Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Citati plakate

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2007. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kaže Ž. Antunović da će 40% ministrica u njenoj vladu biti žene.
Svaka čast mislim, pa onda idem ledati tko bi to mogao biti.
I onda sam shvatio da je ideja ne štetna, nego pogibeljna.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2007. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2007. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Kaže Ž. Antunović da će 40% ministrica u njenoj vladu biti žene.


Srećom, ta vlada neće jos skoro na vlast osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2007. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: › kako tipično za nesigurni muški ego i njegovu klimavu muškost... to su bila vremena, jelda?
Nietzsche ocito voli krajnosti, ali ima tamo i mudrih izreka... ;-)

Ne znam kakva su bila vremena, ali ako ih pokusam shvatiti iz ove njegove recenice - hm, nisu bila nimalo izazovna. Jebes vrijeme u kojem su zene submisivnije od npr. domacih zivotinja ili kucnih ljubimaca.

Doduse, nakon sto je uspostavljen spolni ekvilibrij, u kojem su svi spolovi izjednaceni po sansama za uspjeh - pojavila se bulumenta underachieverica koje bi se ustolicile samo na osnovu cinjenice da imaju vaginu.

Pa onda imas pizdarije tipa "zenska knjizevnost", "zenski aktivizam", "zenski web aktivizam" (npr. site s tim plakatima je primjer toga), "zenske ovo", "zenske ono". Sada se kokoshi (poseban podskup zenskog roda skon kokosjoj logici (chic-logic)) autosegregiraju, getoiziraju i vagino-stigmatiziraju. Hrpa nedovoljno istimarenih tekutnjaca vristi "ja imam vaginu i zelim biti vrijedna postojanja", bez ikakvog realnog povoda.

Da je kojim slucajem neki muzjak skovao sintagmu npr. "zenska knjizevnost", kokoshi bi ga istog dana razapele na kriz i uzhgale ponad pruca.

Poppy je napisao/la: › da, ali danas se definicija jačeg malo izmijenila; više nije fizička nadmoć presudna
Istina, ali nekim zenama ni to nije dovoljno. One bi htjele i da se intelektualni kriteriji prilagode njima.

Antievolucijski.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.05.2007. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteći vidi vaginu kao najjače oružje u današnjem okrutnom svijetu, a i kao najmržeg neprijatelja. Zapravo ja mislim da silno pati što i sam nema jednu! Sad

Ne brini Leteći, danas se to sve da popravit! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2007. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: › Leteći vidi vaginu kao najjače oružje u današnjem okrutnom svijetu, a i kao najmržeg neprijatelja. Zapravo ja mislim da silno pati što i sam nema jednu! Sad
Djevojko sa sesiricem i suknjicom na volane, okreces tezu.

Ne znam s koliko si razumijevanja citala ono sto sam pisao, ali nisam ja taj koji vaginu smatra oruzjem, niti taj koji njom mashe okolo. I ja imam kitu, pa ju ne nabijam pod nos (dobro, probranima mogu ciniti i to)...

Upravo su te "zenske aktivistice" (citaj: kokoshi) one koje se viktimiziraju na osnovu posjedovanja vagine.

Sto se tice imanja vagina, imam ih vise nego sto ce ih ijedna od tih krestavih zena imati. ;-)

Citat: › Ne brini Leteći, danas se to sve da popravit!
Lako za to... imas li mozda ideju kako tim zenama ukazati na postojanje racionalnijih rjesenja?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.05.2007. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Leteći; nije mi jasno da li sad misliš na isfrustrirane feministice (ne kazem da su sve isfrustrirane) ili na sponzoruše?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2007. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: › @Leteći; nije mi jasno da li sad misliš na isfrustrirane feministice (ne kazem da su sve isfrustrirane) ili na sponzoruše?
Iako u temeljima nema razlike izmedju te dvije skupine, ovaj put sam mislio na one koje se nazivaju "feministicama", "zenskim aktivisticama" i sl.

Slazem se da nisu sve feministice "isfrustrirane", ali te koje nisu su uglavnom prestale s javnim ddjelovanjem onog trenutka kada su nastali drustveni uvjeti koji bi se mogli nazvati spolnom jednakoscu.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2007. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › @Leteći; nije mi jasno da li sad misliš na isfrustrirane feministice (ne kazem da su sve isfrustrirane) ili na sponzoruše?


One žene koje u dvadesetima i tridesetima ne uspiju ostvariti nuklearnu obitelj s muškarcem, postaju sponzoruše.

One kojima ni to ne uspije, najčešće postanu "aktivistice".

Nisam primjetio da je Sanja Sarnavka skočila 6 meteri uvis od bijesa zbog prijetnja Ruži Tomašić. E kako to objasniti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2007. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
prijetnja Ruži Tomašić.


oftoik:

meni se to cini kao obicna politicka ofanziva haespeja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.05.2007. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iako podržavam svaku smislenu borbu za ženska prava, mislim da znam na koje žene pucaš! uglavnom srednjovječne, kratke kose, vrlo neugledno obučene, sklone prekidati sugovornika nervoznim vikanjem?!

Leteci mungos je napisao/la: ›

imas li mozda ideju kako tim zenama ukazati na postojanje racionalnijih rjesenja?!



ja bi im predložila da se više druže sa sponzorušama jer bi imale štošta pametno za naučit. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.05.2007. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Leteći; ne komentiraš... znači, slažeš se?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2007. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: › @Leteći; ne komentiraš... znači, slažeš se?!


Ne znam jesi li gornjim opisom mislila na nekoga konkretno, ili mozda na sebe, ali ne vjerujem da se "borba za zenska prava" moze tako pojednostaviti. Nazalost, zene s kljunom uraslim u mozak najcesce nemaju oblicje po kojem bi ih se moglo identificirati. Dakle, nije bitna njihova vanjstina (kratka kosa), vec ono sto je unutra (kljun koji urasta u mozak).

Ovo o tome da trebaju uciti od sponzorusa cu, kako bih zastitio tvoj obraz, smatrati salom. ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.05.2007. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: › @Leteći; ne komentiraš... znači, slažeš se?!


Ne znam jesi li gornjim opisom mislila na nekoga konkretno, ili mozda na sebe, ali ne vjerujem da se "borba za zenska prava" moze tako pojednostaviti. Nazalost, zene s kljunom uraslim u mozak najcesce nemaju oblicje po kojem bi ih se moglo identificirati. Dakle, nije bitna njihova vanjstina (kratka kosa), vec ono sto je unutra (kljun koji urasta u mozak).

Ovo o tome da trebaju uciti od sponzorusa cu, kako bih zastitio tvoj obraz, smatrati salom. ;-)


Oh, pa niš se mi nismo razumjeli... Sad ću ja to malo bolje...

Govorila sam o onim iritantnim vidno isfrustriranim ženama koje se vječno bore za nečija prava, ali to rade na tako antipatičan način da čine više štete nego koristi. i najčešće se uhvate nekog slučaja koji je u najmanju ruku sporan... A njihov gore opisan izgled nije pravilo, ali skoro...

Inače, da ne bude zabune, podržavam borbu svaku smislenu borbu za bilo čija prava...

A ovo sa spanzorušama se uopće nisam šalila. Ne kažem da je njihova filozofija ispravna, ali barem znaju kako iskoristit svoje ženske čari... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2007. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›

Govorila sam o onim iritantnim vidno isfrustriranim ženama koje se vječno bore za nečija prava, ali to rade na tako antipatičan način da čine više štete nego koristi. i najčešće se uhvate nekog slučaja koji je u najmanju ruku sporan... A njihov gore opisan izgled nije pravilo, ali skoro...


Imao sam susret s jednom takvom, kratka kosa, naocale, muskobanjasta, naugledna.. na salteru u banci brani, valjd, voju frendicu.. odnosno bori se za njena prava jerbo joj je banka.. ne znam.. nesto krivo napravila i nece se maknit, prijeti policijom, dernja se.. a ono red do neba...

sterotip koji si opisala.

usput, pauk mi je digo auto dok sam ja dosao na red !!! &$%#&#"%&!!!

Citat: ›
A ovo sa spanzorušama se uopće nisam šalila. Ne kažem da je njihova filozofija ispravna, ali barem znaju kako iskoristit svoje ženske čari... Smile


Znaci ti zastupas vaginu kao platezno sredstvop ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: