Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Učeničke i studentske stipendije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
feca
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2007. 16:11 
Naslov:  Re: Učeničke i studentske stipendije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajwar je napisao/la (Pogledaj post): ›
feca je napisao/la (Pogledaj post): › pozdrav. zanima me kad bi se natječaj trebo otvorit od prilike,,i dal će na ovoj stranici biti dostupni svi potrebni podatci? dal je netko od vas dobio studentsku stipendiju prošle godine,koliki je prosjek imao? eto unaprijed zahvaljujem.

http://www.obz.hr/hr/index.php?tekst=213
natječaj od županije, al to ti je tek za 3. i 4.godinu! ja sam dobio prošle godine, imao prosjek oko 4,6 Cool

ja sad upisujem 3 godinu studija.
i zanima me jel ima veze sto studiram van mjesta prebivalista,dali se za to dobivaju neki dodatni bodovi.
imam prosjek 4,1 imam li sanse uopce Question dobit stipendiju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2007. 17:37 
Naslov:  Re: Učeničke i studentske stipendije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

feca je napisao/la (Pogledaj post): ›
ajwar je napisao/la (Pogledaj post): ›
feca je napisao/la (Pogledaj post): › pozdrav. zanima me kad bi se natječaj trebo otvorit od prilike,,i dal će na ovoj stranici biti dostupni svi potrebni podatci? dal je netko od vas dobio studentsku stipendiju prošle godine,koliki je prosjek imao? eto unaprijed zahvaljujem.

http://www.obz.hr/hr/index.php?tekst=213
natječaj od županije, al to ti je tek za 3. i 4.godinu! ja sam dobio prošle godine, imao prosjek oko 4,6 Cool

ja sad upisujem 3 godinu studija.
i zanima me jel ima veze sto studiram van mjesta prebivalista,dali se za to dobivaju neki dodatni bodovi.
imam prosjek 4,1 imam li sanse uopce Question dobit stipendiju.

ima veze, ako dobiješ županijsku stipendiju, dobivat ćeš 1200kn dok ja dobijem 1000 jer ssam iz osijeka... svakako se prijavi, nemožeš ništa izgubiti!! prosjek je ok

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
feca
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2007. 19:49 
Naslov:  Re: Učeničke i studentske stipendije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok.zahvaljujem!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2010. 2:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna li netko nešto o braniteljskim stipendijama? Koliki se prosjek tamo mora imati i recimo, ako upišem 2. godinu i prenesem 2 predmeta, kako se to gleda? Dal mogu zatražit stipendiju s 2 prenesena predmeta ili baš kompletno moram očistiti godinu?

Hvala Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: