Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Civilni vojni rok

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2005. 12:26 
Naslov:  Re: Civilni vojni rok
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uletilo mi tupilo od nekužnje zbog tvojih kmetova.... Tebe neko iz ministarstva plaća za propagiranje HV-a? Mislim ako ne, zašto ljudima utjecat na slobodu izbora? I jedno i drugo ima svojih prednosti. I mana. A najveća je što se to mora.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2005. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radi se samo o tome da svatko u demokratskome društvu odlučuje u rangu građanskih sloboda što želi svome životu.
Idem u birtiju u koju želiš ili ne ideš?
Nalaziš se sa ljudima s kojima želiš ili se ne nalaziš?
Glasaš za stranku za koju želiš ili ne glasaš?
Tvoja s pika dolazi na vidjelo ILI NE DOLAZI!

Znači svi čine ono što žele činiti,a ne ono što moraju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2005. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma meni su smiješni općenito bilo kakvi vojni rokovi...
bezveze gubljenje vremena da bi kao naučio kako ratovati!??! kako napunit pušku?!?! kako protrčat kroz minsko polje...(hehe)...mislim, nema baš neke prevelike svrhe....al što se mora, mora se....

civilni vojni rok postoji zbog ljudi drugih vjera i nacionalnosti a u današnje vrijeme to svi naveliko iskorištavaju jer se nikome neda nosit smrdljivu uniformu po najvećoj vrućini i 20 kg opreme na leđima...ljudi imaju pametnijeg posla...Smile

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2005. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@desperadox, I ja ostanem bez rijeci kad vidim koliko su ljudi naivni, koliko se loze na lazne ideale i koliko gutaju motku sto im politicari guraju u usta. Ratovi se odavno ne vode na fronti, vec za pregovarackim stolom. Poginuli sluze samo kao argument za takve pregovore. Ja ne zelim biti niciji argument. Rat sam prozivio, vidio sam kako izgleda kad se ljudi nagutaju tudjih ideala i kad umro za komad govneta na stapu, dok si neki kupuju vile, jahte, "zamkove"... Tutnjalo mi je iznad glave, bojao sam se za vlastiti zivot, godinama poslije sam razmisljao kakav je osjecaj kad uzareni geler prolazi kroz moje tijelo, kako je to kad ti zrno prolazi kroz mozak. Pun mi je kurac razmisljanja o ratu i nadrkanim impotentnim trogloditima koji nejebicu kompenziraju pucanjem iz puska, drcanjem i klanjanjem istom slinavom erketiranom falusu.

Ja u vojsku nisam isao jer ne zelim biti topovsko meso, ovca za klanje dok obitelj Tudjmanin, Sarinic, Seks i ostali sebi grabe milijarde preko moje lesine.

To sto ima glupaka koji to ne shvacaju meni je u jednu ruku i drago. Ako dodje do rata bit ce dovoljno topovskog mesa, a i prosjecni kvocijent inteligencije nacije ce naglo narasti.

@goose, ima ljudi koji ne vjeruju u ratove i ubijanje kao nacine rjesavanja problema. Nema to veze s nacionalnoscu, vjerom, vec s osobnim uvjerenjima.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2005. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
@goose, ima ljudi koji ne vjeruju u ratove i ubijanje kao nacine rjesavanja problema. Nema to veze s nacionalnoscu, vjerom, vec s osobnim uvjerenjima.


nisam to ja izmislila....polako! Smile

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2005. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@leteci, ovo je bilo kolosalno. Vec duze vremena, u vise navrata zelim reci da skidam kapu na slikovitosti, ali ovaj post ti je neprejebivo bizarno istinit.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.07.2005. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mungoše, da nisi zadrti fan loših filmova, počeo bih te sada poštovati. Wink

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2005. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Steam, procitaj knjigu tj. prirucnik za gledanje filma. ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2005. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U manjini si i mo's se slikat (kad popravis aparat), ovaj puta ne mos bit kriticna masa taman da dubis na glavi Smile

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 07.07.2005. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

draga gospodo pazite vezano za civilni vojni rok naime ja ga trenutno sluzim u drzavnoj upravi naime ima vam tu svega??od toga da pojedinci idu kopat kanale za dobrobit privatnih kuča namještenika a da ne dobiju zato ni slobodan dan a kamoli sračenje vojnog roka??također znam da pojedinci odrade svoje po načelu litra wiskija i riješeno(što je ok da ne bude da mi se ta opcija ne sviđa)Ali ovo izrabljivanja sam sam dozivio kada kopate kanal za kabel kod lika koji je neki tajnik i još vas jebe što ste spori pa onda odbijete pa vas jebe za izlazak na jebeni ispit a da ne pričamo o ostalom sad zalim što nisam u regularnoj vojsci?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2005. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prikupi dokaze i zali se povjerenstvu.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2005. 7:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pljuvali ste protiv vojske, a pogledajte sada saldo: dok su ljudi išli u vojsku država se skrbila za njih (odjeća,obuća,hrana i mali đeparac), a sad na civilki kopaš nekom jamu za njegove privatne potrebe,što znači da se ti skrbiš za nekog iz državne uprave..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2005. 7:49 
Naslov:  Re: Civilni vojni rok
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedno i drugo govore da tu obvezu treba ukinuti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2005. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
ima vam tu svega??od toga da pojedinci idu kopat kanale za dobrobit privatnih kuča namještenika a da ne dobiju zato ni slobodan dan a kamoli sračenje vojnog roka??također znam da pojedinci odrade svoje po načelu litra wiskija i riješeno(što je ok da ne bude da mi se ta opcija ne sviđa)Ali ovo izrabljivanja sam sam dozivio kada kopate kanal za kabel kod lika koji je neki tajnik i još vas jebe što ste spori pa onda odbijete pa vas jebe za izlazak na jebeni ispit a da ne pričamo o ostalom sad zalim što nisam u regularnoj vojsci?


Procitaj clanak jos jednom, klik na link i napisi svoja zapazanja, prituzbe i misljenje.

Bolje zali sto sve to nisi elegantnije rijesio i sacuvao sebe i svoje zivce za neke pametnije stvari.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2005. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovisno o tome koliko i drugi elegantno rješavaju svoje stvari..Insinuacije nikome ne koriste..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: