od njih i doslovno se izvikala na nju kako ju nije stid. slična stvar se par godina kasnije dogodila i njenoj staroj, a više puta smo i ona i ja svjedočile u čekaonici raspravi između nje i drugih pacijentica. drska je da drskija ne može biti.
čekaj, polako. prošlo je tek godinu dana.. btw. možda se sad trudi biti pristojnija jer su joj žene počele masovno odlaziti..


ja sad ovdje više ništa ne kontam,dali ima još uvjek istu sestru,otišla sam od tamo prije cca 2,5 godine nakon što sam 6 godina bila njegov pacijent,sad baš nebih detaljno ali kad sam je nazvala zbog komplikacija u trudnoći već spominjana sestra me pitala dali znam da mi imamo i ginekološki odjel Rolling Eyes
možda imaš pravo,očito je shvatila da puno toga ovisi i o ljubaznosti,sumnjam da će bilo koji doktor dozvoliti da mu sestra tako rastjeruje pacijente

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.06.2007. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam stvarno,sad sam ostala paf.. nisam imala neugodnih situacija niti sa tom med.sestrom,niti sa dr.
Onda je jedino to,da se zbog gubitka pacijenata stvari počinju mijenjati na bolje.. ili je žena izašla iz menopauze Laughing

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2007. 7:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
jojo je napisao/la: ›
jedan u pozegi zna odvalit po guzici..onak iz fore Rolling Eyes

odo ja u Pozegu! Very Happy


Ako ti je do odvaljivanja po guzici ne moras ici cak do Pozege osijek031.com smile

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2007. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što ja mrzim ići na "valov"
moram i ja svog mijenjati...
dosta mi je dvosmislenih komentara
iovako se osjećam govnasto, sjediš u suknji bez gaća, a on trkelja li trkelja
pa onda na generalku...
dakle kome ili kojoj preporučujete?????

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2007. 8:24 
Naslov:  Re: zenska dilema
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za Kramarića se i ja slažem...boli njega đon šta ti pričaš..a istina da je sestra vještica.. Stoga sam i ja bila zbrisala od njega prije koju godinu kod dr.Leko, isto u DZO, prekoputa ordinacije Dr.Glavaš...jednom smo se do sada družile i nije mi još sjela, a i nije mi se tada sviđala ta njena stolica, nadam se da su ju promijenili Smile Moja legica isto ide kod nje, njoj je ok, pa cu joj dati jos koju priliku, hehe...
Sto se Dr.Glavaš tiče...od koga god da sam čula, svi su zadovoljni..

_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2007. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neja je napisao/la: ›
što ja mrzim ići na "valov"
moram i ja svog mijenjati...
dosta mi je dvosmislenih komentara
iovako se osjećam govnasto, sjediš u suknji bez gaća, a on trkelja li trkelja
pa onda na generalku...
dakle kome ili kojoj preporučujete?????

Glede dvosmislenih komentara, No.1 je dr. Stanić iz Retfale.Stručan,svaka čast, ali lud kó puška.

Jednom godišnje može se otrpjeti Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2007. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ej baš na čikicu mislim, lud je ko paprika...
nije mi ugodno uopće, raskrečena ko krava na stolu za mučenje, a on sipa dosjetke tipa: štos jebeš, ili što pauziraš...

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2007. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
dr. laušin je isto ok. ne idem više kod muškog ginekologa, nema šanse!


Kao što je Cat rekla, dr. Mirjana Laušin je meni super. I sestra kod nje je super žena.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2007. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neja je napisao/la: ›
ej baš na čikicu mislim, lud je ko paprika...
nije mi ugodno uopće, raskrečena ko krava na stolu za mučenje, a on sipa dosjetke tipa: štos jebeš, ili što pauziraš...

Njegova najjača fora upućena meni prije četiri god. nakon operacije tumora dojke:"daj pokaži mi ožiljak".Spustim majicu,ožiljak još crven,svjež. Njegova reakcija:"daj, što si cicija, pokaži je cijelu, vidio sam i ljepših i većih sisa u životu".
Izašla sam na "rikverc iz ordinacije, sestra me pokušala utješiti riječima kako on ima OSEBUJAN SMISAO ZA HUMOR, pa ti vidi!! Twisted Evil Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2007. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sexyback je napisao/la: ›
neja je napisao/la: ›
ej baš na čikicu mislim, lud je ko paprika...
nije mi ugodno uopće, raskrečena ko krava na stolu za mučenje, a on sipa dosjetke tipa: štos jebeš, ili što pauziraš...

Njegova najjača fora upućena meni prije četiri god. nakon operacije tumora dojke:"daj pokaži mi ožiljak".Spustim majicu,ožiljak još crven,svjež. Njegova reakcija:"daj, što si cicija, pokaži je cijelu, vidio sam i ljepših i većih sisa u životu".
Izašla sam na "rikverc iz ordinacije, sestra me pokušala utješiti riječima kako on ima OSEBUJAN SMISAO ZA HUMOR, pa ti vidi!! Twisted Evil Twisted Evil

a u pičku materinu. stolicom u glavu, to je sve što imam za reći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2007. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i kad smo već kod te osjetljive teme, imam i jedno pitanje: zašto se muškarci uopće odlučuju specijalizirati ginekologiju?!!? i još su k tome nekada bili i u velikoj većini.
mislim, jasno mi je da je svakodnevno guranje prstiju u drugih nekoliko desetaka pički posao iz snova svakog dječačića u pubertetu... ali, na jednom tako teškom fakultetu kao što je medicinski i u jednom važnom trenutku kao što je odabir specijalizacije, možda bi se ipak trebalo posvetiti nekim ozbiljnijim motivima..
na kraju krajeva, mislim da se njima pička i sve u vezi s njom može samo smučiti nakon svega čega se nagledaju.
ginekolozi trebaju biti žene. muškarca nije nikada bolio jajnik, nije nikada imao vaginalnu upalu i nikada bio u drugom stanju. da ne govorimo o tome kako uopće nema ideju kakav je osjećaj kada ti u najsvetiji dio tijela guraju jebenu aparaturu od inoksa. fak!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: