Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Imam nazi majicu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2007. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Isis je napisao/la: ›
Ja nosim pinky majicu s natpisom Barbie...
Jesam li ja budala?


Ne znamo dal si budala, al si sigurno gay!

osijek031.com smile


osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.05.2007. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne, sladak si, još samo da raspustiš kosu. Smile

Svatko može biti što hoće pa i gay, ali rekla bih da je tvoja prijateljica baš simpa.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2007. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Ne mogu shvatiti one koji nose ikakva nazi obilježja, propagiraju takvu ideologiju (svjesno, nesvjesno).
Naravno, ima ih i koji dijele mišljenje spomenutih a ne pokazuju to javno.

Kažu da je povijest učiteljica života, ali dosta ih je markiralo sa sata.


Ima,i to jako puno...i sam sam se iznenadio.
Evo jedno pitanje,ali da me nitko ne shvati krivo ,molim lijepo Very Happy
Kažeš ne kontaš Nazije,bla bla...npr. to što su Hitler i ekipa radili radili su i Staljin i hrpa njih,samo pod drugim obilježjem jel tako?
Osoba ide ulicom i fura majicu sa kukastim križem,znači svi trk kući po baklje,vile,lance i konopce?
Druga osoba ide ulicom i fura crvenu petokraku ,i "ti" to nećeš ni primjetiti.U biti to je ista stvar,jel tako...ako me kontaš šta hoću reći.Nek nosi svatko šta hoće,slobodna zemlja i svatko ima prava glasa(do određenih granica). Wink
Jel to znači da onda trebamo momentalno spakirati kofere i pravac Indija.Idemo lega malo spalit,pobit ljude i silovat stoku jer je Indija puna kukastih križeva.Opa Miki!Indijci su znači opaki nacisti...davaj benzin ođekarce!
Znamo li pravo značenje kukastog križa zapravo?Znam da to nije ovdje tema,nego nešto drugo,ali samo pitam.
Npr. ja imam i ponekad nosim majicu sa obrnutim križem.Hmm...garant oštrim satare i pripremam bombaški napad na sve crkve u svijetu,jel?Imam dugu kosu,slušam Metal...onda sam garant i narkos.
Ne,jebe mi se živo za to.Nisam vjernik i majicu furam jer mi je draga uspomena i kome smeta,zaboli me živo...nemoj me gledat i to je to.Svakome nešto smeta ili mu se ne sviđa,ali šta to znači da se sad svi trebamo međusobno poklat?
Ponavljam,zaboli me za Nazije,Sataniste,Kršćane,Gayove,Crnce,Bijelce,Aliene,Predatore...budi čovjek,a šta ćeš nosit - tvoj izbor.

Ajmo sad...RAFAL!!!!!! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2007. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radi se o tome da ne živiš sam na svijetu i da bi svakom inteligentnom čovjeku sam njegov razum trebao kao moralnu obvezu staviti za cilj socijalnu edukaciju (pogotovo djece i mladih, kao još neformiranih ličnosti) kroz svakodnevno postupanje.

to znači da tvoji svakodnevni postupci utječu na tvoju okolinu, a na tebi je da budeš svjestan toga i da širiš dobru vibru.

kukasti križ (svastika) na ovom prostoru ne predstavlja ništa dobroga, ali ni u indiji. oni naime koriste takav križ, ali okrenut na drugu stranu, i prastari je simbol dobra, samo su ga nacisti uzeli, okrenuli i izopačili. tako da se možeš suzdržati od silovanja stoke po indiji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.05.2007. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prilično sam dobroćudna i nema rafala, niti bi od mene doživio neku neugodnost. Jedino ne bismo popili zajedno piće ako imaš neku majicu s nazi obilježjem na sebi, niti ću sjesti u lokal u kojem je natandrčena Pavelićeva slika.
Indijska kultura je sasvim drugačija i nije isto nositi majicu ovdje i tamo (iako bih rekla da oni kukasti križ ne nose na majicama).
U ostatku svijeta kukasti križ predstavlja ideologiju koja je vodila istrebljenju čitavih naroda.
Što se tiče petokrake, primijetit ću je i nemam ništa protiv, jer u sadašnjem vremenu skoro da možeš imati više neugodnosti ako nosiš majicu s petokrakom (bar kod nas). Ono što je učinio Staljin i ekipa je strašno (pročitala sam dosta knjiga na temu), ali ne stavljam tu znak jednakosti između njegovih zlodjela i petokrake (bez obzira koje boje bila, jer je ima i na USA zastavi, za svaku državicu po jedna).
Nisam ni ja vjernica, slušam i ja metal (uglavnom balade), nemam dugu kosu iako bih željela, tako da mi to nije poveznica s narkomanima, pa čak i da jeste, ljudi smo a oni čine zlo prvenstveno sebi.

Jel bio rafal?

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2007. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › radi se o tome da ne živiš sam na svijetu i da bi svakom inteligentnom čovjeku sam njegov razum trebao kao moralnu obvezu staviti za cilj socijalnu edukaciju (pogotovo djece i mladih, kao još neformiranih ličnosti) kroz svakodnevno postupanje.
to znači da tvoji svakodnevni postupci utječu na tvoju okolinu, a na tebi je da budeš svjestan toga i da širiš dobru vibru.


Tako je,slažem se...ali vid sad primjera radi.Ja imam bend i izdao sam CD.Na omotu je pentagram...zašto sam ga stavio tamo?Pa zato jer mi to garantira makar duplo veću prodaju CDa,jer se klinci pale na to.Ako će netko to shvatiti kao da sam ja Satanist koji mu poručuje da ubije sebe ili nekoga,onda je problem u njegovoj glavi,ne u meni.Kontaš,milijardu bendova koje slušam (od kad znam za sebe) fura križeve,pentagrame,kukaste križeve,ovo,ono...u tekstovima spominje drogu,alkohol,ubojstva,bla bla...pa kako to da nisam nikog ubio?Kako to da se ne drogiram ili opijam svaki dan?
A možda ipak to doživljavam kao ispucavanje viška energije,mislim svojom glavom i doživljavam na sasvim drugačiji način? Wink
To što kažeš "nisi sam na svijetu".Donekle se slažem,ali i to vuče pitanje - Da li to znači da moram prestati postojati kao pojedinac,osoba,mislit svojom glavom i priključit se čoporu?
Tu sam sebi uskačeš u usta,lega Wink Sjetimo se teme o Tonsonu u kojoj si baš ti pljucao po masama i svemu što mase rade. Laughing


DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › kukasti križ (svastika) na ovom prostoru ne predstavlja ništa dobroga, ali ni u indiji. oni naime koriste takav križ, ali okrenut na drugu stranu., tako da se možeš suzdržati od silovanja stoke.


Čuj ,nekome su i "nositelji crvene zvijezde" učinili isto što i oni koji su nosili "potkovu" na čelu ili kukasti križ.
Vi'š vraga,nisam znao to za Indiju Rolling Eyes Laughing
Vidim pokušavaš bit cool i mudar,ali i dalje mi nisi odgovrio što taj znak zapravo znači.Bez obzira okrenut on u lijevo ili desno? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2007. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): ›
Druga osoba ide ulicom i fura crvenu petokraku ,i "ti" to nećeš ni primjetiti.U biti to je ista stvar,jel tako...


Ako se složimo da je svaki čovječji život jednako dragocjen, onda se možemo složiti i da nevine žrtve zaslužuju jedanko poštovanje - bez obzira na kojoj su strani i od koga su stradali.

Ipak, ono što čitav svijet (dakle nikako samo ja) drži kao posljednju crtu obrane je sljedeće:

1. Fašizam je zločin u ideji zato što u programu ima istrijebljivanje i iskorijenjivanje drugih etničkih skupina kao prljavih, "nižih", štatijaznam...

2. Antifašizam je ljudski odgovor na fašističko zlo. Rat sinko nije partija "ne ljuti se čovječe", gdje sve ide po planu, kad dođe do ratovanja najneviniji najebu.

Govorim ti o simbolici. Sutra se prošetaj u Frankfurtu s petokrakom, a preksutra s kukastim križem - pa mi reci u koji te dan mlatila narodna milicija.

Kužiš, koliko god teško se s nečim pomiriti, važno je podvući koji je pokret bio govnarski, a koji su se borili za časnu stvar.

Na kraju krajeva, ako mislite da su zbog revanšističkih zločina, partizani i ustaše isti zločinci - onda se nemojte čuditi da vam za 15 godina netko kaže da je obrana Osijeka od granata pravno i moralno upitna, jer je Glavaš selektivno likvidirao osobe Srpske narodnosti.

Stvari moraš promatrati kroz prizmu povijesnog konteksta, inače si izgorio i sudjeluješ u ponavljanju starih grijeha.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2007. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Prilično sam dobroćudna i nema rafala, niti bi od mene doživio neku neugodnost. Jedino ne bismo popili zajedno piće ako imaš neku majicu s nazi obilježjem na sebi, niti ću sjesti u lokal u kojem je natandrčena Pavelićeva slika.


Tu smo isti,jer ga ja osobno ne cijenim fukkin 5 % Wink

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Indijska kultura je sasvim drugačija i nije isto nositi majicu ovdje i tamo (iako bih rekla da oni kukasti križ ne nose na majicama).
U ostatku svijeta kukasti križ predstavlja ideologiju koja je vodila istrebljenju čitavih naroda..


Ponovo se slažemo,razumijem šta hoćeš reći.
DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Što se tiče petokrake, primijetit ću je i nemam ništa protiv, jer u sadašnjem vremenu skoro da možeš imati više neugodnosti ako nosiš majicu s petokrakom (bar kod nas). Ono što je učinio Staljin i ekipa je strašno (pročitala sam dosta knjiga na temu), ali ne stavljam tu znak jednakosti između njegovih zlodjela i petokrake (bez obzira koje boje bila, jer je ima i na USA zastavi, za svaku državicu po jedna).

To za petokraku je bio čisto primjer Wink

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Jel bio rafal?


Ne,carica si i sasvim ok mi se činiš.Smirena i ne razbacuješ se coolerstvom,svaka čast! Wink
To u vezi "rafala" nisam mislio na tebe direktno...nego općenito.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2007. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako se složimo da je svaki čovječji život jednako dragocjen, onda se možemo složiti i da nevine žrtve zaslužuju jedanko poštovanje - bez obzira na kojoj su strani i od koga su stradali..

Apsolutno!

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Govorim ti o simbolici. Sutra se prošetaj u Frankfurtu s petokrakom, a preksutra s kukastim križem - pa mi reci u koji te dan mlatila narodna milicija...

Znam dobro kakva je tamo situacija Wink

Za ovo ostalo što si napisao:
Kontam te totalno i ima smisla,naravno.Svaki rat je prljav i uvijek najviše nahebu najmanje krivi "mali" ljudi.
U vezi obrane Osijeka...znam što hoćeš reći,ali kao što smo zaključili - u ratu nema zakona.To što je Glavaš "radio" ne osuđujem...zašto?Zato jer je i "druga strana" radila isto to.Samo što je stvar u tome što "mi" nismo nikoga napali,već se branili...nadam se da me razumiješ što hoću reći.Ja ne mogu u istu vreću staviti moga brata,prijatelje,rođake,susjede,sugrađane sa nekim tamo "Jovom" koji je došao malo pravit sranja u našu državu i stvarat veliku Srbiju...hebiga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.05.2007. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se tiče Glavaša, ne mogu se složiti. Ono što je "radio" možeš shvatiti:
- kao odmazdu, ali učinjeni na civilima koji su ostali lojalni (a granata ne zna koje si nacionalnosti)
- kao zastrašivanje Srba koji su nastavili živjeti i raditi u Osijeku.
Svaki zločin je pojedinačan slučaj koji treba biti sankcioniran i ne možeš kazniti bilo koga da bi bili 1:1 što se tiče stradanja po nacionalnoj pripadnosti.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2007. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la: ›
To što kažeš "nisi sam na svijetu".Donekle se slažem,ali i to vuče pitanje - Da li to znači da moram prestati postojati kao pojedinac,osoba,mislit svojom glavom i priključit se čoporu?
Tu sam sebi uskačeš u usta,lega Wink Sjetimo se teme o Tonsonu u kojoj si baš ti pljucao po masama i svemu što mase rade. Laughing

ne znam kako si izvukao taj zaključak, ali mi nije bio ni na kraj pameti! možeš ti biti pojedinac, totalno drukčiji od ostalih, a pri tome furati i neki dobar đir, nemržnju, poštivanje drugih... ne vidim kako si time uskačem u usta.

Metalucifer je napisao/la: ›
Vidim pokušavaš bit cool i mudar,ali i dalje mi nisi odgovrio što taj znak zapravo znači.Bez obzira okrenut on u lijevo ili desno? Wink

DonQuijote je napisao/la: ›
kukasti križ (svastika) na ovom prostoru ne predstavlja ništa dobroga, ali ni u indiji. oni naime koriste takav križ, ali okrenut na drugu stranu, i prastari je simbol dobra, samo su ga nacisti uzeli, okrenuli i izopačili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2007. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): › znam što hoćeš reći,ali kao što smo zaključili - u ratu nema zakona.


Što je najgore - ima. Vidiš vjerojatno da je i u miru teško osigurati funkcioniranje sustava, a u ratu još teže. Ipak, ako vojnik pogriješi - njega veže vojnička čast.
Ali ako general zasere - onda ga mu se oduzme čin, oružje - ide na robiju... Seremo po Amerikancima, ali oni dosta sude svojima - zločin je zločin, nema nacionalnost.

Ovako, stajući iza zločinaca u redovima HVa - nacionalziramo zločin. Toga ima samo kod nas.

Za 40 godina neće biti Glavaša, ali će biti njegovih žrtava koje su stradale kao pripadnici srpske manjine, izvedeni iz svojih podruma, radnih mjesta, životinjski mrcvareni i ustrijeljeni.
I za to je odgovoran "general" (dobio čin poslije bitke) HVa.
Što to govori objektivnom promatraču o HVu?

Ja ne želim da se palikuće, silovatelji i horde bantida koje su išli paliti, ubijati i pljačkati po SAO Krajini nakon Oluje nazivaju braniteljima niti da se igdje, ne daj bože, govori da se to radilo "za Hrvatsku".

Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): › To što je Glavaš "radio" ne osuđujem...zašto?Zato jer je i "druga strana" radila isto to.


Ratno pravo kaže: tamo gdje prava nema, vrijede ljudski i moralni zakoni.
Kužiš?
Onaj Norac je izvodio ljude iz podruma i garaža u Gospiću, odvajao Srbe od Hrvata (a i jedni i drugi su se krili od granata) i postrijeljao ih. Nije sam sve, ali nekoliko desetaka ljudi njegova "družina" jest. A on je prvi potegao, za primjer ostalima.

Ti stvarno možeš to opravdati?

Ta žena koju je Norac ubio, ona se tresla i bojala granata "od preko" kao i ostali.
I onda se pojavi balavac od 24 godine, daju mu odgovornost i moć, bez dana vojne škole, prije je bio tjelohrnitelj - veliki junak - ubio je nečiju ženu, mater, nečiji život...

Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ne mogu u istu vreću staviti moga brata,prijatelje,rođake,susjede,sugrađane sa nekim tamo "Jovom" koji je došao malo pravit sranja u našu državu i stvarat veliku Srbiju...hebiga.


Ja mogu. Ako želimo naprednu državu, čije će državljanstvo nešto vrijediti, onda pravila ratovanja za generale njezine vojske moraju biti 100 svetija i stroža nego za horde pljačkaša, ubijica, "dobrovoljaca", "belih orlova", "škorpiona".

Na kraju, rat su dobili profesionalci, a ne balavurdija. Generali s JNA ratnom školom, koje je Tuđmanova vrhuška uvijek za nešto sumnjičila. Agotić, Stipetić, Špegelj, Dedaković... Norac?!? Sramota za narod. Sramota za mog starog koji je u ratu sudjelovao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2007. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Ne, sladak si, još samo da raspustiš kosu. Smile

Svatko može biti što hoće pa i gay, ali rekla bih da je tvoja prijateljica baš simpa.


Ma imam ideju na bijelu majicu otisnut pinky natpis Baraba sa Barbie fontom, to sam sam sklepao u Photoshpu. Smile


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2007. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la: ›
Za ovo ostalo što si napisao:
Kontam te totalno i ima smisla,naravno.Svaki rat je prljav i uvijek najviše nahebu najmanje krivi "mali" ljudi.
U vezi obrane Osijeka...znam što hoćeš reći,ali kao što smo zaključili - u ratu nema zakona.


Vidim, suosjećajni smo, super... Aaaah, that's nice; BUT IT'S WRONG!!!
Elem, u ratu ima zakona. Postoje deklaracije koje bi se trebale poštovati i svaki pripadnik HV-a je dobio jednu kopiju međunarodnih deklaracija, kao i kaznenih odredaba (unutar HV-a) uslijed neizvršavanja istih.
Ako se želiš se utrpati među ljude koje treba zatvoriti i baciti ključ - samo izvoli...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.05.2007. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Ne, sladak si, još samo da raspustiš kosu. Smile

Svatko može biti što hoće pa i gay, ali rekla bih da je tvoja prijateljica baš simpa.


Ma imam ideju na bijelu majicu otisnut pinky natpis Baraba sa Barbie fontom, to sam sam sklepao u Photoshpu. Smile




osijek031.com smile
Zakon! U tome dođi na 031party!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: