Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Cadillac: Livio Berak

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65440
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2019. 18:59 
Naslov:  Cadillac: Livio Berak
30.03.2019. 22:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj tjedan u Cadillacu:

Subota, 30. ožujka 2019.
Znate li koja je razliku između Alena Islamovića,Zlatana Stipišića -Gibonija i Livia Berka?…ne znate… e pa sva trojica su bili različiti pjevači „Divljih jagoda“…a znate li što će se dogoditi u subotu 30.3.2019. godine na bini kluba Cadillac?... ne znate… e pa jedan od te trojice različitih skočiti će,prigodno odjeven, na binu kluba zajedno sa gitarom… a jel znate koji od trojice različitih će se pojaviti na bini?… ne znate… e pa saznati će te ukoliko naiđete do kluba Cadillac…možemo vam otkriti samo to da je on Osječanin sa adresom u Belišću (ošli svi iz Osijeka). Kako ovom prigodom taj jedan od trojice različitih iz Divljih jagoda svira potpuno sam na gitari, ne nadamo se slušati pjesme tipa -Krivo je more- i -Jedina moja- …tko želi slušati te elegije morati će na maturalno putovanje.

Ove subote nećemo prisustvovati reprizi emisije -Rat bendova- u kojoj je tajanstveni spomenuti učestvovao,već svojevrsnom Crossroadsu, ali s tom razlikom što gospodin Livio Berak (ups..odali smo ga) svira sam protiv sebe.
Na kraju će večeri, eventualni prisutni, po preslušanom repertoaru prosuditi dali je pobjednik Livio Berak vokal i gitarista čiju je dušu otkupio vlasnik Divljih jagoda ili će pobjedu odnijeti Livio Berak Osječanin sa adresom u Belišću, vokal i gitarista koji se uspio othrvati silama tame i čija duša slobodna prebiva sa,Claptonom, Knopflerom, i sličnima.

Jedni govore da ga viđaju za punog mjeseca gdje jezdi na svojoj gitari iznad kombinata Belišće,drugi pak kažu da to nije bilo kod kombinata već iznad Guttmanove palače dok treći kažu da je to obična izmišljotina, jer nije Livio B. Harry P. - pa da leti uokolo.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: