Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kad ste se i gdje javno osramotili

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2007. 2:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaki puta kada se opijem plitikim umovima svoju sramotu donosim, onim dubljima lica u osmijeh razvlačim et voila. end of story.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2007. 2:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kelly je napisao/la (Pogledaj post): › Ima jedan zanimljiv događaj....kad smo kolegica i ja bile u trgovini i uhvatlia nas smješna minuta koja se pretvorila u totalni kaos od smijanja...da smo završile na sred ulice i vrištale od smjeha i počele pišati kroz nogavicu...prvo ja, pa kad je ona vidjela šta ja radim nije se mogla zaustaviti i ona počne...jel kroz nogavicu..i još čučne nasuprot mene!!!....uglavnom ispod nas se stvorila bujica koje je tekla ravno ispod prolaznikove cipele koji nas je s nevjericom promatrao...i kad smo se smirile krenule smo uplakakane i popišane kući sa ogromnim flekama na bulji....mislim dakle.....to je bio jedinstven doživljaj...još uvijek se počnem ko nespašena smijatim kad se toga svega sjetim!!
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


To si bila ti??? Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2007. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›

Meni se javno obrukavanje dosta često dešava; naravno, u tim situacijama sam obično jako pijan, al' svejedno.

Situacija 1 (ovoga se kroz maglu sjećam):
Rođendan jednog legosa prije nekoliko godina; napili se kod njega ko guzice. Poslije otišli do Stage-a (u to je vrijeme bio, kao, rock klub ili tako nešt) i ja plesao u potkošulji. Pa polugol.
Pa izašao van i pred kadilakom se bacao na cestu ravno pred aute; zamisao je bila ta da, ukoliko netko prigovori - tučemo ga. Bacio se ja pred auto - a unutra ekipa iz Ivanovca čudno gleda. Strašno.

Situacija 2 (ovoga se jako slabo sjećam):
Bili na kirbaju u Sarvašu, vratili se u grad, kupili još cuge i zasjeli u onaj parkić kod Eurotrade-a.
Znam samo da je nas 4 kasnije sumanuto trčalo Trgom Slobode bez hlača i gaća.
Pokoji svjedok je sve kasnije i potvrdio.


Ehe he he he he he, oba puta sam bio s tobom, i polugol na cesti i gol na pol trga he he he he, eto da ja dodam još par svojih sramota
.....i tako se mi napili ko pičke, mislim da smo izlazili iz bazookinog auta i onda sam se ja pametan popeo na drvo prekoputa kestena (novog) na visinu od oko 3-4 metra da bi naravno pod mojom težinom grana pukla i ja ljuljnuo ko konj s 3 metra visine na beton pred 100 ljudi he he he he

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2007. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
.....i tako se mi napili ko pičke, mislim da smo izlazili iz bazookinog auta i onda sam se ja pametan popeo na drvo prekoputa kestena (novog) na visinu od oko 3-4 metra da bi naravno pod mojom težinom grana pukla i ja ljuljnuo ko konj s 3 metra visine na beton pred 100 ljudi he he he he


Hehe, u kestenu se još priča o mini tsunamijima u pivskim kriglama te večeri Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.09.2007. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajoj brukam se gotovo svaki dan hehe...
najgore su naravno pod utjecajem alkohola, a o tome me i sram pricati da me netko ne prepozna i kaze to je taj kreten.. Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam pala...ko me zna , znat će i o čemu pričam... (iako si kontam da je malo ljudi vidlo...ali sad kad ljudi čuju priču se svi smiju tako da...izađe na isto).... osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj, ja se malo malo pa nešto obrukam.. Embarassed gotovo redovito se potepem na nešto i ljosnem.. jednom su mi upo trga odjednom otkazala koljena, i samo sam se strovalila.. ničim izazvana.. Embarassed a jednom sam u Cadillacu pala niz stepenice, isto ničim izazvana.. zakrčila vrata, ni se uopće moglo ući nekih 5 min jer se ja od smijeha nisam mogla ustati s poda.. onda.. jednom mi se desilo da sam se vozila u vlaku, a bio mi je pukao šlic, nisam, naravno, skontala i vozila se tako s ljudima u kupeu 2 sata.. onda.. muškobanjastim ženama se redovito obraćam s 'gospodine'.. jednom se jedna žena kraj mene na tramvajskoj žalila na bol u leđima (a bila je malo punašna) i ja njoj-to vam je zato jer ste trudni.. i onda skontam da je časna.. Embarassed jojjjjj... ma ima toga.. ne mogu se sad ni sjetiti..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2007. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malecka je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam pala...ko me zna , znat će i o čemu pričam... (iako si kontam da je malo ljudi vidlo...ali sad kad ljudi čuju priču se svi smiju tako da...izađe na isto).... osijek031.com smile osijek031.com smile


Pomislih da si u krvnom srodstvu s onim gusarom Crvenobradim. Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.09.2007. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad sam reko u trgovini da mi ostave jaknu sa strane da idem po novce pa ću doći kupit...i vratim se i pitao mušteriju di mi je jakna...mislio sam da radi tamo...i on meni kaže da ne zna...ja razumio da nema...i ja se s njim počeo raspravljat kako nema...kad sam reko da ostave sa strane...tek mi kasnije rekao da on ne radi tamo...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2007. 14:41 
Naslov:  Re: Kad ste se i gdje javno osramotili
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj najgore mi je bilo kad sam povracala po taxsiju, napila se i vozi nas taxi u tvrdju i pita me covijek jesam dobro ja samo klimam glavom i onda odjednom osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
uzas i dan-danas mi je nueugodno pred tim covjekom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la: ›
malecka je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam pala...ko me zna , znat će i o čemu pričam... (iako si kontam da je malo ljudi vidlo...ali sad kad ljudi čuju priču se svi smiju tako da...izađe na isto).... osijek031.com smile osijek031.com smile


Pomislih da si u krvnom srodstvu s onim gusarom Crvenobradim. Razz


ha ha ha .... very funny

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

budući da imam tanke gume na biciklu (dovoljno tanke da upadnu u tračnice), vozim se ja tako Korzom našim dragim, i naravno-ode guma u tračnicu i ja onak aaa,počnem kočit i samo se strovalim na desnu stranu,haha.a taman je prije toga padala kiša,tako da sam još bila i mokra poslije pada plus razderane hlače. i još mi onda došao policajac i počeo me sprdat Very Happy

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ennna je napisao/la: ›
budući da imam tanke gume na biciklu (dovoljno tanke da upadnu u tračnice), vozim se ja tako Korzom našim dragim, i naravno-ode guma u tračnicu i ja onak aaa,počnem kočit i samo se strovalim na desnu stranu,haha.a taman je prije toga padala kiša,tako da sam još bila i mokra poslije pada plus razderane hlače. i još mi onda došao policajac i počeo me sprdat Very Happy

aj bar nije tramvaj naletio! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2007. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osramotio sam se kad sam imao 8-9 godina, bila mi je prva pričest i svako od nas pričesnika je imao zadatak neki tekst nauciti napamet i izrecitirati ga na misi....i kad je došao red na mene, ustao sam i poceo recitirati, ali na pola recitacije sam zaboravio tekst, zamuco sam i zacrvenio se ko crvena paprika, sjeo sam i nastavio šutit......sve bi to bilo u redu da tamo nisu prisustvovale kamere koje su to sve zabilježile...

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2007. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prije par mjeseci vozim se ja u punom tramvaju. bila sam kod srednjih vrata, drzala se za sipku. tramvaj naglo zakoci, ja se zaljuljala i mislim si ok, prezivljela si, kad ono naleti zena od tri tone na mene i priljepi me na vrata. kad sam se odlijepila, pogledam ja nju i promrmljam 'dobro sam' ono ocekujuci neku ispriku od nje, kad ona meni: 'pa dijete sta stojis na vratima?!' mogla sam ju odalamit od bijesa kad ono kad sam malo bolje pogledala oko sebe vidjela sam da svi bulje u mene ko da sam im mamu ubila. I tak, isti dan vracala se ja kuci istim tramvajem i vidim ja na srednjim vratima otisak nosa... jbg ,vazno da ga jos imam! Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: