Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Centar osobne moći: Uvodna radionica u ciklus "U kontaktu" - plesna praksa 5Ritmova @ dvorana Yoga home

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65698
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2019. 9:40 
Naslov:  Centar osobne moći: Uvodna radionica u ciklus "U kontaktu" - plesna praksa 5Ritmova @ dvor
07.12.2019. 11:30
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U subotu, 7. prosinca 2019. s početkom u 11:30 sati u Centru osobne moći, dvorana Yoga home održat će se "Uvodna radionica u ciklus "U kontaktu" - plesna praksa 5Ritmova".

Na ovaj radionici surfat ćemo na valu koji nas vodi kroz različitosti bivanja "u kontaktu" kroz svaki ritam. Tečni val dat će nam vremena da se povežemo sa svojim tijelom kako bi istražili, vratili, obogatili, osvijestili, a možda i osvježili kontakt sa samim sobom i uplesali "u" njega. U stakatu otvaramo prostor za osjetiti gdje sam i kako se moje tijelo kreće u odnosu na drugog, na drugo, osluškujem li međusobne potrebe, granice, prostor. U ritmu kaosa ulazimo u "veliki divlji val" kako bi se prepustili suživotu i integrirali sposobnost bivanja u kontaktu s drugima. Iz toga klizimo u val lirskog ritma upuštajući se u susret sebe sa postojećim živim svijetom, prirodom, s nevidljivim...U valu duboke tišine otapamo granice ja, ti, mi i dišemo otvarajući se širinu duha, za kontak u kojem je samo...sam samo... Jedno.

Ova radionica uvod je u ciklus " U kontaktu" i nije potrebno prijašnje iskustvo ove plesne prakse. Dovoljna je volja da se pojavite i pokrenete. Radionice se održavaju vikendima, jednom mjesečno.

Osijek, subota, 07.12.2019.,
od 11:30 do 14:30
Yoga Home - Centar Osobne Moći
Fakultetska 4 (Kazamat. Tvrđa)

Cijene za trosatne radionice:
(125 kn redovna cijena; 100 kn studenti, umirovljenici, nezaposleni; 100 kn za ranu prijavu (04.12. je zadnji dan za prijavu po sniženoj cijeni) Ako dovedete nekog tko prvi puta pleše 5Ritmova, oboje ostvarujete cijenu od 80 kn. Sudionici iz drugih županija plaćaju sniženu cijenu od 100 kn. Sudjelovanje u radnom timu omogućava popust u razmjenu za praktičnu pomoć prije i nakon radionice, broj mjesta je ograničen.

Info i prijave: Jasenka 099/758-0156
e-mail: anic.jasenka[at]gmail[dot]com

Obavezno ispuniti prijavnicu na linku:


Praktikalije:
Imajte udobnu odjeću, mozete plesati i bosi, ponesite svoju H2O bocu, dekicu. Dođite 15tak minuta ranije da se možete presvući, registrirati i na vrijeme prepustiti plesu.

Ivana Cicarelli – akreditirana učiteljica 5Ritmova ®
Vjerujem da pokret ima moć iscjeljenja i snagu da nas osvještava, podržava, uzemljuje, povezuje, vodi...Iz ovog mjesta krećem nadalje u učenje, u dijeljenje, u kontakt. Majka sam, slobodni kreativac, obrtnik, prijatelj, ljubitelj iscjeljujućih biljaka... Na Filozofskom fakultetu u Zadru diplomirala sam talijanski i engleski jezik. Za svoj gušt završavam "Feng shui akademiju", a za svoje dobro školu za tjelesno-orijentiranog psihoterapeuta pri CIR-u. U Zagrebu, 2019. u centru "Snaga namjere" završavam školu za iscjeljivanje te iste godine postajem akreditira učiteljica ove plesne prakse. Volim šivati torbe, dizajnirati plesnu odjeću, sjesti ispod stabla.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: