Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sestra/Brat - 0 bodova [?]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2007. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: › osim toga, kad ju bilo tko od mojih prijatelja upozna, shvati kako ja nisam najnenormalnija, najnepristojnija, najeuforičnija i najmanje ženstvena osoba na svijetu, nego ima još netko gori
Upoznaj me sa sestrom ;-)

Elena_Os je napisao/la: › Mislim da nema ništa ljepše i utješnije nego imati nekoga tko je toliko krvno povezan s tobom i koji će bez obzira na djetinjstvo i ta famozna neslaganja u njemu,uvijek ti biti iskrena podrška i potpora,pogotovo kad budemo "gubili" one koji su nas stvorili...
Mozda imas preidaliziranu predodzbu o bratu i sestri. Nije bas da su sva braca i sestre poput najboljih prijetelja, odnosno da su ti brat/sestra najbolji prijatelj "za cijeli zivot".


ajde malo bolje pročitaj što sam napisla(zadnji dio rečenice,zadnji red) pa ćeš sve skužiti...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj, kad mi riba kaže da joj je mama najbolja legica, pobjegnem glavom bez obzira.

Inače... Mislim da smo za odnose s braćom i sestrama odgovorni prema specifičnim datostima. Dobi, spolu, ulozi u životu...

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2007. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Četiri sam godine bila jedinica, a onda sam dobila seku. Sjećam se da nam je tata uvijek govorio da se prestanemo ponašati jedna prema drugoj kao najgori neprijatelji (uvijek smo se tukle i svađale, uvijek je bilo prepirke oko toga lije je što), ali unatoč tome, uvijek smo branile jedna drugu pred svima i pred roditeljima.
I kada sam otišla studirati u drugi grad nisam očekivala da ću nedostajati sestri, a ipak jesam.

Poznajem jednu malu koja nema brata ni sestru. Ima samo sestrične koje ne žive u istom gradu i kad su one odlazile kući, mala je bila danima nesretna. A mama i tata ne će drugo dijete.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Curica
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2007. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moj buraz je 8 godina mlađi, ja imam 23 a on 15. dijelimo sve- komp, tv, sobu, krevet na kat...
i super funkcioniramo.
ali moram priznati da nam je dugo trebalo da postanemo frendovi i to se dogodilo tek kada ga je dotaknuo pubertet. od tada je sve 5.
iako, priznajem, radujem se sto se selimo i sto cemo uskoro imati svako svoju sobicu. nadam se da nas to nece udaljiti.
e da, jos da vam kazem, i danas se nadam da cu dobiti i sestru! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2007. 15:26 
Naslov:  Re: Sestra/Brat - 0 bodova [?]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemam ni brata ni sestru..i super mi je...ali bi htjela imati...iako mi ni ovako ništa ne fali...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.07.2007. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam seku 11 godina stariju, super se s njom slazem, jako ju volim, zivot s njom se bas ne sjecam jel od svoje 17 godine je zivjela s deckom, a ja sam tada imala 6 godina, tak da ono, ne mogu komentirati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.07.2007. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam kul brata koji ide u 7 razred haha i koji ne slusa sve sto ja slusam ne oblaci majice koje ja volim MA KAKVI hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cibura1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 146
Lokacija: osk-rtf
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2007. 23:06 
Naslov:  Re: Sestra/Brat - 0 bodova [?]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam sestru koja je godinu dana starija od mene i super se slazemo Cool ...a da imam i brata koji je 6.raz. i tolko je glup i nervira me iz dana u dan da mi je muka...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala_plava18
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2007. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...što bih ja bez svoja dva brata...istina da se znamo poklat...al ne mogu zamislit život bez njih...hehe...naravno kao svaka dobra seka...

_________________
69% Sweetheart, 31%Bitch, All Women osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2007. 23:46 
Naslov:  Re: Sestra/Brat - 0 bodova [?]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanimljiv topic iako sam ga tek sada skuzila pa sam shvatila da sam ja jedina probala oboje, kad sam bila mala mislila sam kako je super biti jedinac,imas vise igracki vise paznje sve bi dala da budem jedinica, tek kad sam izgubila svoju stariju sestru sam shvatila koliko je ljepse dijeliti s nekim stvari, zivot, price...i sad sam jedinica i zaista se slazem da su jedinci pomalo tuzni naravno oni koji nisu imali nikog ni ne znaju za bolje ali puno je veca sreca kada je dijelis s nekim....kad gledam svoje prijateljice koje imaju bracu i sestre zaista budem ljubomorna.imam ja sada puno prijatelja ali ipak sestra je sestra i nista i nitko ju ne moze zamijeniti, i drago mi je da sam provela barem 13 prekrasnih godina sa svojom sestrom nego cijeli zivot zivila ko jedinica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2007. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam odrasla kao jedina...jedinica.
Fuj.

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: